http://kariera.mk

Burg për dy persona të cilët morën pjesë në rrahjen e Ziadin Selës, në Kuvendin e Maqedonisë

para 9 muajve - Telegrafi

Një vit e dy muaj burg për Ceo Gjorgjievskin dhe tre vite burg për Stojan Pavlevskin ka caktuar gjykata, në lidhje me akuzën për dhunë dhe tentimvrasje të deputetit Ziadin Sela, natën e përgjakshme të...

DËNIMET E PARA ME BURG PËR SULMIN NDAJ SELËS, PAVLESKI TRE VJET, GJORGJIEVSKI NJË VIT E DY MUAJ NË BURG

para 9 muajve - TV21

Tre vjet burg për Stojan Pavleski dhe një vit e dy muaj për Cejo Gjorgjievski. Kështu vendosi gjykatësja Slavica Andreevska për dhunën në Kuvend më 27 prill. Ata të dy ishin përfshirë në lëndën për tentim...

Sulmi ndaj Selës, shqiptohen dënimet e para

para 9 muajve - Alsat-M

Tre vjet burg për Stojan Pavllevskin dhe 1 vjet e dy muaj për Cejo Georgievskin, të akuzuar për veprën dhunë, të ushtruar ndaj kreut të Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela natën e përgjakshme të 27 prillit...

Sot shpallet vendimi për sulmuesit e Selës

para 9 muajve - Alsat-M

Në Gjykatën penale sot do të shpallet vendimi për dy të akuzuarit për dhunë dhe sulm ndaj deputetit Zijadin Sela në Kuvendin e Maqedonisë me 27 prill të vitit të kaluar. Ndërkaq, të akuzuarit Cejo Gjorgjievski...

Gjykata në Maqedoni dënoi me burg dy dhunuesit e Ziadin Selës

para 9 muajve - Portalb

Sot në Gjykatën Penale në seancën gjyqësore për rastin e sulmit ndaj Ziadin Sela, dy të akuzuarit që e pranuan fajin për veprën e bërë “dhunë” janë dënuar me burg, ku Cejo Georgievski është dënuar me një...

Sulmi ndaj Selës, shqiptohen dënimet e para

para 9 muajve - Klan Kosova

Tre vjet burgim për Stojan Pavllevskin dhe 1 vjet e dy muaj për Cejo Georgievskin, të akuzuar për veprën dhunë, të ushtruar ndaj kreut të Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela natën e 27 prillit të vitit...

Sulmi ndaj Selës, shqiptohen dënimet e para

para 9 muajve - Lajmi.net

Tre vjet burgim për Stojan Pavllevskin dhe 1 vjet e dy muaj për Cejo Georgievskin, të akuzuar për veprën dhunë, të ushtruar ndaj kreut të Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela natën e 27 prillit të vitit...

Sulmuesi i Selës: Prita dënim më të ulët

para 9 muajve - Aktuale

Stojan Pavlevski ka folur shkurt për gazetarët pas shpalljes së dënimit për dhunën ndaj Ziadin Selës. “Të shpëtosh njeri dhe të të akuzojnë e dënojnë. Vërtetë prita dënim më të ulët, jo kaq”, tha Stojan...

Sulmuesi i Selës: Prita dënim më të ulët

para 9 muajve - Medial

Stojan Pavlevski ka folur shkurt për gazetarët pas shpalljes së dënimit për dhunën ndaj Ziadin Selës. “Të shpëtosh njeri dhe të të akuzojnë e dënojnë. Vërtetë prita dënim më të ulët, jo kaq”, tha Stojan...

Shpallet vendimi për personat që sulmuan Selën

para 9 muajve - Aktuale

Gjykata u shqiptoi 4 vjet burg, dy të akuzuarve për dhunë ndaj Zijadin Selës që e pranuan fajin. Stojan Pavlevski u dënua me 3 vjet burg, ndërsa Cejo Georgievski u dënua me 1 vit e dy muaj. Gjykatësja...

KATËR VJET BURG PËR DY NGA SULMUESIT E SELËS

para 9 muajve - TV21

Sot është shqiptuar dënimi, 4 vjet burg, për dy të akuzuar për tentimvrasjen ndaj Zijadin Selës që e pranuan fajin. Stojan Pavlevski u dënua me 3 vjet burg, ndërsa Cejo Georgievski u dënua me 1 vit e dy...

Dënohen dy sulmuesit e Selës, por ja sa burg do mbajnë, duke ia llogaritur paraburgimin/FOTO

para 9 muajve - Ina

Në Gjykatën Penale sapo është shpallur vendimi për dy të akuzuarit ndaj dhunës së ushtruar kundrejt deputetit Sela, masë ku në seancën e fundit lënda e tyre u rikualifikua nga ‘tentim vrasje’ në ‘ushtrim...

Gjykata Penale sot merr vendim për sulmuesit e Selës

para 9 muajve - Medial

Në Gjykatën penale sot do të shpallet vendimi për dy të akuzuarit për dhunë dhe sulm ndaj deputetit Zijadin Sela në Kuvendin e Maqedonisë me 27 prill të vitit të kaluar. Ndërkohë , të akuzuarit Cejo Gjorgjievski...

Sulmi ndaj Selës, shqiptohen dënimet e para

para 9 muajve - GazetaBlic

Tre vjet burgim për Stojan Pavllevskin dhe 1 vjet e dy muaj për Cejo Georgievskin, të akuzuar për veprën dhunë, të ushtruar ndaj kreut të Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela natën e 27 prillit të vitit...

Sulmuesi i Selës: Prita dënim më të ulët

para 9 muajve - Gazeta Express

Stojan Pavlevski ka folur shkurt për gazetarët pas shpalljes së dënimit për dhunën ndaj Ziadin Selës. “Të shpëtosh njeri dhe të të akuzojnë e dënojnë. Vërtetë prita dënim më të ulët, jo kaq”, tha Stojan...

Dënohen dy sulmuesit e Selës, me 1vit e dy muaj, duke ia llogaritur paraburgimin i ngelin edhe disa ditë/FOTO

para 9 muajve - TV Koha

Në Gjykatën Penale sapo është shpallur vendimi për dy të akuzuarit ndaj dhunës së ushtruar kundrejt deputetit Sela, masë ku në seancën e fundit lënda e tyre u rikualifikua nga ‘tentim vrasje’ në ‘ushtrim...

PAVLEVSKI: UNË JA SHPËTOVA JETËN SELËS, NUK KAM PRITUR DËNIM ME TRE VITE BURG

para 9 muajve - TV21

Unë ja shpëtova jetën Selës, nuk kam pritur dënim me tre vite burgim, tha Stojan Pavlevski , pasi Gjykata Penale në Shkup e dënoi me tre vite burg për tentimvrasjen ndaj ish deputetit Ziadin Sela. Në dënimin...

DHUNA NË KUVEND: DËNIME ME BURG PËR SULMUESIT E SELËS

para 9 muajve - Klan Macedonia

Pavlevskit tre vite, Georgiveskit një vit e dy muaj Dënim me burg prej tre vjetësh për Stojan Pavlevski dhe një vit e dy muaj për Cejo Georgievski shqiptoi sot Gjykata Penale për sulmin ndaj deputetit...

Kaq vite burg për personat që sulmuan Selën

para 9 muajve - Albeu

Gjykata u shqiptoi 4 vjet burg, dy të akuzuarve për dhunë ndaj Zijadin Selës që e pranuan fajin. Stojan Pavlevski u dënua me 3 vjet burg, ndërsa Cejo Georgievski u dënua me 1 vit e dy muaj. Gjykatësja...

Shpallet vendimi për personat që sulmuan Selën

para 9 muajve - Gazeta Express

Gjykata u shqiptoi 4 vjet burg, dy të akuzuarve për dhunë ndaj Zijadin Selës që e pranuan fajin. Stojan Pavlevski u dënua me 3 vjet burg, ndërsa Cejo Georgievski u dënua me 1 vit e dy muaj. Gjykatësja...

Sulmuesit e Selës dënohen me vetëm 4 vjet

para 9 muajve - Medial

Gjykata u shqiptoi 4 vjet burg, dy të akuzuarve për dhunë ndaj Zijadin Selës që e pranuan fajin. Stojan Pavlevski u dënua me 3 vjet burg, ndërsa Cejo Georgievski u dënua me 1 vit e dy muaj. Gjykatësja...

Katër vjet burg për dy nga sulmuesit e Selës

para 9 muajve - RTV 21

Gjykata merr vendimin Sot është shqiptuar dënimi, 4 vjet burg, për dy të akuzuar për tentimvrasjen ndaj Zijadin Selës që e pranuan fajin. Stojan Pavlevski u dënua me 3 vjet burg, ndërsa Cejo Georgievski...

Sot shpallet vendimi për dënimin e sulmuesve të Selës

para 9 muajve - TV Koha

Në Gjykatën penale në Shkup sot do të publikohet vendimi për dënimi për dy të akuzuarit për dhunë dhe sulm ndaj deputetit Zijadin Sela në Kuvendin e Maqedonisë me 27 prill të vitit të kaluar, transmeton...

Gjykimi për sulmin ndaj Ziadin Selës, 4 vjet e dy muaj burg për dhunuesit e Selës; Pavllevski: ia shpëtova jetën Selës, prisja tjetër dënim

para 9 muajve - MRT

Gjykata Penale ka shpallur fajtorë dhe ka dënuar me një vit e dy muaj burg Ceo Georgievskit dhe tre vit burg Stojan Pavllevskin... Gjykata Penale ka shpallur fajtorë dhe ka dënuar me një vit e dy muaj...

Sot shpallet vendimi për dënimin e sulmuesve të Selës

para 9 muajve - Portalb

Në Gjykatën penale në Shkup sot do të publikohet vendimi për dënimi për dy të akuzuarit për dhunë dhe sulm ndaj deputetit Zijadin Sela në Kuvendin e Maqedonisë me 27 prill të vitit të kaluar, transmeton...

Video/ Ja deklarata e sulmuesit të Selës pasi e dënuan me tre vjet burg

para 9 muajve - Shenja

Stojan Pavlevski ka folur shkurt për gazetarët pas shpalljes së dënimit për dhunën ndaj Ziadin Selës. “Të shpëtosh njeri dhe të të akuzojnë e dënojnë. Vërtetë prita dënim më të ulët, jo kaq”, tha Stojan...

Katër vjet burg për dy prej sulmuesve të Selës

para 9 muajve - Tetova Sot

Gjykata u shqiptoi 4 vjet burg, dy të akuzuarve për dhunë ndaj Zijadin Selës që e pranuan fajin. Stojan Pavlevski u dënua me 3 vjet burg, ndërsa Cejo Georgievski u dënua me 1 vit e dy muaj. Gjykatësja...

Sulmuesit e Selës dënohen në total vetëm 4 vjet

para 9 muajve - Shenja

Gjykata u shqiptoi 4 vjet burg, dy të akuzuarve për dhunë ndaj Zijadin Selës që e pranuan fajin. Stojan Pavlevski u dënua me 3 vjet burg, ndërsa Cejo Georgievski u dënua me 1 vit e dy muaj. Gjykatësja...

Sot shpallet vendimi për sulmuesit e Selës

para 9 muajve - Tetova Sot

Në Gjykatën penale sot do të shpallet vendimi për dy të akuzuarit për dhunë dhe sulm ndaj deputetit Zijadin Sela në Kuvendin e Maqedonisë me 27 prill të vitit të kaluar. Ndërkaq, të akuzuarit Cejo Gjorgjievski...

Katër vjet burg për dy prej sulmuesve të Selës

para 9 muajve - Shenja

Gjykata u shqiptoi 4 vjet burg, dy të akuzuarve për dhunë ndaj Zijadin Selës që e pranuan fajin. Stojan Pavlevski u dënua me 3 vjet burg, ndërsa Cejo Georgievski u dënua me 1 vit e dy muaj. Gjykatësja...

Pendohen sulmuesit e Selës, presin dënim me kusht

para 9 muajve - Koha.net

Cejo Gjorgjievski dhe Stojan Pavleski dhe dy të akuzuarit për sulmin ndaj liderit të Aleancës për Shqiptarët, Zijadin Sela, e pranuan fajin. Vendimi i tyre erdhi pasi që prokuroria paraprakisht e ri-kualifikoi...

U penduan dhe presin dënim me kusht, të mërkurën aktvendim për dy sulmuesit e Selës

para 9 muajve - Medial

Cejo Gjorgjievski dhe Stojan Pavleski dhe dy të akuzuarit për sulmin ndaj liderit të Aleancës për Shqiptarët, Zijadin Sela, e pranuan fajin. Vendimi i tyre erdhi pasi që prokuroria paraprakisht e ri-kualifikoi...

Sulmi ndaj Selës, shqiptohen dënimet e para

para 9 muajve - Sovrani

Tre vjet burgim për Stojan Pavllevskin dhe 1 vjet e dy muaj për Cejo Georgievskin, të akuzuar për veprën dhunë, të ushtruar ndaj kreut të Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela natën e 27 prillit të vitit...

Gjykata dënon dy agresorët e Ziadin Selës me 4 vjet e dy muaj burg

para 9 muajve - Albinfo

Gjykatën Penale në Shkup, sot shpalli vendimin për dënimin e dy agresorëve ndaj deputetit Ziadin Sela gjatë bastisjes së parlamentit në 27 prill 2017, informon albinfo.ch. Dy, tashmë të dënuar, për veprën...

Sulmuesi i Selës: Prita dënim më të ulët

para 9 muajve - Fol

Stojan Pavlevski ka folur shkurt për gazetarët pas shpalljes së dënimit për dhunën ndaj Ziadin Selës. “Të shpëtosh njeri dhe të të akuzojnë e dënojnë. Vërtetë prita dënim më të ulët, jo kaq”, tha Stojan...

Ja çfarë tha sulmuesi i Selës pas shqiptimit të dënimit

para 9 muajve - Nezavisen

Stojan Pavlevski ka folur shkurt për gazetarët pas shpalljes së dënimit për dhunën ndaj Ziadin Selës, transmeton Shenja. “Të shpëtosh njeri dhe të të akuzojnë e dënojnë. Vërtetë prita dënim më të ulët,...

Sulmi ndaj Selës, shqiptohen dënimet e para

para 9 muajve - Nezavisen

Tre vjet burg për Stojan Pavllevskin dhe 1 vjet e dy muaj për Cejo Georgievskin, të akuzuar për veprën dhunë, të ushtruar ndaj kreut të Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela natën e përgjakshme të 27 prillit...

Huliganët që sulmuan Ziadin Selën dënohen me burg

para 9 muajve - Periskopi

Në Gjykatën Penale sot është shpallur vendimi për dy të akuzuarit ndaj dhunës së ushtruar kundrejt deputetit Zijadin Sela, masë ku në seancën e fundit lënda e tyre u rikualifikua nga ‘tentim vrasje’ në...

Sulmuesit e Selës dënohen me vetëm 4 vjet burg

para 9 muajve - Nezavisen

Gjykata u shqiptoi 4 vjet burg, dy të akuzuarve për dhunë ndaj Zijadin Selës që e pranuan fajin. Stojan Pavlevski u dënua me 3 vjet burg, ndërsa Cejo Georgievski u dënua me 1 vit e dy muaj. Gjykatësja...

Burg për dy maqedonasit që lanë në gjak Ziadin Selën

para 9 muajve - Te Sheshi

Gjykata Penale e Shkupit sot ka shpallur aktgjykimin për dy dhunuesit e deputetit dhe kreut të Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela më 27 prill të vitit 2017 në Kuvendin e Maqedonisë. Të akuzuarit për...

Shpallet vendimi për personat që sulmuan Selën

para 9 muajve - Republika

Gjykata u shqiptoi 4 vjet burg, dy të akuzuarve për dhunë ndaj Zijadin Selës që e pranuan fajin. Stojan Pavlevski u dënua me 3 vjet burg, ndërsa Cejo Georgievski u dënua me 1 vit e dy muaj. Gjykatësja...

Për dhunë ndaj Zijadin Selës, Pavllevskit 3 vjet e Georgievskit 14 muaj burgim

para 9 muajve - Ekonomia Online

Në Gjykatën Penale sot është shpallur vendimi për dy të akuzuarit ndaj dhunës së ushtruar kundrejt deputetit Zijadin Sela, masë ku në seancën e fundit lënda e tyre u rikualifikua nga “tentim vrasje” në...

Dhuna ndaj Selës, Pavllevski dënohet me 3 vite burg, Georgievski 14 muaj

para 9 muajve - KosovaPress

Gjykata dënoi me 1 vit e dy muaj burg të akuzuarin Ceo Georgievskin ndërsa Stojan Pavllevski mori një dënim më të madh,  plot 3 vite burg. Pavllevski kundërshtoi vendimin duke vlerësuar se dënimi i tij...

Pendohen sulmuesit e Selës, presin dënim me kusht

para 9 muajve - Albinfo

Cejo Gjorgjievski dhe Stojan Pavleski dhe dy të akuzuarit për sulmin ndaj liderit të Aleancës për Shqiptarët, Zijadin Sela, e pranuan fajin. Vendimi i tyre erdhi pasi që prokuroria paraprakisht e ri-kualifikoi...

Pendohen sulmuesit e Selës, presin dënim me kusht

para 9 muajve - Sovrani

Cejo Gjorgjievski dhe Stojan Pavleski dhe dy të akuzuarit për sulmin ndaj liderit të Aleancës për Shqiptarët, Zijadin Sela, e pranuan fajin. Vendimi i tyre erdhi pasi që prokuroria paraprakisht e ri-kualifikoi...

Për dhunë ndaj Zijadin Selës, Pavllevskit 3 vjet e Georgievskit 14 muaj burgim

para 9 muajve - Koha.net

Në Gjykatën Penale sot është shpallur vendimi për dy të akuzuarit ndaj dhunës së ushtruar kundrejt deputetit Zijadin Sela, masë ku në seancën e fundit lënda e tyre u rikualifikua nga ‘tentim vrasje’ në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK