http://kariera.mk

Brazili ia sheh sherrin shokut të Gabriel Jesusit, ai zbulon formacionin

para 8 muajve - Lajmi.net

. Brazili shihet si një nga pretendentët kryesorë për të fituar Kupën e Botës edhe pse Botërorin e kalur u “turpërua” nga Gjermania 7-1. Brazili riktheht optimist në këtë Botëror dhe ndeshjen e saj të...

Miku i ekipit prish planet, zbulon formacionin e Brazilit kundër Zvicrës

para 8 muajve - Albeu

Brazili shihet si një nga pretendentët kryesorë për të fituar Kupën e Botës edhe pse Botërorin e kalur u "turpërua" nga Gjermania 7-1. Brazili riktheht optimist në këtë Botëror dhe ndeshjen e saj të parë...

Postimi aksidental i shokut të Jesus, zbulon formacionin titullar të Brazilit

para 8 muajve - BalkanWeb

“Seleçao” ashtu si gjithmonë do të nisë një Botëror ku është favorit për të fituar. Në fakt është e qartë se lojtarët që Tite ka në dispozicion janë më me kualitet në 4 vite më parë, kur Brazili dështoi...

Miku i ekipit prish planet, zbulon formacionin e Brazilit kundër Zvicrës

para 8 muajve - Ekonomia Online

Brazili shihet si një nga pretendentët kryesorë për të fituar Kupën e Botës edhe pse Botërorin e kaluar u “turpërua” nga Gjermania 7-1. Brazili rikthehet optimist në këtë Botëror dhe ndeshjen e saj të...

Postimi aksidental i shokut të Jesus, zbulon formacionin titullar të Brazilit

para 8 muajve - Medial

“Seleçao” ashtu si gjithmonë do të nisë një Botëror ku është favorit për të fituar. Në fakt është e qartë se lojtarët që Tite ka në dispozicion janë më me kualitet në 4 vite më parë, kur Brazili dështoi...

“Russia 2018″/ Postimi aksidental zbulon formacionin titullar të Brazilit

para 8 muajve - Java News

Seleçao” ashtu si gjithmonë do të nisë një Botëror ku është favorit për të fituar. Në fakt është e qartë se lojtarët që Tite ka në dispozicion janë më me kualitet në 4 vite më parë, kur Brazili dështoi...

Zbulohet super formacioni i Brazilit kundër Zvicrës

para 8 muajve - Fakti Ditor

Trajneri i Brazilit, Tite thuhet se ua ka konfirmuar grupit 11-shen startuese në ndeshjen e parë të Botërorit ndaj Zvicrës. Në formacionin startues nuk do të ketë befasi, ndërsa Alisson do të jetë portieri...

Zbulohet 11-shja startuese e Brazilit ndaj Zvicrës

para 8 muajve - Sovrani

Selektori i Brazilit, Tite thuhet se ua ka konfirmuar grupit 11-shen startuese në ndeshjen e parë të Botërorit ndaj Zvicrës. Në formacionin startues nuk do të ketë befasi, ndërsa Alisson do të jetë portieri...

Zbulohet aksidentalisht formacioni i Brazilit kundër Zvicrës

para 8 muajve - Insajderi

Derisa hapja zyrtare që do të ndodh sot, pas vetëm pak orësh, kombëtarja e Brazilit, si njëra ndër favoritet kryesore, ndeshjen e saj të parë e zhvillon të shtunën më 17 qershor kundër Zvicrës. ….. Ja...

Tite ndez Botërorin: Do hakmerremi ndaj gjermanëve

para 8 muajve - Albeu

Humbja 7-1 kundër Gjermanisë është një njollë e errët në historinë e kombëtares së Brazilit , por Tite beson se është koha për hakmarrje dhe për ta harruar atë. Ai tregon sekretet e kësaj skuadre dhe vlerëson...

Trajneri i Brazilit ndez Botërorin: Do të hakmerremi ndaj Gjermanisë për atë 7-1

para 8 muajve - Lexo

Humbja 7-1 kundër Gjermanisë është një njollë e errët në historinë e Kombëtares së Brazilit, por Tite beson se është koha për hakmarrje dhe për ta harruar atë. Ai tregon sekretet e kësaj skuadre dhe vlerëson...

Ndeshja e parë në Botëror kundër Zvicrës, konfirmohet mungesa e parë për Brazilin

para 8 muajve - BalkanWeb

Brazili, një nga pretendentet e Botërorit që nis nesër në Rusi, ndeshjen e parë do ta luajnë të dielën kundër Zvicrës, takim i vlefshëm për Grupin E ku bëjnë pjesë edhe Kosta Rika me Serbinë. Trajneri...

Brazil-Zvicër, konfirmohet mungesa e parë e “Seleçaos”

para 8 muajve - Telesport

Mesfushori i Shakhtar Donetsk dhe Brazilit, Fred, i cili vazhdon të vuajë një dëmtim, ka munguar në stërvitjen e radhës së “Selseao” në Sochi. Trajneri Tite ka pasur në dispozicion 22 futbollistë teksa...

Mesfushori i Brazilit mbetet i dëmtuar, do të mungojë kundër Zvicrës…

para 8 muajve - Telesport

Mesfushori i Shakhtar Donetsk dhe Brazilit, Fred, i cili vazhdon të vuajë një dëmtim, ka munguar në stërvitjen e radhës së “Selseao” në Sochi. Trajneri Tite ka pasur në dispozicion 22 futbollistë teksa...

Brazili vjen me një formacion super sulmues për Kupën e Botës

para 8 muajve - GazetaBlic

Neymar, Coutinho, William dhe Gabriel Jesus do të startojnë në formacionin e Brazilit në Kupën e Botës. Katër fantastikët e ‘Canarinhave’ në sulm, do të shoqërohen nga dy super mesfushor si Casemiro i...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK