http://kariera.mk

Siguria mbi të gjitha, në Rusi mund të arrestohen të pafajshëm

para 8 muajve - Albeu

Rusia ka rritur ndjeshëm masat e sigurisë për shkak të Botërorit që do të mbahet në këtë shtet. Përreth stadiumeve mësohet se do të ketë forca të shumta policie dhe janë instaluar rreth 2 000 kamera inteligjente...

Për sigurinë gjatë Botërorit, rusët instalojnë 2000 kamerat inteligjente

para 8 muajve - Koha.net

Siguria është elementi kryesorë i këtij Botërori dhe në një fushë të tillë Rusia e konsideron veten si një eksperte të saj. Në shumë qytete ku do të luhen ndeshjet janë montuar rreth 2000 kamera shtesë...

Rusët instalojnë 2 000 kamera inteligjente për sigurin e Botërorit

para 8 muajve - Albeu

Rusët si vendi pritës i këtij Botërori, kanë premtuar se gjithçka do të shkojë mirë dhe kanë marrë masa të larta sigurie. Në mediat ruse raportohet se për çështje sigurie janë instaluar përreth stadiumeve...

Siguria në Botëror, rusët instalojnë 2000 kamerat inteligjente

para 8 muajve - Portalb

Siguria është elementi kryesorë i këtij Botërori dhe në një fushë të tillë Rusia e konsideron veten si një eksperte të saj. Në shumë qytete ku do të luhen ndeshjet janë montuar rreth 2000 kamera shtesë...

Siguria në Botëror, rusët instalojnë 2000 kamerat inteligjente

para 8 muajve - Lajmi.net

Siguria është elementi kryesorë i këtij Botërori dhe në një fushë të tillë Rusia e konsideron veten si një eksperte të saj. Në shumë qytete ku do të luhen ndeshjet janë montuar rreth 2000 kamera shtesë...

Rusia instalon 2000 kamera inteligjente për sigurinë, ja pse mund të arrestohen edhe të pafajshëm

para 8 muajve - BalkanWeb

Organizimi i një Botërori nuk është thjesht infrastruktura pasi edhe disa elemente të tjera si siguria janë thelbësore. Madje ky element të paktën në vitet e fundit është konsideruar si më i rëndësishmi....

Siguria në Botëror, rusët instalojnë 2000 kamerat inteligjente

para 8 muajve - Mapo

Siguria është elementi kryesorë i këtij Botërori dhe në një fushë të tillë Rusia e konsideron veten si një eksperte të saj. Në shumë qytete ku do të luhen ndeshjet janë montuar rreth 2000 kamera shtesë...

Siguria në Kupën e Botës, rusët instalojnë 2 mijë kamera inteligjente

para 8 muajve - GazetaBlic

Në shumë qytete ku do të luhen ndeshjet janë montuar rreth 2 mijë kamera shtesë që mbahen nën vëzhgim nga stafe të specializuara për të vëzhguar rreth stadiumeve ku luhen ndeshjet. Kamerat e reja janë...

Rusia vendos 2000 kamera për monitorimin e botërorit

para 8 muajve - Lexo

Në shumë qytete ku do të luhen ndeshjet janë montuar rreth 2000 kamera shtesë që mbahen nën vëzhgim nga stafe të specializuara për të vëzhguar rreth stadiumeve ku luhen ndeshjet. Kamerat e reja janë me...

Siguria/ Dy mijë kamera inteligjente rreth stadiumeve të “Rusi 2018”

para 8 muajve - Java News

Siguria është elementi kryesorë i këtij Botërori dhe në një fushë të tillë Rusia e konsideron veten si një eksperte të saj. Në shumë qytete ku do të luhen ndeshjet janë montuar rreth 2000 kamera shtesë...

Rusia vendos 2000 kamera për monitorimin e botërorit

para 8 muajve - Gazeta e re

Në shumë qytete ku do të luhen ndeshjet janë montuar rreth 2000 kamera shtesë që mbahen nën vëzhgim nga stafe të specializuara për të vëzhguar rreth stadiumeve ku luhen ndeshjet. Kamerat e reja janë me...

Siguria në Botëror, rusët instalojnë 2000 kamerat inteligjente

para 8 muajve - KosovaPress

Në shumë qytete ku do të luhen ndeshjet janë montuar rreth 2000 kamera shtesë që mbahen nën vëzhgim nga stafe të specializuara për të vëzhguar rreth stadiumeve ku luhen ndeshjet. Kamerat e reja janë me...

Siguria në Botëror, rusët instalojnë 2000 kamerat inteligjente

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Siguria është elementi kryesorë i këtij Botërori dhe në një fushë të tillë Rusia e konsideron veten si një eksperte të saj. Në shumë qytete ku do të luhen ndeshjet janë montuar rreth 2000 kamera shtesë...

Siguria në Botëror, rusët instalojnë 2000 kamerat inteligjente

para 8 muajve - Ekonomia Online

Siguria është elementi kryesorë i këtij Botërori dhe në një fushë të tillë Rusia e konsideron veten si një eksperte të saj. Në shumë qytete ku do të luhen ndeshjet janë montuar rreth 2000 kamera shtesë...

Siguria në botëror, rusët instalojnë 2 mijë kamera inteligjente

para 8 muajve - KosovaPress

Në shumë qytete ku do të luhen ndeshjet janë montuar rreth 2 mijë kamera shtesë që mbahen nën vëzhgim nga stafe të specializuara për të vëzhguar rreth stadiumeve ku luhen ndeshjet. Kamerat e reja janë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK