http://kariera.mk

Pallotta: Nainggolani te Interi, Alissoni te Real Madridi

para 11 muajve - Telegrafi

Një faqe interneti napolitane ka cituar presidentin e Romës, James Pallotta, teksa thoshte se Alisson “është afër Real Madridit”. ndërsa Radja Nainggolan “do të shkojë në Inter”. Pronari amerikan, Pallotta,...

‘Bombat’ e presidentit të Romës: Nainggolan do transferohet te Inter, Alisson te Real Madrid

para 11 muajve - Mapo

Presidenti i Roma-s, James Pallotta, ka befasuar së fundmi duke folur ‘troç’ dhe duke zbuluar disa lëvizje të bujshme të merkatos që nuk prekin vetëm klubin e tij. I ftuar në një eveniment në Napoli italo-amerikani...

Presidenti: Alisson është afër Real Madridit, Nainggolan shkon tek Interi

para 11 muajve - Telesport

Presidenti i ekipit të Romës, James Pallotta, e kaloi mëngjesin në Napoli dhe, duke folur në një restorant me gazetarët e “Areanapoli.it”, konfirmoi zërat rreth situatës së portierit të tij brazilian:...

‘Bombat’ e presidentit të Romës: Nainggolan do transferohet te Inter, Alisson te Real Madrid

para 11 muajve - BalkanWeb

Presidenti i Roma-s, James Pallotta, ka befasuar së fundmi duke folur ‘troç’ dhe duke zbuluar disa lëvizje të bujshme të merkatos që nuk prekin vetëm klubin e tij. I ftuar në një eveniment në Napoli italo-amerikani...

‘Bombat’ e presidentit të Romës: Nainggolan do transferohet te Inter, Alisson te Real Madrid

para 11 muajve - Medial

Presidenti i Roma-s, James Pallotta, ka befasuar së fundmi duke folur ‘troç’ dhe duke zbuluar disa lëvizje të bujshme të merkatos që nuk prekin vetëm klubin e tij. I ftuar në një eveniment në Napoli italo-amerikani...

Presidenti: Alisson është afër Real Madridit, Nainggolan shkon tek Interi

para 11 muajve - Lexo

Presidenti i ekipit të Romës, James Pallotta, e kaloi mëngjesin në Napoli dhe, duke folur në një restorant me gazetarët e “Areanapoli.it”, konfirmoi zërat rreth situatës së portierit të tij brazilian:...

Flasin nga Roma: Nainggolan te Interi, Alisson te Real Madridi, tashmë gjithçka…”

para 11 muajve - Sovrani

Është një lajm shumë i bujshem ai që vjen në keto minuta nga mediat italiane. Duket se sapo janë vërtetuar të gjitha zërat që shikonin Radja Nainggolan tek Interi në sezonin e ardhshëm dhe konfirmimi nuk...

E fundit/Alisson pranon ofertën e Realit, gjigantit evropian

para 11 muajve - Java News

Sipas “Mundo Deportivo”, braziliani i ka thënë “po” Realit.Alisson Becker ka pranuar ofertën e Real Madridit. Ky është lajmi “bombë” që vjen nga Spanja, përcjellë “Lajmi.net”.Sipas “Mundo Deportivo”, braziliani...

“Bomba” e mesnatës: Alisson pranon ofertën e gjigantit evropian

para 11 muajve - Iliria News

Alisson Becker ka pranuar ofertën e Real Madridit. Ky është lajmi “bombë” që vjen nga Spanja, përcjellë “Lajmi.net”. Sipas “Mundo Deportivo”, braziliani i ka thënë “po” Realit. Tani mbetet të arrihet marrëveshja...

Real ka arritur marrëveshje me Alisson

para 11 muajve - Klan Kosova

Gjiganti spanjoll raportohet të ketë arritur akord me portierin brazilian, ndërsa tani ka mbetur që marrëveshja të arrihet edhe me skuadrën italiane Real Madrid ka arritur marrëveshje në parim me portierin...

Real ka arritur marrëveshje me Alisson

para 11 muajve - GazetaBlic

Gjiganti spanjoll raportohet të ketë arritur akord me portierin brazilian, ndërsa tani ka mbetur që marrëveshja të arrihet edhe me skuadrën italiane Real Madrid ka arritur marrëveshje në parim me portierin...

Reali arrin marrëveshje me yllin e Serie A

para 11 muajve - Infokusi

Real Madrid ka arritur një marrëveshje personale me portierin romak Alisson, por oferta e tyre është më e vogël nga çmimi i kërkuar i klubit italian, raporton Mundo Deportivo. Portieri brazilian ka rënë...

Reali gati për transferimin e madh 70 milionësh, super-ylli i thotë ‘PO’

para 11 muajve - OraInfo

Portieri Alisson Becker ka pranuar ofertën e Real Madridit. Sipas “Mundo Deportivo”, braziliani i ka thënë “po” Real Madridit që do të derdhë në arkat e Romës plot 70 milionë euro. Tani mbetet të arrihet marrëveshja mes klubeve.

Lojtari i thotë ‘PO’ ofertës së Real Madridit, 70 milionë euro

para 11 muajve - Politiko

Portieri Alisson Becker ka pranuar ofertën e Real Madridit. Sipas “Mundo Deportivo”, braziliani i ka thënë “po” Real Madridit që do të derdhë në arkat e Romës plot 70 milionë euro. Tani mbetet të arrihet marrëveshja mes klubeve.

Alisson i thotë ‘PO’ gjigantit evropian

para 11 muajve - Sovrani

Real Madrid ka arritur një marrëveshje personale me portierin romak Alisson, por oferta e tyre nuk po përputhet me çmimin e kërkuar nga klubi italian, pretendon Mundo Deportivo, përcjellë Sovrani.info....

Reali pranë akordit me “gardianin” e njohur, në mes futet Ze Maria

para 11 muajve - Newsport

Prej ditësh është folur për mundësinë e arritjes së marrëveshjes mes Real Madridit dhe “gardianit” të Romës, Alisson Becker.  Së fundmi, sipas asaj që shkruan “Mundo Deportivo”, marrëveshja ka mbetur peng...

“Bomba” e mesnatës: Alisson pranon ofertën e gjigantit evropian

para 11 muajve - Gazeta Express

Sipas "Mundo Deportivo", braziliani i ka thënë "po" Realit. Alisson Becker ka pranuar ofertën e Real Madridit. Ky është lajmi “bombë” që vjen nga Spanja, përcjellë “Lajmi.net”. Sipas “Mundo Deportivo”,...

Real Madrid arrin marrëveshjen me Alisson Becker

para 11 muajve - Albeu

Real Madridi ka arritur marrëveshjen për kushtet personale me Alisson Becker, por Roma kërkon 80 milionë euro për shërbimet e tij. Sipas Mundo Deportivo, Los Blancos kanë ofruar 60 milionë euro për portierin...

Reali ka marrëveshje personale me Alissonin, por duhet ta rritë ofertën

para 11 muajve - Telegrafi

Real Madridi ka arritur marrëveshje për kushtet personale Alisson Becker, mirëpo Roma kërkon 80 milionë euro për shërbimet e tij – bën të ditur Mundo Deportivo . Sipas njoftimeve, Los Blancos kanë ofruar...

“Bomba” e mesnatës: Alisson pranon ofertën e gjigantit evropian

para 11 muajve - Lajmi.net

Sipas "Mundo Deportivo", braziliani i ka thënë "po" Realit. Alisson Becker ka pranuar ofertën e Real Madridit. Ky është lajmi “bombë” që vjen nga Spanja, përcjellë “Lajmi.net”. Sipas “Mundo Deportivo”,...

E ardhmja te Roma? Ylli i Brazilit tregon situatën

para 11 muajve - KosovaPress

E ardhmja ime? Jeni në ankth që ta dini! Ndërsa unë jam shumë i përqendruar te Botërori dhe nuk dua që asgjë të ndërhyjë në paraqitjet e mia”, deklaroi Alisson. “Menaxheri imp o përballet me situatën bashkë...

Alisson – Liverpool, vjen vendimi i madh

para 11 muajve - Lajmi.net

. Liverpooli e ka një lajm të keq për tifozët e tij. “Reds” janë dorëzuar për portierin e Romës, Alisson Becker, përcjellë “Lajmi.net”. Roma ka kërkuar 107 milionë dollarë për brazilianin. Këtë shumë nuk...

E ardhmja te Roma? Ylli i Brazilit tregon situatën

para 11 muajve - Telesport

Nga grumbullimi i Brazilit mbërrijnë deklaratat e portierit të Romës që përfaqëson ekipin verdhejeshil. “E ardhmja ime? Jeni në ankth që ta dini! Ndërsa unë jam shumë i përqendruar te Botërori dhe nuk...

Alisson – Liverpool, vjen vendimi i madh

para 11 muajve - Sovrani

Liverpooli e ka një lajm të keq për tifozët e tij. “Reds” janë dorëzuar për portierin e Romës, Alisson Becker, përcjellë “Lajmi.net”. Roma ka kërkuar 107 milionë dollarë për brazilianin. Këtë shumë nuk...

Alisson tregon të ardhmen

para 11 muajve - Infokusi

Alisson Becker u ka thënë gazetarëve para fillimit të Kupës së Botës se ai nuk ka marrë ndonjë ofertë për t’u larguar nga Roma, shkruan infokusi. LEXO EDHE: Zyrtare: Ky është trajneri i ri i Realit Numri...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK