http://kariera.mk

Rusi – Arabi Saudite, formacionet zyrtare të ndeshjes hapëse të Kupës së Botës

para 11 muajve - Portalb

Kombëtarja e Rusisë dhe ajo e Arabisë Saudite kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen hapëse të Kupës së Botës “Rusi 2018”, transmeton Telegrafi. Nikoqiri i kampionatit botëror, Rusia do...

Rusët dhe arabët të përqafuar para nisjes të takimit

para 11 muajve - Klan Kosova

Gara kthehet në Europë për të parën herë që nga viti 2006, kur qe mbajtur në Gjermani, ndërsa triumfin e synojnë 32 përfaqësuese Tifozët e Rusisë po qëndrojnë së bashku me ata të Arabisë, para ndeshjes,...

Formacionet zyrtare: Rusi-Arabi Saudite

para 11 muajve - Infokusi

Mijëra tifozë të futbollit janë mbledhur sot në kryeqytetin e Rusisë Moskë për të përcellur ceremoninë hapës të Botërorit 2018, shkruan infokusi. Ndeshja e parë sigurisht i takon mikpritësit. LEXO EDHE:...

Formacionet zyrtare: Rusia-Arabia Saudite

para 11 muajve - Albinfo

Ndeshja e parë e këtij Botërori është ndërmjet Rusisë dhe Arabisë Saudite që fillon nga ora 17:00, shkruan albinfo.ch. Para sfidës janë publikuar edhe formacionet zyrtare, derisa kjo është ndeshje e vetme...

Formacionet zyrtare: Rusia – Arabia

para 11 muajve - Ekonomia Online

Me ndeshjen Rusi – Arabia Saudite, nis Kampionati Botëror i këtij viti. Ndeshjen hapëse të Botërorit 2018 e hap nikoqiri i cili e pret ekipin e Arabisë, shkruan IndeksOnline. Takimi nis nga ora 17:00,...

Kupa e Botës: Rusia-Arabia Saudite, publikohen formacionet zyrtare

para 11 muajve - Periskopi

Rusia luan kundër Arabisë Saudite me fillim nga ora 17:00 Edhe pak minuta na ndajnë deri në fillimin e Kupës së Botës, me ndeshjen hapëse që do të luhet ndërmjet Rusisë dhe Arabisë Saudite, shkruan Periskopi....

Arabia Saudite si Anglia, ja çfarë i lidh bashkë në këtë Botëror

para 11 muajve - BalkanWeb

Arabia Saudite ka mbërritur në Botëror si vendi i dytë, mbi Australinë, vetëm për shkak të golavarazhit. Së bashku me Anglinë, janë kombëtaret e vetme që të gjithë lojtarët luajnë në kampionatin vendas....

Arabia Saudite si Anglia, ja çfarë i lidh bashkë në këtë Botëror

para 11 muajve - Medial

Arabia Saudite ka mbërritur në Botëror si vendi i dytë, mbi Australinë, vetëm për shkak të golavarazhit. Së bashku me Anglinë, janë kombëtaret e vetme që të gjithë lojtarët luajnë në kampionatin vendas....

Rusi-Arabi Saudite, formacionet e mundshme

para 11 muajve - Klan Kosova

Nikoqirja e Kampionatit Botëror, Rusia, hap sot garën me përballjen ndaj Arabisë Saudite. Rusia dhe Arabia Saudite nuk janë ndeshur më parë mes vete, por në takimin e parë janë rusët që konsiderohen favoritë....

Rusi – Arabi Saudite, formacionet e mundshme

para 11 muajve - Ina

Pritjes i erdhi fundi. Sot është ceremonia hapëse e kompeticionit më të madh të futbollit “Kupa e Botës”.Ndeshja hapëse e Kupës së Botës do të zhvillohet sonte mes Rusisë dhe Arabisë Saudite me fillim...

Arabia Saudite pa asnjë “legjionar”, Botërori nis me “malore”

para 11 muajve - Telesport

Përpjekjet e Arabisë Saudite për të mbërritur në fazën finale të Botërorit të kësaj vere ishin mjaft të vështira, pasi u kualifikua si e vendit të dytë, mbi Australinë, vetëm për diferencën e golave ​​(+2)....

Rusi-Arabia Saudite ngre siparin e Botërorit, ja prognoza e ndeshjes

para 11 muajve - Telesport

Këtë vit, finalet e Kupës së Botës do të hapen me një ndeshje të grupit A, mes vendit mikpritës, Rusia, dhe Arabisë Saudite, në stadiumin “Luzhniki” të Moskës, në orën 17:00. Me këtë ballafaqim, starton...

Rusi – Arabi Saudite, formacionet e mundshme

para 11 muajve - GazetaBlic

Pritjes i erdhi fundi. Sot është ceremonia hapëse e kompeticionit më të madh të futbollit “Kupa e Botës”. Ndeshja hapëse e Kupës së Botës do të zhvillohet sonte mes Rusisë dhe Arabisë Saudite me fillim...

Ndeshja e parë: Zbulohen formacionet Rusi – Arabi Saudite

para 11 muajve - OraInfo

Rusia dhe Arabia Saudite hapin sot me duelin e tyre “Kampionatin botëror 2018”. Nikoqiri Rusia sot e hapë “Kampionatin botëror 2018”. Ndeshja e parë do të jetë ndaj Arabisë Saudite me fillim nga ora 17:00....

Rusia – Arabia Saudite, ndeshja që çel këtë Botëror

para 11 muajve - Klan Kosova

Gara kthehet në Europë për të parën herë që nga viti 2006, kur qe mbajtur në Gjermani, ndërsa triumfin e synojnë 32 përfaqësuese Kampionati Botëror i këtij viti do të hapet me ndeshjen mes nikoqirit Rusisë...

Rusia – Arabia Saudite, ndeshja që çel këtë Botëror

para 11 muajve - Gazeta Liria

Kampionati Botëror i këtij viti do të hapet me ndeshjen mes nikoqirit Rusisë dhe Arabisë Saudite në stadiumin Luzhniki të Moskës. Gara kthehet në Europë për të parën herë që nga viti 2006, kur qe mbajtur...

Sot fillon Botërori 2018, formacionet e mundshme për Rusi – Arabi Saudite

para 11 muajve - Lajmi.net

Rusia dhe Arabia Saudite hapin sot me duelin e tyre "Kampionatin botëror 2018". Nikoqiri Rusia sot e hapë “Kampionatin botëror 2018”. Ndeshja e parë do të jetë ndaj Arabisë Saudite me fillim nga ora 17:00....

Rusia sot për sukses ndaj Arabisë Saudite, mungesa të rëndësishme dhe shpresa te rinjtë

para 11 muajve - Newsport

Vendi organizues i Botërorit, Rusia do të luajë sot ndeshjen e parë të këtij kompeticioni ndaj Arabisë Saudite në orën 17:00. Sigurisht që të gjithë presin që vendasit të dominojnë dhe të respektojnë fanelën...

Kupa e Botës nis me përballjen e dy ekipeve më të dobëta, sipas renditjes FIFA…

para 11 muajve - Telesport

Rusia, vendi organizator i Kupës së Botës 2018, do të luajë ndeshjen hapëse të veprimtarisë, kundër Arabisë Saudite, sot në Moskë, në ora 17:00. Menjëherë pas ceremonisë hapëse, në të cilën do të jenë...

Arabia Saudite, gati për ndeshjen e parë

para 11 muajve - Koha.net

Arabia Saudite ka ushtruar në stadiumin e Zenitit të Petersburgut para ndeshjes hapëse me Rusinë në Kupën e Botës. Skuadra e Juan Antonio Pizzit po paraqitet në Botëror për herë të parë që prej vitit 2006,...

Kupa e Botës nis me përballjen e dy ekipeve më të dobëta, sipas renditjes FIFA…

para 11 muajve - Lexo

Rusia, vendi organizator i Kupës së Botës 2018, do të luajë ndeshjen hapëse të veprimtarisë, kundër Arabisë Saudite, sot në Moskë, në ora 17:00. Menjëherë pas ceremonisë hapëse, në të cilën do të jenë...

Rusi 2018, grupi A/ Gjithçka të duhet të dini për ndeshjen e parë të botërorit Rusi-Arabi Saudite

para 11 muajve - Lexo

Rusia Lojtari kyç Igor Akinfeev Eshtë e çuditshme të mendosh se Akinfeev është vetëm 32-vjeç, sepse ai luan me prej dy dekadash dhe mjafton të mendosh se ka fituar “të vjetrën” Kupë UEFA me CSKA Moskë,...

Tekniku i Arabisë largon emocionet, do të dominojë në fushë ndaj Rusisë

para 11 muajve - Newsport

Juan Antonio Pizzi, trajneri i Arabisë Saudite ka deklaruar në prag të sfidës së nesërme me Rusinë se ekipi tij duhet të imponojë mentalitetin e tij të lojës ndaj rivalëve vendas. “Stili jonë është të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK