http://kariera.mk

Iker Casillas e prezanton trofeun e Kupës së Botës para ceremonisë hapëse

para 8 muajve - Telegrafi

Portieri legjendar i kombëtares spanjolle, Iker Casillas, ka prezantuar trofeun e Kupës së Botës para fillimit të ceremonisë hapëse të Kampionatit Botëror, Rusia 2018. Ish reprezentuesi dhe kapiteni legjendar...

Trofeu që e duan 32 skuadra zbret në fushë, LIVE ceremonia hapëse e Botërorit

para 8 muajve - Gazeta Express

. Ish kapiteni i Kombëtares së Spanjës, Iker Casillas, e ka prezantuar trofeun e Kupës së Botës para mijëra tifozëve në stadiumin Luzhniki, aty ku Rusia dhe Arabia Saudite do të luajnë sfidën e parë të...

Trofeu më i çmuar arrin në “Luzhniki”

para 8 muajve - Fakti Ditor

Trofeu më i çmuar i futbollit ka arritur në stadiumin rus “Luzhniki”. Legjenda e Spanjës, Iker Casillas ka qenë përsoni i fundit që e ka përcjellë trofeun drejt stadiumit rus, shkruan IndeksOnline. Sot...

Casillas e prezanton trofeun e Kupës së Botës para ceremonisë hapëse

para 8 muajve - Ekonomia Online

Portieri legjendar i kombëtares spanjolle, Iker Casillas, ka prezantuar trofeun e Kupës së Botës para fillimit të ceremonisë hapëse të Kampionatit Botëror, Rusia 2018. Ish-reprezentuesi dhe kapiteni legjendar...

Trofeu më i çmuar arrin në “Luzhniki”

para 8 muajve - Ekonomia Online

Trofeu më i çmuar i futbollit ka arritur në stadiumin rus “Luzhniki”. Legjenda e Spanjës, Iker Casillas ka qenë personi i fundit që e ka përcjellë trofeun drejt stadiumit rus. Sot fillon kompeticioni më...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK