http://kariera.mk

‘Emri’, Hoxha: Ndryshimi i dokumenteve pas skadimit të ekzistueseve

para 12 muajve - Ina

Dokumentet e udhëtimit do të ndryshohen vetëm kur dokumenteve aktuale do t’u skadojë afati, sqarojnë nga qeveria dilemat e hapura pas arritjes së dakordimit për ndryshimin e emrit. Zëdhënësi i qeverisë,...

Zëdhënësi i Qeverisë së Maqedonisë flet për çështjen e dokumenteve personale pas ndryshimit të emrit

para 12 muajve - Telegrafi

Zëdhënësi i Qeverisë së Maqedonisë, Mile Boshnjakovski sot në konferencë për shtyp në lidhje me ndryshimet e emrit, pra për emrin e ri Republika Maqedonia Veriore, deklaroi se qytetarët nuk do të kenë...

‘Emri’, Hoxha: Ndryshimi i dokumenteve pas skadimit të ekzistueseve

para 12 muajve - Aktuale

Dokumentet e udhëtimit do të ndryshohen vetëm kur dokumenteve aktuale do t’u skadojë afati, sqarojnë nga qeveria dilemat e hapura pas arritjes së dakordimit për ndryshimin e emrit. Zëdhënësi i qeverisë,...

A do të paguajnë qytetarët për dokumente pas ndërrimit të emrit, ja përgjigja e Qeverisë?

para 12 muajve - Ina

Qeveria ka dhënë përgjigje pas dilemave dhe pyetjeve të shtruara se kush do të mbulojë harxhimet marramendëse të qytetarëve gjatë ndryshimit të dokumenteve të tyre, pas ndryshimit të emrit. Zëdhënësi i...

Ndryshimi i dokumenteve pas ndryshimit të emrit, Hoxha: Vetëm kur ekzistueset të skadojnë

para 12 muajve - MRT

Dokumentet e udhëtimit do të ndryshohen vetëm kur dokumenteve aktuale do t’u skadojë afati... Dokumentet e udhëtimit do të ndryshohen vetëm kur dokumenteve aktuale do t’u skadojë afati, sqarojnë nga qeveria...

A do i paguajnë qytetarët vetë dokumentat e reja pas ndërrimit të emrit? Përgjigjet qeveria

para 12 muajve - InfoShqip

Qeveria ka dhënë përgjigje pas dilemave dhe pyetjeve të shtruara se kush do të mbulojë harxhimet marramendëse të qytetarëve gjatë ndryshimit të dokumenteve të tyre, pas ndryshimit të emrit. Zëdhënësi i...

‘Emri’, Hoxha: Ndryshimi i dokumenteve pas skadimit të ekzistueseve

para 12 muajve - Tetova Sot

Dokumentet e udhëtimit do të ndryshohen vetëm kur dokumenteve aktuale do t’u skadojë afati, sqarojnë nga qeveria dilemat e hapura pas arritjes së dakordimit për ndryshimin e emrit. Zëdhënësi i qeverisë,...

Himni, stema dhe flamuri mbeten të njëjta

para 12 muajve - Medial

“Non pjepër” i marrëveshjes për zgjidhjen e emrit mes kryeministrave Zaev dhe Cipras që u paraqit në opinionin grek, sipas zëdhënësit të Qeverisë Mile Boshnjakovski është interpretim dhe nuk korrespondon...

Qeveritarët japin detaje për ndërrimin e dokumenteve pas ndërrimit të emrit

para 12 muajve - Shenja

Me arritjen e marrëveshjes për zgjidhjen e çështjes së emrit të Maqedonisë, do të pasojnë ndryshime edhe në dokumentacione. Zëdhënësit e Qeverisë në konferencën e përbashkët për shtyp sqaruan se ndryshimi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK