http://kariera.mk

Integrimi në BE, zyrtari gjerman: Luftoni korrupsionin

para 9 muajve - Telegrafi

Qeveria gjermane ende nuk ka marrë një vendim për hapjen e negociatave me Shqipërinë por Christian Lange, Sekretar Parlamentar i Shtetit në Ministrinë e Federale të Drejtësisë dhe Mbrojtjes së Konsumatorit...

Integrimi në BE, zyrtari gjerman: Luftoni korrupsionin

para 9 muajve - Klan Kosova

Qeveria gjermane ende nuk ka marrë një vendim për hapjen e negociatave me Shqipërinë por Christian Lange, Sekretar Parlamentar i Shtetit në Ministrinë e Federale të Drejtësisë dhe Mbrojtjes së Konsumatorit...

Negociatat, përfaqësuesi i Merkel: S’kemi vendosur, problem korrupsioni

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Qeveria gjermane ende nuk ka marrë një vendim për hapjen e negociatave me Shqipërinë, por Christian Lange, Sekretar Parlamentar i Shtetit në Ministrinë e Federale të Drejtësisë dhe Mbrojtjes së Konsumatorit,...

Negociatat/ Gjermania s’ka vendosur, përfaqësuesi i Merkel: Në Shqipëri problem korrupsioni

para 9 muajve - BalkanWeb

Qeveria gjermane ende nuk ka marrë një vendim për hapjen e negociatave me Shqipërinë, por Christian Lange, Sekretar Parlamentar i Shtetit në Ministrinë e Federale të Drejtësisë dhe Mbrojtjes së Konsumatorit,...

Përfaqësuesi i Merkelit: Në Shqipëri problem korrupsioni, do flasim…

para 9 muajve - Koha.net

Qeveria gjermane ende nuk ka marrë një vendim për hapjen e negociatave me Shqipërinë, por Christian Lange, sekretar parlamentar i Shtetit në Ministrinë e Federale të Drejtësisë dhe Mbrojtjes së Konsumatorit,...

Negociatat/ Gjermania s’ka vendosur, përfaqësuesi i Merkel: Do flasim në kohë

para 9 muajve - Sot News

Qeveria gjermane ende nuk ka marrë një vendim për hapjen e negociatave me Shqipërinë, por Christian Lange, Sekretar Parlamentar i Shtetit në Ministrinë e Federale të Drejtësisë dhe Mbrojtjes së Konsumatorit,...

Hapja e negociatave, Gjermania akoma e pasigurtë për Shqipërinë

para 9 muajve - Albeu

Qeveria gjermane ende nuk ka marrë një vendim për hapjen e negociatave me Shqipërinë, por Christian Lange , Sekretar Parlamentar i Shtetit në Ministrinë e Federale të Drejtësisë dhe Mbrojtjes së Konsumatorit,...

Gjermania s’ka vendosur, përfaqësuesi i Merkel: Do flasim në kohë. Në Shqipëri problem korrupsioni

para 9 muajve - Mapo

Qeveria gjermane ende nuk ka marrë një vendim për hapjen e negociatave me Shqipërinë, por Christian Lange, Sekretar Parlamentar i Shtetit në Ministrinë e Federale të Drejtësisë dhe Mbrojtjes së Konsumatorit,...

“Gjermania, pa vendim për negociatat”

para 9 muajve - Vizion Plus

Gjermania ende nuk ka vendosur lidhur me qëndrimin qe do ta mbaje per Shqipërinë persa i përket hapjes se negociatave. Kete gje e ka konfirmuar, Chrisitan Lange Sekretari Parlamentar te Shtetit ne Ministrinë...

Hapja e negociatave, Gjermania ende asnjë vendim/Lange: Problem korrupsioni…

para 9 muajve - AlbPress

Share This Tags gjermania negociata shqiperi Qeveria gjermane ende nuk ka marrë një vendim për hapjen e negociatave me Shqipërinë, por Christian Lange, Sekretar Parlamentar i Shtetit në Ministrinë e Federale...

Zyrtari gjerman flet për hapjen e negociatave me Shqipërinë

para 9 muajve - Gazeta Express

Sekretari Parlamentar i Shtetit në Ministrinë e Drejtësisë dhe Mbrojtjes së Konsumatorit, Christian Lange gjatë vizitës në Shqipëri bëri thirrje për luftë ndaj korrupsionit dhe thellimin e reformave të...

Ministri gjerman Christian Lange: Reforma në drejtësi do jetë kyçe në vendimmarrjen për hapjen e negociatave

para 9 muajve - Lexo

Ndërsa pritet të përfundojë rivlerësimi i listës prioritare të gjyqtarëve dhe prokurorëve për të vijuar me ngritjen e institucioneve të reja të drejtësisë, nga Tirana zyrtari i lartë gjerman deklaroi sot...

Gjermania zyrtarisht kundër intervistave të gazetares së Bashës

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Sekretari Parlamentar i Shtetit në Ministrinë Federale të Drejtësisë dhe Mbrojtjes së Konsumatorit, Christian Lange në një vizitë që ka zhvilluar në Tiranë ka thënë se çështja “Tahiri” nuk është një kusht...

Hapja ose jo e negociatave, përfaqësuesi i qeverisë gjermane përplaset me zv-kryetarin e CDU/CSU

para 9 muajve - Mapo

Christian Lange, përfaqësues i ministrisë Federale Gjermane të Drejtësisë nuk dha sot një përgjigje nëse Gjermania ka vendosur të jetë pro apo kundër hapjes së negociatave në fund të muajit qershor. “Sot...

Hapja e negociatave/ Zyrtari i lartë gjerman: Nuk shoh konsensus në Shqipëri

para 9 muajve - Sot News

Sekretari i Shtetit i Ministrisë së Drejtësisë në Gjermani, z. Christian Lange, ka folur nga Tirana sot për çështjen e hapjeve të negociatave me BE-në. Lange ka theksuar se Vetingu është një proces me...

Integrimi në BE, zyrtari gjerman: Luftoni korrupsionin në Shqipëri

para 9 muajve - Ekonomia Online

Qeveria gjermane ende nuk ka marrë një vendim për hapjen e negociatave me Shqipërinë por Christian Lange, Sekretar Parlamentar i Shtetit në Ministrinë e Federale të Drejtësisë dhe Mbrojtjes së Konsumatorit...

Gjermania s’ka ende qëndrim për hapjen e negociatave me Shqipërinë Tiranë, 13 qershor 2018

para 9 muajve - Illyria

Tiranë, 13 qershor 2018 – Gjermania ende nuk ka marrë vendim nëse do të japë votë pro apo kundër hapjes së negociatave për Shqipërinë në fund të qershorit. Por, Sekretari i Shtetit për Marrëdhëniet me...

Avokati nxjerr emrat: Këta janë tre shqiptarët që po pengojnë negociatat

para 9 muajve - BalkanWeb

Avokati Spartak Ngjela përmes një statusi në Facebook shprehet se politikanët shqiptarë po përpiqen të pengojnë hapjen e negociatave të Shqipërisë. Sipas tij, Berisha, Rama por edhe Basha bëjnë përpjekje...

Përfaqësuesi i Merkelit: Në Shqipëri problem korrupsioni

para 9 muajve - Ekonomia Online

Qeveria gjermane ende nuk ka marrë një vendim për hapjen e negociatave me Shqipërinë, por Christian Lange, sekretar parlamentar i Shtetit në Ministrinë e Federale të Drejtësisë dhe Mbrojtjes së Konsumatorit,...

Ngjela: Në Shqipëri do të sundojë krimi, nuk hapen negociatat

para 9 muajve - Sot News

Avokati i njohur Spartak Ngjela nëpërmjet një postimi në facebook, akuzon Berishën, Ramën dhe Bashën për korrupsion dhe për pengesë të hapjes së negociatave me BE. Sipas Ngjelës ky është edhe “halli i...

Zyrtari i lartë gjerman në Tiranë: Përshpejtoni Vettingun!

para 9 muajve - Lexo

Zyrtari i lartë gjerman, Christian Lange, i ka bërë thirrje politikës shqiptare të luftojë korrupsionin, të vijojë thellimin e reformave dhe të shmangë bllokadat, si tre elementë tepër të rëndësishëm për...

INTEGRIMI/ Zyrtari i lartë gjerman në Tiranë: Përshpejtoni Vettingun!

para 9 muajve - Java News

Zyrtari i lartë gjerman, Christian Lange, i ka bërë thirrje politikës shqiptare të luftojë korrupsionin, të vijojë thellimin e reformave dhe të shmangë bllokadat, si tre elementë tepër të rëndësishëm për...

Ministri i Merkelit, në Tiranë për negociatat: PD të jape Ok-in

para 9 muajve - Te Sheshi

Një ministër gjerman ka deklaruar sot në Tiranë se PD-ja duhet të japë OK-in për hapjen e negociatave me BE-në. Sekretari i Shtetit i Ministrisë së Drejtësisë në Gjermani,  Christian Lange, në një takim...

Zyrtari gjerman flet për hapjen e negociatave me Shqipërinë

para 9 muajve - Sovrani

Sekretari Parlamentar i Shtetit në Ministrinë e Drejtësisë dhe Mbrojtjes së Konsumatorit, Christian Lange gjatë vizitës në Shqipëri bëri thirrje për luftë ndaj korrupsionit dhe thellimin e reformave të...

Zyrtari gjerman flet për hapjen e negociatave me Shqipërinë

para 9 muajve - Ekonomia Online

Sekretari Parlamentar i Shtetit në Ministrinë e Drejtësisë dhe Mbrojtjes së Konsumatorit, Christian Lange gjatë vizitës në Shqipëri bëri thirrje për luftë ndaj korrupsionit dhe thellimin e reformave të...

Autostrada Tiranë-Durrës, Vasili: Asnjë masë lehtësuese, qytetarët po torturohen

para 9 muajve - Sot News

Kreu i Grupit Parlamentar të LSI, Petrit Vasili ka reaguar ashpër në lidhje me trafikun e rënduar që është krijuar ditët e fundit në të gjitha rrugët lidhëse mes Tiranës dhe Durrësit për shkak të projektit...

Punime në Tiranë-Durrës, Vasili: Rrugët si në kohë lufte, riparohen në momentin e gabuar

para 9 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Kreu i grupit parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, ka reaguar pas deklaratave të kryeministrit Rama pasditen e sotme pas mbledhjes së qeverisë, i cili tha se në rrugën...

Punime në Tiranë-Durrës, Vasili: Rrugët si në kohë lufte, riparohen në momentin e gabuar

para 9 muajve - Medial

TIRANE- Kreu i grupit parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, ka reaguar pas deklaratave të kryeministrit Rama pasditen e sotme pas mbledhjes së qeverisë, i cili tha se në rrugën...

Vasili: Hapja e negociatave do të ishte lajmi më i keq për kryeministrin

para 9 muajve - Sot News

Kreu i Lëvizjes Socialiste për Integrim Petrit Vasili ironizon kryeministrin Rama duke thënë se hapja e negociatave është një lajm i keq për të. Vasili akuzon mazhorancën se po bën gjitçka që negociatat...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK