http://kariera.mk

Horoskopi ditor, e enjte 14 qershor 2018

para 9 muajve - Java News

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Kjo ditë do ju gjejë më romantik dhe ëndërrimtarë, ndoshta për shkak të disa përgjigjeve...

Horoskopi ditor, e enjte 14 qershor 2018

para 9 muajve - Portalb

Dashi Kjo ditë do ju gjejë më romantik dhe ëndërrimtarë, ndoshta për shkak të disa përgjigjeve të mira që keni marrë ditëve të fundit. Dashuria do të jetë një pikë referimi dhe jeta në çift do të jetë...

Horoskopi ditor, e enjte 14 qershor 2018

para 9 muajve - NOA

Ky është horoskopi për ditën e enjte, 14 qershor 2018 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Kjo ditë do...

Horoskopi, të ndaheni nga partneri siç Zodiaku këshillon

para 9 muajve - Gazeta Shqip

A e kishit imagjinuar? Yjet mund të na vijnë në ndihmë kur kemi një partner të bezdisshëm dhe nuk presim momentin që ta shkëpusim marrëdhënien Ndër dinamika të ndryshme të jetës në çift, është interesante...

Horoskopi, e mërkurë 13 qershor 2018

para 9 muajve - Iliria News

Dashi Kjo ditë do ju lejojë që të ndryshoni drastikisht stilin tuaj të jetës, duke e përshtatur sipas nevojave që keni. Yjet ju ftojnë që të keni më shumë kujdes për veten dhe shëndetin tuaj, për shkak...

Horoskopi ditor

para 9 muajve - Lajmi.net

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Kjo ditë do ju lejojë që të ndryshoni drastikisht stilin tuaj të jetës, duke e përshtatur...

Horoskopi i ditës

para 9 muajve - Mapo

Dashi Kjo ditë do ju lejojë që të ndryshoni drastikisht stilin tuaj të jetës, duke e përshtatur sipas nevojave që keni. Yjet ju ftojnë që të keni më shumë kujdes për veten dhe shëndetin tuaj, për shkak...

Horoskopi – 13 qershor 2018

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Dashi Ditë shumë e këndshme për t’u jetuar kjo e sotmja. Do ndiheni për mrekulli në krahët e atij që dashuroni dhe do ndiheni gati të filloni një lidhje më të qëndrueshme. Demi Pozicionimi i mirë i planetëve...

Horoskopi për sot

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Dashi Kjo ditë do ju lejojë që të ndryshoni drastikisht stilin tuaj të jetës, duke e përshtatur sipas nevojave që keni. Yjet ju ftojnë që të keni më shumë kujdes për veten dhe shëndetin tuaj, për shkak...

Horoskopi ditor, e mërkurë 13 qershor 2018

para 9 muajve - Sovrani

Dashi Kjo ditë do ju lejojë që të ndryshoni drastikisht stilin tuaj të jetës, duke e përshtatur sipas nevojave që keni. Yjet ju ftojnë që të keni më shumë kujdes për veten dhe shëndetin tuaj, për shkak...

Më trego çfarë shenje je, të të them nëse je kursimtar apo je ‘armik’ i parave. Zbulojeni tani!

para 9 muajve - Lexo

Paratë janë një temë e rëndësishme që na intereson të gjithëve, edhe pse jo gjithmonë llogaria jonë bankare është e mbushur me ato shifrat plot zero që shohim rëndomtë nëpër filma e seriale. Për të mos...

Horoskopi ditor, e mërkurë 13 qershor 2018

para 9 muajve - NOA

Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 13 qershor 2018 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Kjo ditë...

Horoskopi 13 Qershor, ja çfarë parashikojnë yjet

para 9 muajve - AlbPress

Share This Tags horoskop parashikimi yjeve zodiak Dashi Kjo ditë do ju lejojë që të ndryshoni drastikisht stilin tuaj të jetës, duke e përshtatur sipas nevojave që keni. Yjet ju ftojnë që të keni më shumë...

FATI YT SOT, HOROSKOPI 13 QERSHOR 2018

para 9 muajve - Lexo

Dashi Kjo ditë do ju lejojë që të ndryshoni drastikisht stilin tuaj të jetës, duke e përshtatur sipas nevojave që keni. Yjet ju ftojnë që të keni më shumë kujdes për veten dhe shëndetin tuaj, për shkak...

Horoskopi ditor, e mërkurë 13 qershor 2018

para 9 muajve - Portalb

Dashi Kjo ditë do ju lejojë që të ndryshoni drastikisht stilin tuaj të jetës, duke e përshtatur sipas nevojave që keni. Yjet ju ftojnë që të keni më shumë kujdes për veten dhe shëndetin tuaj, për shkak...

Horoskopi ditor, e mërkurë 13 Qershor 2018

para 9 muajve - Java News

Dashi Kjo ditë do ju lejojë që të ndryshoni drastikisht stilin tuaj të jetës, duke e përshtatur sipas nevojave që keni. Yjet ju ftojnë që të keni më shumë kujdes për veten dhe shëndetin tuaj, për shkak...

Horoskopi ditor, e mërkurë 13 qershor 2018

para 9 muajve - NOA

Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 13 qershor 2018 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Kjo ditë...

Horoskopi, e martë 12 qershor 2018

para 9 muajve - Iliria News

Dashi Ruajtja e qetësisë në këtë moment nuk do të jetë e lehtë, sidomos nëse e keni gjetur veten të përfshirë në debate që nuk ju interesojnë. Megjithatë, mundohuni të mos tregoheni shumë agresiv në shprehjen...

Ja çfarë ka parashikuar shenja e juaj e horoskopit për ditën e sotme

para 9 muajve - OraInfo

Horoskopi për ditën e sotme, lexo shenjën tënde. Dashi Ruajtja e qetësisë në këtë moment nuk do të jetë e lehtë, sidomos nëse e keni gjetur veten të përfshirë në debate që nuk ju interesojnë. Megjithatë,...

Horoskopi i datës 12 qershor 2018

para 9 muajve - Lajmi.net

Lexo shenjën tënde... Dashi Ruajtja e qetësisë në këtë moment nuk do të jetë e lehtë, sidomos nëse e keni gjetur veten të përfshirë në debate që nuk ju interesojnë. Megjithatë, mundohuni të mos tregoheni...

Horoskopi i ditës

para 9 muajve - Mapo

Dashi Ruajtja e qetësisë në këtë moment nuk do të jetë e lehtë, sidomos nëse e keni gjetur veten të përfshirë në debate që nuk ju interesojnë. Megjithatë, mundohuni të mos tregoheni shumë agresiv në shprehjen...

Horoskopi – 12 qershor 2018

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Dashi Mos prisni asgjë nga kjo ditë, sepse në këtë mënyrë gjithçka që do t’ju ndodhë rastësisht, do t’ju duket më e bukur. Përkushtohuni seriozisht për të arritur objektivat që keni menduar. Demi Mos bëni...

Horoskopi ditor, e martë 12 qershor 2018

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Dashi Ruajtja e qetësisë në këtë moment nuk do të jetë e lehtë, sidomos nëse e keni gjetur veten të përfshirë në debate që nuk ju interesojnë. Megjithatë, mundohuni të mos tregoheni shumë agresiv në shprehjen...

Lexo shenjën tënde

para 9 muajve - Sovrani

Dashi Ruajtja e qetësisë në këtë moment nuk do të jetë e lehtë, sidomos nëse e keni gjetur veten të përfshirë në debate që nuk ju interesojnë. Megjithatë, mundohuni të mos tregoheni shumë agresiv në shprehjen...

Horoskopi ditor, e martë 12 qershor 2018

para 9 muajve - NOA

Ky është horoskopi për ditën e martë, 12 qershor 2018 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Ruajtja e...

Ndarja nga partneri nuk është gjë e keqe – gjërat që vajzat i kuptojnë vetëm pas ndarjes

para 9 muajve - GazetaBlic

Vështirë se gjeni një person në botë i cili nuk e ka përjetuar përvojën e hidhur të një ndarje. Drejtoresha e një agjencie martesore, Tamsen Fadal, thotë se kjo përvojë nuk ka përjashtime, transmeton Telegrafi....

Çfarë raporti keni me paranë? Mësojeni nga shenjat e horoskopit…

para 9 muajve - AlbPress

Share This Tags kursime paraja shenjat e horoskopit Paratë janë një temë e rëndësishme që na intereson të gjithëve, edhe pse jo gjithmonë llogaria jonë bankare është e mbushur me ato shifrat plot zero...

Horoskopi 12 Qershor, ja çfarë parashikojnë yjet

para 9 muajve - AlbPress

Share This Tags horoskop parashikimi i yjeve zodiaku Dashi Ruajtja e qetësisë në këtë moment nuk do të jetë e lehtë, sidomos nëse e keni gjetur veten të përfshirë në debate që nuk ju interesojnë. Megjithatë,...

FATI YT SOT, HOROSKOPI 12 QERSHOR 2018

para 9 muajve - Lexo

Dashi Ruajtja e qetësisë në këtë moment nuk do të jetë e lehtë, sidomos nëse e keni gjetur veten të përfshirë në debate që nuk ju interesojnë. Megjithatë, mundohuni të mos tregoheni shumë agresiv në shprehjen...

Ndarja nga partneri nuk është gjë e keqe – gjërat që vajzat i kuptojnë vetëm pas ndarjes

para 9 muajve - GazetaBlic

Vështirë se gjeni një person në botë i cili nuk e ka përjetuar përvojën e hidhur të një ndarje. Drejtoresha e një agjencie martesore, Tamsen Fadal, thotë se kjo përvojë nuk ka përjashtime. Edhe ajo vetë...

Ju keni 168 orë kohë çdo javë, ç’duhet të bëni me to?

para 9 muajve - Ekonomia Online

Së pari, 480 është numri i minutave në një ditë me 8 orë. Kjo nuk është shumë nëse ju konsideroni “ortekun” e kërkesave të mediave sociale, takimeve dhe impenjimeve të tjera që tërheqin vëmendjen tuaj....

Ndarja nga partneri nuk është gjë e keqe – gjërat që vajzat i kuptojnë vetëm pas ndarjes

para 9 muajve - Telegrafi

Vështirë se gjeni një person në botë i cili nuk e ka përjetuar përvojën e hidhur të një ndarje. Drejtoresha e një agjencie martesore, Tamsen Fadal, thotë se kjo përvojë nuk ka përjashtime, transmeton Telegrafi....

Periudhat më të gabuara për ta lënë punën

para 9 muajve - Ekonomia Online

Vjen një periudhë gjatë kohës tuaj me një kompani ku nuk ndodh më asgjë e re dhe thjesht ndiheni e gatshme ta lini punën. Puna që dikur e donit tani vetëm po bëhet më e mërzitshme – ndërsa çdo njeri në...

Horoskopi ditor, e martë 12 qershor 2018

para 9 muajve - Portalb

Dashi Ruajtja e qetësisë në këtë moment nuk do të jetë e lehtë, sidomos nëse e keni gjetur veten të përfshirë në debate që nuk ju interesojnë. Megjithatë, mundohuni të mos tregoheni shumë agresiv në shprehjen...

Horoskopi ditor, e Martë 12 Qershor 2018

para 9 muajve - Java News

Dashi Ruajtja e qetësisë në këtë moment nuk do të jetë e lehtë, sidomos nëse e keni gjetur veten të përfshirë në debate që nuk ju interesojnë. Megjithatë, mundohuni të mos tregoheni shumë agresiv në shprehjen...

Horoskopi – 11 qershor 2018

para 9 muajve - Gazeta Shqip

DASHI Falë pozicionimit jo shumë të mirë të Venusit, në jetën tuaj sentimentale mund të lindin disa dyshime mbi partnerin. Në planin financiar do mund të realizoni transaksione të rëndësishme. DEMI Në...

Yjet kanë surpriza, njihuni me horoskopin javor 11-17 qershor 2018

para 9 muajve - Java News

Dashi Javë e mbushur me energji pozitive për të gjithë. Jeta juaj në çift do stabilizohet goxha. Komunikimi do rivendoset dhe do i shihni gjërat me një sy tjetër. Edhe ju beqarët do jeni me shumë fat në...

Lexoni shenjën tuaj

para 9 muajve - Sovrani

Dashi Nuk duhet të ngrini zërin për t’ju dëgjuar të gjithë kur komunikoni me partnerin/en. Jini të qetë dhe të vendosur kur flisni. Beqarët pa u lodhur fare do e gjejnë princin e tyre të kaltër dhe do...

Horoskopi ditor, e hënë 11 Qershor 2018

para 9 muajve - Java News

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Nuk duhet të ngrini zërin për t’ju dëgjuar të gjithë kur komunikoni me partnerin/en. Jini...

Horoskopi ditor, e hënë 11 Qershor 2018

para 9 muajve - Portalb

Dashi Nuk duhet të ngrini zërin për t’ju dëgjuar të gjithë kur komunikoni me partnerin/en. Jini të qetë dhe të vendosur kur flisni. Beqarët pa u lodhur fare do e gjejnë princin e tyre të kaltër dhe do...

Horoskopi – 10 qershor 2018

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Dashi Mos u ndieni më në faj kur jeni ju të parët që nervozoheni. Kjo gjë nuk do të minojë aspak raportin tuaj, por binduni edhe në këtë rast që ekuilibri juaj nuk është edhe aq i sigurt sa ju duket juve....

Horoskopi: Çfarë parashohin yjet për ju sot

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Çfarë thotë astrologjia për ju sot. Dashi Ndonëse mund të jeni shumë autoritar, duhet të dini se edhe të qenit më të ndjeshëm, mund të zbusë shumë kontradikta që mund të keni në punë. Kjo e shtunë favorizon...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK