http://kariera.mk

Trenat express, së shpejti edhe në Shqipëri. Detajet e projektit

para 9 muajve - Albeu

Shina hekurudhore të lidhura me Greqinë, Maqedoninë e Malin e Zi (e si rrjedhojë edhe me rrjetin hekurudhor europian) dhe trena që ecin me 100-120 apo 140 kilometra në orë janë disa prej projekteve të...

Trenat express, së shpejti edhe në Shqipëri. Detajet e projektit

para 9 muajve - BalkanWeb

Shina hekurudhore të lidhura me Greqinë, Maqedoninë e Malin e Zi (e si rrjedhojë edhe me rrjetin hekurudhor europian) dhe trena që ecin me 100-120 apo 140 kilometra në orë janë disa prej projekteve të...

Linjë e re hekurudhore Durrës-Lin-Pogradec

para 9 muajve - Lexo

Durrësi, një nga nyjet kryesore të rrjetit hekurudhor në vendin tonë do t’i nënshtrohet rivitalizimit modern, me impakt të drejtëpërdrejtë në rritjen ekonomike, qarkullimin e mallrave dhe njerëzve. Zv.ministri...

Projekti: Trena që ecin mbi 100 kilometra në orë në Shqipëri

para 9 muajve - Gazeta Tema

Shina hekurudhore të lidhura me Greqinë, Maqedoninë e Malin e Zi (e si rrjedhojë edhe me rrjetin hekurudhor europian) dhe trena që ecin me 100-120 apo 140 kilometra në orë janë disa prej projekteve të...

Trenat ekspres, së shpejti edhe në Shqipëri

para 9 muajve - Sot News

Shina hekurudhore të lidhura me Greqinë, Maqedoninë e Malin e Zi (e si rrjedhojë edhe me rrjetin hekurudhor europian) dhe trena që ecin me 100-120 apo 140 kilometra në orë janë disa prej projekteve të...

Trenat express, së shpejti edhe në Shqipëri

para 9 muajve - Gazeta Express

Shina hekurudhore të lidhura me Greqinë, Maqedoninë e Malin e Zi (e si rrjedhojë edhe me rrjetin hekurudhor europian) dhe trena që ecin me 100-120 apo 140 kilometra në orë janë disa prej projekteve të...

Trenat express, së shpejti edhe në Shqipëri

para 9 muajve - Republika

Shina hekurudhore të lidhura me Greqinë, Maqedoninë e Malin e Zi (e si rrjedhojë edhe me rrjetin hekurudhor europian) dhe trena që ecin me 100-120 apo 140 kilometra në orë janë disa prej projekteve të...

AMBICIA/ Prezantohet projekti për trena që ecin mbi 100 kilometra në orë në Shqipëri

para 9 muajve - Java News

Shina hekurudhore të lidhura me Greqinë, Maqedoninë e Malin e Zi (e si rrjedhojë edhe me rrjetin hekurudhor europian) dhe trena që ecin me 100-120 apo 140 kilometra në orë janë disa prej projekteve të...

Modernizimi i sistemit të transportit/ Linjë e re hekurudhore Durrës-Lin-Pogradec

para 9 muajve - Lexo

TfL -Rrjeti hekurudhor shqiptar pjesë e sistemit të transporteve të korridorit 8-të Durrësi, një nga nyjet kryesore të rrjetit hekurudhor në vendin tonë do t’i nënshtrohet rivitalizimit modern, me impakt...

Trenat express, së shpejti edhe në Shqipëri

para 9 muajve - Tetova Sot

Shina hekurudhore të lidhura me Greqinë, Maqedoninë e Malin e Zi (e si rrjedhojë edhe me rrjetin hekurudhor europian) dhe trena që ecin me 100-120 apo 140 kilometra në orë janë disa prej projekteve të...

Trenat express, së shpejti edhe në Shqipëri

para 9 muajve - Sovrani

Shina hekurudhore të lidhura me Greqinë, Maqedoninë e Malin e Zi (e si rrjedhojë edhe me rrjetin hekurudhor europian) dhe trena që ecin me 100-120 apo 140 kilometra në orë janë disa prej projekteve të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK