http://kariera.mk

Milani e do yllin e madh, mirëpo rrezikohet nga Arsenali

para 12 muajve - OraInfo

Milan pritet që të jetë seriozisht në garë me Arsenali për Gelson Martins Anësori, bashkë më gjashtë lojtarë të Sportingut kanë kërkuar shkëputje të kontratës me klubin Sipas Corriere dello Sport, Milan...

Leno dhe Martins kërkohen nga Arsenali

para 12 muajve - Klan Kosova

Arsenali është duke synuar që ta transferojë portierin e Bayer Leverkusen, Bernd Leno-n, si dhe përfaqësuesin e Portugalisë, Gelson Martins, sipas Sky Sports. Topçinjtë janë një nga disa klubet e interesuara...

Edhe Milan në garë për Martins

para 12 muajve - Gazeta Express

AC Milan pritet që të jetë seriozisht në garë me Arsenali për Gelson Martins Anësori, bashkë më gjashtë lojtarë të Sportingut kanë kërkuar shkëputje të kontratës me klubin/ Sipas Corriere dello Sport,...

Arsenali siguron shërbimet e mesfushorit uruguaian

para 12 muajve - Koha.net

Mediat në Itali raportojnë se Arsenali ka siguruar shërbimet e mesfushorit të Sampdorias, Lucas Torreira. Gazzetta dello Sport raporton se “Topçinjtë” kanë ofruar 30 milionë euro që është pranuar nga klubi...

Bild:”Portier gjerman në portën e Arsenalit”

para 12 muajve - Alsat-M

Sipas të përditshmes gjermane “Bild”, Bernd Leno i Bajer Leverkuzenit do të transferohet te Arsenali. Flitet që shuma e kartonit të tij vlen 20 milionë euro, ndërsa portieri aktual i Arsenalit,  Petr Çeh,...

“Bild” zbulon portierin e ri të Arsenalit, është gjerman

para 12 muajve - Telesport

Thuajse e kryer tashmë: Bernd Leno i Bayer Leverkusen, sipas informacioneve të gazetës gjermane Sport Bild, do të transferohet te FC Arsenal. Flitet që shuma e kartonit të tij vlen 20 milionë eurod. Dhe...

Leno pranë transferimit tek Arsenal

para 12 muajve - Telesport

Bernd Leno i Bayer Leverkusen, sipas informacioneve të Sport Bild, do të transferohet te FC Arsenal. Flitet që shuma e kartonit të tij vlen 20 milionë eurod. Dhe Petr Cech, i cili deri sezonin e fundit...

Milani gjen zëvendësuesin e Susos

para 12 muajve - Gazeta Express

Milani mund të nënshkruajë me sulmuesin e Napolit vetëm nëse largohet Suso. Milani është i interesuar në yllin e Napolit, Jose Callejon. Ish-lojtari i Real Madridit ka një klauzolë lirimi në vlerë 20 milionë...

Emery me dy transferime ‘bombë’ te Arsenali

para 12 muajve - OraInfo

Unai Emery dëshiron që të bëjë dy transferime gjigante te Arsenali. Trajneri spanjoll që e mori drejtimin e skuadrës londineze para pak javësh, po mendon për disa transferime. Emery i ka bërë me dije Arsenalit...

Lemar tek Atletico për 60 milionë euro

para 12 muajve - RTV 21

Mesfushori francez ka arritur marrëveshje me klubin nga Madridi Thomas Lemar do të jetë lojtar i ri i Atletico Madrid. Është ky lajmi i bujshëm që publikon gazeta prestigjoze franceze L’Equipe. “Los Colchoneros”...

Lemar tek Atletico për 60 milionë euro

para 12 muajve - Tetova Sot

Mesfushori francez ka arritur marrëveshje me klubin nga Madridi. Thomas Lemar do të jetë lojtar i ri i Atletico Madrid. Është ky lajmi i bujshëm që publikon gazeta prestigjoze franceze L’Equipe. “Los Colchoneros”...

Arsenali siguron shërbimet e mesfushorit uruguaian

para 12 muajve - Ekonomia Online

Mediat në Itali raportojnë se Arsenali ka siguruar shërbimet e mesfushorit të Sampdorias, Lucas Torreira. Gazzetta dello Sport raporton se “Topçinjtë” kanë ofruar 30 milionë euro që është pranuar nga klubi...

Arsenali vazhdon të kërkojë përforcime, Leno dhe Martins të pëlqyerit

para 12 muajve - Telegrafi

Arsenali është vënë para përforcimeve për sezonin e ri në Ligën Premier. Ardhja e Unay Emery ka ndryshuar edhe kërkesat e klubit në afatin kalimtar. Portieri i Bayer Leverkusen, gjermani Bernd Leno, është...

Goditje befasi nga Emery, ja portieri i ri i Arsenalit

para 12 muajve - Sovrani

Thuajse e kryer tashmë: Bernd Leno i Bayer Leverkusen, sipas informacioneve të gazetës gjermane Sport Bild, do të transferohet te FC Arsenal. Flitet që shuma e kartonit të tij vlen 20 milionë eurod. Dhe...

Arsenali synon Lenon dhe Martinsin

para 12 muajve - Gazeta Express

Arsenali synon ta transferojë dyshen Bernd Leno nga Bayern Leverkusen dhe Gelson Martins nga Sporting. Sky Sports raporton se Arsenali është i gatshëm të hidhet në sulm për portierin Bernd Leno dhe portugezin...

Gjiganti spanjoll refuzon yllin 40 milionësh të Milanit

para 12 muajve - OraInfo

Atletico Madrid thuhet se i ka rënë  interesimi për yllin e Milanit, Suso, pasi ata janë në prag të nënshkrimit të Thomas Lemar të Monakos,përcjell ORAinfo. Dje francezët  kishin arritur një marrëveshje...

Arsenali synon Lenon dhe Martinsin

para 12 muajve - Tetova Sot

Arsenali synon ta transferojë dyshen Bernd Leno nga Bayern Leverkusen dhe Gelson Martins nga Sporting. Sky Sports raporton se Arsenali është i gatshëm të hidhet në sulm për portierin Bernd Leno dhe portugezin...

Portierin që e kishte synim Liverpool, Arsenal bën ‘Namin’ dhe e transferon

para 12 muajve - OraInfo

Arsenali ka rënë dakord të nënshkruajë me portierin,Bernd Leno nga Bayern Leverkusen, lajm ky i konfirmuar nga Calciomercato.com përcjell ORAinfo. Sipas Sportbild, klauzola lirimi i portierit gjerman doli...

Milani gjen zëvendësuesin e Susos

para 12 muajve - Ekonomia Online

Milani mund të nënshkruajë me sulmuesin e Napolit vetëm nëse largohet Suso. Milani është i interesuar në yllin e Napolit, Jose Callejon. Ish-lojtari i Real Madridit ka një klauzolë lirimi në vlerë 20 milionë...

Arsenali afër transferimit të portierit Leno

para 12 muajve - Koha.net

Arsenali raportohet se është pajtuar me Bayer Leverkusenin për transferimin e Bernd Lenos për 22 milionë funte. Trajneri i londinezëve, Unai Emery që tashmë ka transferuar Stephan Lichtsteinerin nga Juventusi,...

Arsenali transferon këtë super portier

para 12 muajve - GazetaBlic

Napoli mund të ketë humbur garën për Bernd Leno pasi portieri i Bayer Leverkusen thuhet se vendosi t’i bashkohet Arsenalit. Leno ishte shumë pranë një transferimi në Napoli, por SportBild pretendon se...

Ylli i Sampdorias përfundon te Arsenali

para 12 muajve - Mapo

Pas një sezoni mjaft të mirë me Sampdorian, Lucas Torreira zgjoi interesin e një sërë klubesh, që hapën një ankand për blerjen e tij. Gjithsesi duket se është Arsenali, që ia ka dalë të marrë shërbimet...

Dy super-lojtarët që po synon Arsenal

para 12 muajve - Sovrani

Arsenali synon ta transferojë dyshen Bernd Leno nga Bayern Leverkusen dhe Gelson Martins nga Sporting. Sky Sports raporton se Arsenali është i gatshëm të hidhet në sulm për portierin Bernd Leno dhe portugezin...

Arrihet marrëveshja, Arsenal transferon portierin e ri

para 12 muajve - Lajmi.net

Arsenal ka gjetur një portier të ri. Bernd Leno do të jetë portier i ri i Arsenalit. Portieri i Bayer Leverkusenit ka injoruar interesimin nga Napoli duke vendosur ta pranojë ofertën e “Gunners”. “Sport...

Arrihet marrëveshja, Arsenal transferon portierin e ri

para 12 muajve - Sovrani

Arsenal ka gjetur një portier të ri. Bernd Leno do të jetë portier i ri i Arsenalit. Portieri i Bayer Leverkusenit ka injoruar interesimin nga Napoli duke vendosur ta pranojë ofertën e “Gunners”. “Sport...

Thomas Lemar, trasnferi më i shtrenjtë i Atletico Madridit

para 12 muajve - Telegrafi

Thomas Lemar së shpejti do të jetë lojtar më i ri i Atletico Madridit. Francezi, në mungesë kontrolleve mjekësore dhe të nënshkrimit, do të bëhet lojtari më i shtrenjtë në historinë e Atletico Madridit....

Arsenali afër transferimit të portierit Leno

para 12 muajve - Ekonomia Online

Arsenali raportohet se është pajtuar me Bayer Leverkusenin për transferimin e Bernd Lenos për 22 milionë funte. Trajneri i londinezëve, Unai Emery që tashmë ka transferuar Stephan Lichtsteinerin nga Juventusi,...

Lemar zyrtarisht në Atletiko Madrid

para 12 muajve - Periskopi

Mesfushori francez ka arritur marrëveshje me klubin nga Madridi.Thomas Lemar do të jetë lojtar i ri i Atletico Madrid. Është ky lajmi i bujshëm që publikon gazeta prestigjoze franceze L’Equipe. “Los Colchoneros”...

Lemar tek Atletico për 60 milionë euro

para 12 muajve - KosovaPress

Thomas Lemar do të jetë lojtar i ri i Atletico Madrid. Është ky lajmi i bujshëm që publikon gazeta prestigjoze franceze L’Equipe. “Los Colchoneros” kanë arritur marrëveshje me Monacon për transferimin...

Lemar drejt Spanjës, e kërkon Atletico Madrid

para 12 muajve - SuperSport

Thomas Lemar pritet të transferohet në Spanjë për t’iu bashkuar skuadrës së Atleticos së Madridit. Sipas mediave franceze, Monaco, që zotëron kartonin e mesfushorit dhe drejtuesit e ekipit spanjoll kanë...

Emery siguron përforcimin e ri në Arsenal, vjen nga Serie A

para 12 muajve - Lajmi.net

. Pas një sezoni mjaft të mirë me Sampdorian, Lucas Torreira zgjoi interesin e një sërë klubesh, që hapën një ankand për blerjen e tij. Gjithsesi duket se është Arsenal që ia ka dalë të marrë shërbimet...

Lemar transferohet në La Liga

para 12 muajve - GazetaBlic

Sulmuesi i Monaco, Thomas Lemar ka vendosur të nënshkruajë për Atletico Madridin në ditët në vazhdim për një shumë prej afro 60 milionë euro. Lemar ishte një objektiv i njohur i Liverpoolit dhe Arsenalit,...

Arsenali kompleton transferimin e Torreiras për 30 milionë euro

para 12 muajve - GazetaBlic

Pas një sezoni mjaft të mirë me Sampdorian, Lucas Torreira zgjoi interesin e një sërë klubesh, që hapën një ankand për blerjen e tij. Gjithsesi duket se është Arsenal që ia ka dalë të marrë shërbimet e...

Përfundon gjithçka, Torreira te gjiganti anglez

para 12 muajve - OraInfo

Raportet e fundit në Itali thonë se Arsenali ka arritur edhe marrëveshje personale me mesfushorin Lucas Torreira Më parë mediat italiane kishin shkruar se oferta prej 30 milionë eurove e Topxhinjve për...

Arsenali kryen dy transferime

para 12 muajve - KosovaPress

Klubi nga Anglia është afër marrëveshjes me portierin Brend Leno dhe me futbollistin, Lucas Torreira. Torreira, një mesfushor 22-vjeçar është i lidhur ngushtë për një kalim te “Topçinjtë” që një kohë të...

Torreira i bashkohet Arsenalit, e konfirmon presidenti i Sampit

para 12 muajve - SuperSport

Pas një sezoni mjaft të mirë me Sampdorian, Lucas Torreira zgjoi interesin e një sërë klubesh, që hapën një ankand për blerjen e tij. Gjithsesi duket se është Arsenal që ia ka dalë të marrë shërbimet e...

Ylli i Sampdorias përfundon te Arsenali

para 12 muajve - Infokusi

Pas një sezoni mjaft të mirë me Sampdorian, Lucas Torreira zgjoi interesin e një sërë klubesh, që hapën një ankand për blerjen e tij. Gjithsesi duket se është Arsenali, që ia ka dalë të amrrë shërbimet...

Atletico Madrid “rrëmben” objektivin e skuadrës së madhe angleze

para 12 muajve - Insajderi

Skuadra e Atletico Madrid pas lajmit se Griezmann mund të largohet, janë hedhur në sulm dhe menjëherë kanë arritur një marrëveshje. …… Lexoni për cilin lojtarë shumë të talentuar bëhet fjalë

Arsenal transferon mesfushorin nga klubi italian

para 12 muajve - Insajderi

Arsenal dhe trajneri i ri Unai Emery nuk kanë të ndalur për sa i përket transferimeve, prej se tekniku spanjoll kaloi në “Emirates”. ….. Kush është emri i radhës që u transferua te Arsenal dhe që është...

Arsenali arrin marrëveshje të dyfishtë, këta janë futbollistët

para 12 muajve - Sovrani

Skuadra e Arsenalit është afër t’i zyrtarizoj dy super transferime. Klubi nga Anglia është afër marrëveshjes me portierin Brend Leno dhe me futbollistin, Lucas Torreira, transmeton IndeksOnline. Torreira,...

Zbulohet transferimi i parë i Emery te Arsenali

para 12 muajve - OraInfo

Arsenali po planifikon që të bëjë disa transferime në verë. Skuadra londineze dëshiron që me Unai Emeryn të fitoj trofe, andaj po mendon që të bëjë disa transferime. Arsenali dëshiron që në këtë afat të...

Gjithçka e kryer, Torreira pritet të vesh fanellën e Arsenalit në sezonin e ri

para 12 muajve - Gazeta Express

Raportet e fundit në Itali thonë se Arsenali ka arritur edhe marrëveshje personale me mesfushorin Lucas Torreira Më parë mediat italiane kishin shkruar se oferta prej 30 milionë eurove e Topxhinjve për...

Arsenali i ofron Sampdorias 30 milionë euro për Torreirasin

para 12 muajve - Portalb

Arsenali njoftohet se ka arritur një marrëveshje prej 30 milionë euro për Lucas Torreiran. Londinezët tashmë po thuhet se janë duke biseduar me lojtarin rreth kushteve personale me mesfushorin e Sampdoria,...

Arsenal gati të paguajë 5 mln € më shumë se duhet për lojtarin e Serie A

para 12 muajve - Tetova Sot

Arsenal raportohet se ka ofruar 30 mln euro për Lucas Torreira por nuk po arrin marrëveshjen me mesfushorin e Sampdoria-s. Sipas Sport Mediaset, Arsenal po përgatitet të paguajë 5 milionë euro më shumë...

Lemar te Atletico, arrihet marrëveshja në parim

para 12 muajve - Klan Kosova

Monako ka njoftuar që ka arritur marrëveshje në parim që ta shesë mesfushorin Thomas Lemar te Atletico Madrid. Klubi nga Ligue 1 ka thënë që dyja palët do të “vazhdojnë që të punojnë në ditët në vijim...

Zyrtare: Atletico Madrid arrin marrëveshjen me Monacon për Thomas Lemar

para 12 muajve - Albeu

Atletico Madrid ka arritur marrëveshje me Monacon për të nënshkruar me mesfushorin, Thomas Lemar . 22 vjeçari francez, i cili më parë ishte kërkuar me ngul nga Liverpool dhe Arsenal, tani duket se do të...

Zyrtare: Atletico transferon Lemarin e Monacos

para 12 muajve - Koha.net

Atletico Madridi dhe Monaco kanë arritur marrëveshje për transferimin e francezit në klubin spanjoll. Përmes njoftimeve zyrtare klubet kanë thënë se gjatë ditëve në vijim do të punojnë për të përfunduar...

Zyrtare: Atletico marrëveshje preliminare me Monacon për Lemarin

para 12 muajve - Gazeta Express

Atletico Madrid ka arritur marrëveshje në princip me Monacon për të nënshkruar me mesfushorin Thomas Lemar 22 vjeçari francez, i cili më parë ishte kërkuar me ngul nga Liverpool dhe Arsenal, tani duket...

Shokohet Milani! Gjiganti evropian po ua rrëmben super-lojtarin

para 12 muajve - OraInfo

Atletiko Madrid po mendon të peshkoj te Milani. Skuadra spanjolle ka raporte të mira me rosonerët, andaj po tenton që të transferoj një top-lojtar të tyre. Atletiko Madridi dëshiron që në këtë afat kalimtar...

Gjithçka e kryer, Torreira pritet të vesh fanellën e Arsenalit në sezonin e ri

para 12 muajve - Sovrani

Raportet e fundit në Itali thonë se Arsenali ka arritur edhe marrëveshje personale me mesfushorin Lucas Torreira Më parë mediat italiane kishin shkruar se oferta prej 30 milionë eurove e Topxhinjve për...

Punër e kryer! Lemar tek gjiganti evropian

para 12 muajve - OraInfo

Thomas Lemar te Atletico Madrid. Është ky lajmi i bujshëm që publikon gazeta prestigjoze franceze L’Equipe. Drejtuesit e Los Colchoneros kanë arritur akordin me Monacon për transferimin e mesfushorit me...

Lemar te Atletico Madrid, arrihet marrëveshja

para 12 muajve - SuperSport

Thomas Lemar te Atletico Madrid. Është ky lajmi i bujshëm që publikon gazeta prestigjoze franceze L’Equipe. Drejtuesit e Los Colchoneros kanë arritur akordin me Monacon për transferimin e mesfushorit me...

Vendoset e ardhmja e Thomas Lemar

para 12 muajve - GazetaBlic

Francezja e mirënjohur e L’Eqiupe raporton se marrëveshja mes Atletico Madrid dhe Monaco është arritur. Sulmuesi i shumëkërkuar francez Thomas Lemar do të transferohet te klubi i kryeqytetit spanjoll duke...

Atletico mban premtimin e dhënë Griezman-it, blen futbollistin e Monaco-s për 80 mln euro

para 12 muajve - BalkanWeb

Atletico Madrid e bindi Griemzan të qëndronte duke i premtuar se klubi do të bëjë goditje të bujshme në merkato, në mënyrë që sezonin e ardhshëm të jetë pretendente në kompeticionet që do marrë pjesë....

Arrihet marrëveshja me Monaco, Thomas Lemar do të shkojë tek Atletico Madrid

para 12 muajve - Telesport

Francezja e mirënjohur e L’Eqiupe raporton se marrëveshja mes Atletico Madrid dhe Monaco është arritur. Sulmuesi i shumëkërkuar francez Thomas Lemar do të transferohet te klubi i kryeqytetit spanjoll duke...

Arsenal gati të paguajë 5 mln € më shumë se klauzola e Torreira-s

para 12 muajve - Telesport

Arsenal raportohet se ka ofruar 30 mln euro për Lucas Torreira por nuk po arrin marrëveshjen me mesfushorin e Sampdoria-s. Sipas Sport Mediaset, Arsenal po përgatitet të paguajë 5 milionë euro më shumë...

Vendoset e ardhmja e Thomas Lemar

para 12 muajve - Sovrani

Francezja e mirënjohur e L’Eqiupe raporton se marrëveshja mes Atletico Madrid dhe Monaco është arritur. Sulmuesi i shumëkërkuar francez Thomas Lemar do të transferohet te klubi i kryeqytetit spanjoll duke...

Arsenali i ofron Sampdorias 30 milionë euro për Torreirasit

para 12 muajve - Telegrafi

Arsenali njoftohet se ka arritur një marrëveshje prej 30 milionë euro për Lucas Torreiran. Londinezët tashmë po thuhet se janë duke biseduar me lojtarin rreth kushteve personale me mesfushorin e Sampdoria....

Arsenali arrin marrëveshje për yllin e Sampdorias

para 12 muajve - Gazeta Express

Arsenali ka arritur marrëveshje me Sapmdorian për transferimin e Lucas Torreira për 30 milionë euro, mirëpo ende nuk ka arritur marrëveshje personale me lojtarin në fjalë, raportojnë mediat italiane. Sport...

Arsenali ofron 30 milionë euro për këtë lojtar të Serie A

para 12 muajve - GazetaBlic

Arsenali njoftohet se ka arritur një marrëveshje prej 30 milionë eurove për Lucas Torreira. Klubi nga ‘Emirates’ tani po përpiqet të përfundojë kushtet personale me mesfushorin e Sampdorias, shkruan GazetaBlic...

Unai Emery arrin marrëveshje me yllin 30 milionësh

para 12 muajve - OraInfo

Arsenali njoftohet se ka arritur një marrëveshje prej 30 milionësh për Lucas Torreira, por po përpiqet të pranojë kushtet personale me mesfushorin e Sampdoria,përcjell ORAinfo. Sipas Sport Mediaset, Arsenali...

Arsenali i ofron Sampdorias 30 milionë euro për Torreirasin

para 12 muajve - Ekonomia Online

Arsenali njoftohet se ka arritur një marrëveshje prej 30 milionë euro për Lucas Torreiran. Londinezët tashmë po thuhet se janë duke biseduar me lojtarin rreth kushteve personale me mesfushorin e Sampdoria....

Arsenali arrin marrëveshje për yllin e Sampdorias

para 12 muajve - Republika

Arsenali ka arritur marrëveshje me Sapmdorian për transferimin e Lucas Torreira për 30 milionë euro, mirëpo ende nuk ka arritur marrëveshje personale me lojtarin në fjalë, raportojnë mediat italiane. Sport...

Edhe një hap përpara, Arsnalit po i vjen blerja e fuqishme

para 12 muajve - Sovrani

Arsenali njoftohet se ka arritur një marrëveshje prej 30 milionësh për Lucas Torreira, por po përpiqet të gjejë akordin për kushtet personale me mesfushorin e Sampdorias, transmeton Sovrani.info. Sipas...

Vazhdojnë bisedimet mes Arsenalit dhe Sampdorias për mesfushorin uruguaian

para 12 muajve - Gazeta Express

Bisedimet mes Arsenalit dhe Sampdorias për mesfushorin 22-vjeçar Lucas Torreira janë duke vazhduar me ritëm të mirë, raporton Daily Mail. Raportohet se më shumë mundësi do të arrihet një marrëveshje mes...

Vazhdojnë bisedimet mes Arsenalit dhe Sampdorias për mesfushorin uruguaian

para 12 muajve - Ekonomia Online

Bisedimet mes Arsenalit dhe Sampdorias për mesfushorin 22-vjeçar Lucas Torreira janë duke vazhduar me ritëm të mirë, raporton Daily Mail. Raportohet se më shumë mundësi do të arrihet një marrëveshje mes...

Arsenali vazhdon bisedimet për Torreiran

para 12 muajve - Telegrafi

Arsenal po vazhdon negociatat e tyre me Sampdorian për mesfushorin uruguaian, Lucas Torreira, i cili ka një klauzolë lirimi prej 25 milionë eurosh. Mesfushori 22-vjeçar uruguaian ka befasuar të gjithë...

Po ndodhë tani takimi final. Arsenali afër goditjes së madhe

para 12 muajve - Sovrani

Arsenali është në bisedime me Sampdorian për mesfushorin defanziv, Torreira. Sipas Di Marzios, klauzola që do ta lironte atë është 25 milionë euro. Megjithatë Arsenali po e komplikon çështjen e pagesës....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK