http://kariera.mk

Pas 19 vitesh, Del Piero ndahet nga gruaja

para 12 muajve - Mapo

Alessandro Del Piero, ish-futbollisti i famshëm i Juventusit dhe kombëtares italiane, është ndarë nga bashkëshortja e tij pas 19 vitesh martesë. Del Piero aktualisht jeton në Los Angeles me familjen e...

Divorcohen Del Piero e Sonia Amoruso

para 12 muajve - Koha.net

Alessandro Del Piero, ish-futbollisti i famshëm i Juventusit dhe kombëtares italiane, është ndarë nga bashkëshortja e tij, Sonia Amoruso pas 19 vitesh martesë. Del Piero aktualisht jeton në Los Anxhelos...

Pas 19 vitesh bashkë, Del Piero i jep fund martesës me gruan

para 12 muajve - NOA

Del Piero, futbollisti italian, është ndarë nga bashkëshortja e tij pas 19 vitesh. Legjenda e Juventusit dhe bashkëshortja e tij, Sonia Amoruso, raportohet se janë ndarë pas kaq shumë vitesh bashkë. Ky...

Alessandro Del Piero ndahet nga bashkëshortja pas 19 vitesh

para 12 muajve - Gazeta Express

Legjenda e Juventusit, Alessandro Del Piero, dhe bashkëshortja e tij, Sonia Amoruso, raportohet se janë ndarë pas 19 vitesh martesë. Lajmi u publikua nga TgCom dhe revista Chi. Familja e Del Pieros jeton...

FOTOT: Del Piero ndahet nga bashkëshortja pas 19-vjetësh martesë

para 12 muajve - Gazeta Tema

Legjenda e Juventusit Alessandro Del Piero dhe gruaja e tij Sonia Amoruso raportohet se janë ndarë pas 19 vitesh martesë. Lajmi u publikua nga TgCom dhe revista Chi. Familja e Del Pieros jeton në Los Angeles,...

FOTOT: Del Piero ndahet nga bashkëshortja pas 13-vjetësh martesë

para 12 muajve - Gazeta Tema

Legjenda e Juventusit Alessandro Del Piero dhe gruaja e tij Sonia Amoruso raportohet se janë ndarë pas 13 vitesh martesë. Lajmi u publikua nga TgCom dhe revista Chi. Familja e Del Pieros jeton në Los Angeles,...

Del Piero divorcohet pas 19 vjetësh

para 12 muajve - Albeu

Mediat italiane kanë publikuar një lajm ku thuhet se legjenda e Juventusit, Alessandro Del Piero , dhe bashkëshortja e tij, Sonia Amoruso, janë ndarë pas 19 vitesh martesë. Çifti mendohet të jenë ndarë...

Del Piero ndahet nga bashkëshortja pas 19-vjetësh

para 12 muajve - Lajmi.net

Familja e Del Pieros jeton në Los Angeles. Legjenda e Juventusit, Alessandro Del Piero, dhe bashkëshortja e tij, Sonia Amoruso, raportohet se janë ndarë pas 19 vitesh martesë. Lajmi u publikua nga TgCom...

Del Piero ndahet nga gruaja

para 12 muajve - KosovaPress

Del Piero aktualisht jeton në Los Anxhelos me familjen e tij, por “Chi” raporton se kur kthehen në Itali, legjenda e Juves qëndron në Milano, ndërsa Sonia në Torino. Çifti ka rreth dy vite që nuk poston...

Alessandro Del Piero ndahet nga bashkëshortja pas 19-vjetësh

para 12 muajve - SuperSport

Legjenda e Juventusit, Alessandro Del Piero, dhe bashkëshortja e tij, Sonia Amoruso, raportohet se janë ndarë pas 19 vitesh martesë. Lajmi u publikua nga TgCom dhe revista Chi. Familja e Del Pieros jeton...

Del Piero i jep fund martesës pas 19 vitesh

para 12 muajve - Lexo

Alessandro Del Piero dhe gruaja e tij Sonia Amoruso raportohet se janë ndarë pas 19 vitesh martesë. Lajmi u publikua nga TgCom dhe revista Chi. Familja e Del Pieros jeton në Los Angeles, por kur çifti...

Legjenda e Juventusit ndahet nga gruaja pas 13 vitesh martesë

para 12 muajve - Java News

Legjenda e Juventusit Alessandro Del Piero dhe gruaja e tij Sonia Amoruso raportohet se janë ndarë pas 19 vitesh martesë. Lajmi u publikua nga TgCom dhe revista Chi. Familja e Del Pieros jeton në Los Angeles,...

Mediet italiane nxjerrin “zbuluar” Del Pieron: Ndahet pas 19 vitesh

para 12 muajve - Newsport

Alesandro Del Piero dhe bashkëshortja e tij, Sonia Amoruso janë ndarë pas 19 vitesh martesë. Ky është lajmi që raportojnë së fundmi mediet italiane. Legjenda e Juventusit mendohet se është divorcuar kohë...

Vajza vëmendje! Futbollisti është sërish beqar pas 19 vitesh martesë

para 12 muajve - Vizion Plus

Alex Del Piero eshtë ndarë nga gruaja pas 19 vitesh martesë. Sipas prestigjozes italiane ‘Chi”, ka pasur një krizë mes ciftit dhe ata nuk janë parë më së bashku.Ajo që ka rënë në sy ka qënë edhe mungesa...

Del Piero ndahet nga bashkëshortja pas 19-vjetësh

para 12 muajve - Ekonomia Online

Legjenda e Juventusit, Alessandro Del Piero, dhe bashkëshortja e tij, Sonia Amoruso, raportohet se janë ndarë pas 19 vitesh martesë. Lajmi u publikua nga TgCom dhe revista Chi. Familja e Del Pieros jeton...

Përfundon “përralla”, futbollisti i njohur i jep fund martesës

para 12 muajve - NOA

Një krizë e gjatë e shkaktuar nga keqkuptime të vazhdueshme, ka çuar në divorcin mes futbollistit italian Alessandro Del Piero dhe bashkëshortes së tij Sonia Amoruso. Çifti nuk shihet bashkë prej shumë...

Pas 19-vitesh bashkë, futbollisti i njohur ndahet nga bashkëshortja

para 12 muajve - Periskopi

Alessandro Del Piero është një prej futbollistëve më të njohur me shumë vite karrierë dhe shumë suksese si kampion i skuadrës së Juventusit. Ai gjithashtu ka plot 19 vite me bashkëshorten e tij Sonia Amoruso,...

Alex Del Piero, pas 19 vitesh ndahet nga bashkëshortja Sonia Amoruso

para 12 muajve - Telegrafi

Alessandro Del Piero dhe Sonia Amoruso i kanë dhë fund martesës së tyre pas 19 vjetësh. Çifti ka tash e sa kohë që nuk shfaqen më bashkë, dhe sipas revistës “Chi”, dyshja janë ndarë. Ata jetojnë në Los...

Alex Del Piero, pas 19 vitesh ndahet nga bashkëshortja Sonia Amoruso

para 12 muajve - GazetaBlic

Alessandro Del Piero dhe Sonia Amoruso i kanë dhë fund martesës së tyre pas 19 vjetësh. Çifti ka tash e sa kohë që nuk shfaqen më bashkë, dhe sipas revistës “Chi”, dyshja janë ndarë. Ata jetojnë në Los...

Alex Del Piero, pas 19 vitesh ndahet nga bashkëshortja Sonia Amoruso

para 12 muajve - BalkanWeb

Një krizë e thelle e shkaktuar nga keqkuptime të vazhdueshme duket se ka qenë shkaku i fundit të dashurisë mes Alessandro Del Piero dhe Sonia Amoruso. Cifti nuk është shfaqur më në publik prej disa kohësh...

Alex Del Piero, pas 19 vitesh ndahet nga bashkëshortja Sonia Amoruso

para 12 muajve - Medial

Një krizë e thelle e shkaktuar nga keqkuptime të vazhdueshme duket se ka qenë shkaku i fundit të dashurisë mes Alessandro Del Piero dhe Sonia Amoruso. Cifti nuk është shfaqur më në publik prej disa kohësh...

Shkojnë dëm 19 vite martesë, Alex De Piero ndahet nga bashkëshortja

para 12 muajve - Tetova Sot

Një krizë e thellë e shkaktuar nga keqkuptimet e gjata ishte shkaku i fundit të historisë së dashurisë midis Alessandro Del Piero dhe Sonia Amoruso. Familja jeton në Los Angeles, shkruajnë mediat italiane....

Alex Del Piero, pas 19 vitesh ndahet nga bashkëshortja Sonia Amoruso

para 12 muajve - Infokusi

Alessandro Del Piero dhe Sonia Amoruso i kanë dhë fund martesës së tyre pas 19 vjetësh. Çifti ka tash e sa kohë që nuk shfaqen më bashkë, dhe sipas revistës “Chi”, dyshja janë ndarë. Ata jetojnë në Los...

Historia e dashurisë mes Del Pieros dhe gruas së tij, Sonia, ka mbaruar

para 12 muajve - Telesport

E zbulon “Chi” lajmin, që do të thyejë zemrat e tifozëve juventinë, para së gjithash: “Pas 19 vitesh dhe tre fëmijëve, duket se çifti po kalon një krizë të thellë, të shkaktuar nga keqkuptime të gjata”....

Del Piero, pas 19 vjetësh ndahet nga Sonia

para 12 muajve - Gazeta Shqip

Një krizë e thellë e shkaktuar nga mosmarrëveshje duhet të jetë arsyeja e fundit të marrëdhënies së dashurisë mes Alessandro Del Piueros dhe Sonia Amoruzos. Çifti nuk shfaqej së bashku prej shumë kohësh...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK