http://kariera.mk

Video/ Shqiptari kapet me kokainë në Itali, ‘bisha’ kamuflohej brenda makinës

para 9 muajve - Mapo

Policia italiane në Modena ka arrestuar një shqiptar në Modena, pasi gjatë kontrollit në makinë i janë gjetur dhe sekuestruar rreth 1.2 kilogram kokainë. Ndalimi i 38-vjecarit shqiptar, identiteti i të...

Shqiptari kapet me kokainë në Itali, “bisha” kamuflohej brenda makinës

para 9 muajve - BalkanWeb

ITALI- Policia italiane në Modena ka arrestuar një shqiptar në Modena, pasi gjatë kontrollit në makinë i janë gjetur dhe sekuestruar rreth 1.2 kilogram kokainë. Ndalimi i 38-vjecarit shqiptar, identiteti...

Kapet shqiptari me kokainë në makinë, zbulohet “bisha” e fshehur

para 9 muajve - NOA

Një shqiptar është arrestuar nga policia në Modena të Italisë, pasi u kap me një sasi kokaine në makinë. Ai ishte duke ecur me shpejtësi në një autostradë, edhe pse kishte trafik të rënduar. Ky fakt bëri...

1 kg kokainë nën çatinë e makinës, kapet shqiptari

para 9 muajve - Albeu

Një shqiptar 38-vjeçar është arrestuar nga policia rrugore në Modena pasi në makinë i është gjetur rreth 1.2 kilogram kokainë. Ndalimi i korrierit shqiptar erdhi pasi ai po ecte me shpejtësi në autostradë...

Shqiptarit i kapin drogën e fshehur në çatinë e makinës, e quante kokainën "bisha"

para 9 muajve - Gazeta Express

Një 38 vjeçar nga Shqipëria është arrestuar nga efektivët e policisë së Modenas në Itali për shkak të posedimit të një sasie të madhe kokaine. Në makinën e të riut, një mjet i tipit Volksëagen Golf, është...

1 kg kokainë nën çatinë e makinës, arrestohet shqiptari

para 9 muajve - Sot News

Një shqiptar 38-vjeçar është arrestuar nga policia rrugore në Modena pasi në makinë i është gjetur rreth 1.2 kilogram kokainë. Ndalimi i korrierit shqiptar erdhi pasi ai po ecte me shpejtësi në autostradë...

VIDEO/ Itali, shqiptari habit policinë, kamuflon brenda makinës 1,184 kg kokainë

para 9 muajve - Lexo

Policia italiane në Modena ka arrestuar një shqiptar në Modena, pasi gjatë kontrollit në makinë i janë gjetur dhe sekuestruar rreth 1.2 kilogram kokainë. Ndalimi i 38-vjecarit shqiptar, identiteti i të...

Shqiptari kapet me 1 kg kokainë ‘bisha’ në makinë, gabimi që e fundosi

para 9 muajve - Java News

Itali- Një shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane të Modenas. 38-vjeçari, emri i të cilit nuk bëhët i ditur është kapur me 1 kilogram kokainë në automjetin e tij Volkswagen Golf me targa italiane....

Itali, shqiptari habit policinë, kamuflon brenda makinës 1,184 kg kokainë

para 9 muajve - Gazeta e re

Policia italiane në Modena ka arrestuar një shqiptar në Modena, pasi gjatë kontrollit në makinë i janë gjetur dhe sekuestruar rreth 1.2 kilogram kokainë. Ndalimi i 38-vjecarit shqiptar, identiteti i të...

VIDEO/ Arrestohet 38 vjeçari shqiptar, iu kap 1.2 kg heroine

para 9 muajve - AlbPress

Share This Tags heroine Itali shqiptari Një shqiptar 38-vjeçar është arrestuar nga policia rrugore në Modena pasi në makinë i është gjetur rreth 1.2 kilogram kokainë. Ndalimi i korrierit shqiptar erdhi...

Shqiptarit i kapin drogën e fshehur në çatinë e makinës, e quante kokainën “bisha”

para 9 muajve - Sovrani

Një 38 vjeçar nga Shqipëria është arrestuar nga efektivët e policisë së Modenas në Itali për shkak të posedimit të një sasie të madhe kokaine. Në makinën e të riut, një mjet i tipit Volksëagen Golf, është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK