http://kariera.mk

Zyrtare: Salah gati për në Botëror

para 8 muajve - Albeu

Trajneri i Egjiptit, Hector Cuper ka deklaruar se "ylli" i skuadrës që ai drejton, Mohamed Salah do të jetë 100 % gati për ndeshjen kundër Uruguait që do të luhet ditën e premte. “Ne ende do të shikojmë...

Konfirmohet lajmi i madh për Mohamed Salah

para 8 muajve - OraInfo

“Mund të garantoj 100% që Salah do të jetë gati për ndeshjen e parë”, konfirmoi përzgjedhësi i Egjiptit, Hector Cuper. Mohamed Salah do të jetë gati për ndeshjen e parë të Kupës së Botës. Sipas raportimeve...

Zyrtare: Mohamed Salah 100 për qind gati për Botëror, luan kundër Uruguait

para 8 muajve - Gazeta Express

Egjipti do të luan të premten kundër Uruguait në kuadër të Grupit A Mohamed Salah është “pothuajse 100 për qind gati” për të luajtur në Botëror dhe në ndeshjen kundër Uruguait të premten, thotë trajneri...

Egjipti konfirmon lajmin e madh për Salah

para 8 muajve - Lajmi.net

"Mund të garantoj 100% që Salah do të jetë gati për ndeshjen e parë", konfirmoi përzgjedhësi i Egjiptit, Hector Cuper. Mohamed Salah do të jetë gati për ndeshjen e parë të Kupës së Botës. Sipas raportimeve...

Zyrtare: Mësohet se a do të luajë Salah në ndeshjen e parë të Kupës së Botës

para 8 muajve - GazetaBlic

Sulmuesi i Egjiptit, Mohamed Salah është rikuperuar nga një dëmtim i shpatullës dhe do të luajë në ndeshjen e parë të Egjiptit në Kupën e Botës kundër Uruguajit, ka konfirmuar trajneri Hector Cuper. “Unë...

Salah i gatshëm për Uruguain

para 8 muajve - Koha.net

Trajneri i Egjiptit, Hector Cuper, ka thënë se gati 100 për qind është i bindur se anësori Mohamed Salah do të luajë në ndeshjen kundër Uruguait që zhvillohet nesër. Lojtari i Liverpoolit u lëndua në finalen...

Egjipti në festë pas deklaratës së trajneri Cuper

para 8 muajve - Telesport

Mohamed Salah do të luajë në ndeshjen hapëse të Egjiptit në Kupën e Botës kundër Uruguait. Lojtari, i dëmtuar në finalen e Champions League të majit të kaluar, e humbur 3-1 nga Liverpool kundër Real Madrid,...

Botërori, Salah pritet të jetë i gatshëm për ndeshjen ndaj Uruguajit

para 8 muajve - Portalb

Mohamed Salah, ylli i kombëtares së Egjiptit në futboll ka mbajtur stërvitjen me intensitet të plotë, njoftojnë nga stafi teknik, raporton Anadolu Agency (AA). Lojtari i Liverpoolit i cili pësoi një lëndim...

Egjipti merr lajmin e madh

para 8 muajve - Insajderi

Gjithë vëmendja e dashamirëve të Egjiptit është përqendruar te futbollisti i tyre më i mirë Mohamed Salah, për të cilin nuk dihej nëse do të jetë në gjendje të luajë në ndeshjen e parë të Kupës së Botës....

Kupa e Botës: Trajneri i Egjiptit zbulon se a do të luajë Salah në ndeshjen e parë

para 8 muajve - Periskopi

Mohamed Salah pritet që të luajë nga fillimi në ndeshjen që Egjipti e luan nesër kundër Uruguait Ylli i Liverpoolit është gati që të jap më të mirën në Kupën e Botës për shtetin e tij, Egjiptin, shkruan...

Superlajm nga Mohamed Salah

para 8 muajve - Sovrani

Mohamed Salah është shëruar më shpejtë se sa kanë parashikuar mjekët. Sulmuesi egjiptian do të jetë gati të premten në ndeshjen më të vështirë të grupit kundër Uruguajit. Ai tashmë është 100% i shëruar...

Mohamed Salah 100 për qind gati për Botëror, luan kundër Uruguait

para 8 muajve - Ekonomia Online

Mohamed Salah është “pothuajse 100 për qind gati” për të luajtur në Botëror dhe në ndeshjen kundër Uruguait të premten, thotë trajneri i Egjiptit Hector Cuper. Salah kishte dëmtuar ligamentet e krahut...

Zyrtare: Salah luan kundër Uruguajit

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Mohamed Salah është shëruar më shpejtë se sa kanë parashikuar mjekët. Sulmuesi egjiptian do të jetë gati të premten në ndeshjen më të vështirë të grupit kundër Uruguajit. Ai tashmë është 100% i shëruar...

Salah i gatshëm për Uruguain

para 8 muajve - Ekonomia Online

Trajneri i Egjiptit, Hector Cuper, ka thënë se gati 100 për qind është i bindur se anësori Mohamed Salah do të luajë në ndeshjen kundër Uruguait që zhvillohet nesër. Lojtari i Liverpoolit u lëndua në finalen...

Egjipti feston, Salah merr pjesë në stërvitje

para 8 muajve - GazetaBlic

Mohamed Salah ka marrë pjesë në stërvitjen e Egjiptit, për herë të parë me grupin e plotë të futbollistëve, që pas dëmtimit të pësuar në finalen e Champions League, pas duelit fizik me Sergio Ramos. Në...

Egjipti feston, kjo foto ua zgjati jetën të gjithëve!

para 8 muajve - Telesport

Mohamed Salah ka marrë pjesë në stërvitjen e Egjiptit, për herë të parë me grupin e plotë të futbollistëve, që pas dëmtimit të pësuar në finalen e Champions League, pas duelit fizik me Sergio Ramos. Në...

Egjipti në festë, Salah stërvitet me ekipin…

para 8 muajve - Telesport

Mohamed Salah ka marrë pjesë në stërvitjen e Egjiptit, për herë të parë me grupin e plotë të futbollistëve, që pas dëmtimit të pësuar në finalen e Champions League, pas duelit fizik me Sergio Ramos. Në...

Salah stërvitet me grupin, por mbetet në dyshim ndaj Uruguajit

para 8 muajve - SuperSport

Ka entuziazëm në radhët e Egjiptit vetëm dy ditë para ndeshjes me Uruguajin. Mohamed Salah, i dëmtuar në shpatull gjatë finales së Championsit mes Realit të Madridit dhe Liverpoolit, pas një dyluftimi...

Salah teston krahun e lënduar, por nuk dihet nëse do luajë

para 8 muajve - Java News

Mohamed Salahu është i vendosur që të jetë i gatshëm për ndeshjen e parë të Egjiptit në botërorin që mbahet në Rusi dhe për këtë ka bërë disa testime të krahut që e lëndoi në finalen e Ligës së Kampionëve...

Salah i vendosur të jetë në ndeshjen e parë të Egjiptit

para 8 muajve - RTV 21

Futbollisti teston krahun e lënduar Mohamed Salah është duke u stërvitur që të jetë i gatshëm për ndeshjen e parë të Egjiptit në Botërorin që mbahet në Rusi dhe për këtë ka bërë disa testime të krahut...

Salahu teston krahun e lënduar

para 8 muajve - Koha.net

Mohamed Salahu është i vendosur që të jetë i gatshëm për ndeshjen e parë të Egjiptit në botërorin që mbahet në Rusi dhe për këtë ka bërë disa testime të krahut që e lëndoi në finalen e Ligës së Kampionëve...

FOTO/ Salah është gati për Botëror, egjiptiani do të luajë për 100 milion njerëz

para 8 muajve - Newsport

Mohamed Salah është një çështje shumë e diskutueshme në këto ditë kur jemi më pak se 48 orë nga Kupa e Botës. 25 vjeçari është dëmtuar në finalen e Champions League dhe ende nuk është rekuperoar plotësisht....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK