http://kariera.mk

1200 huliganë mbeten në Londër, iu konfiskohen edhe pasaportat

para 8 muajve - Politiko

Autoritet angleze kanë ndaluar 1200 huliganë të udhëtojnë drejt Rusisë. Atyre u janë konfiskuar pasaportat në tentativë për të shkuar drejt Rusisë. “U është ndaluar hyrja në Rusi më shumë se 1200 tifozëve,...

Autoritet angleze ndalojnë 1200 huliganë, i konfiskojnë pasaportat

para 8 muajve - Albeu

Autoritet angleze kanë ndaluar 1200 huliganë të udhëtojnë drejt Rusisë. Atyre u janë konfiskuar pasaportat në tentativë për të shkuar drejt Rusisë. "U është ndaluar hyrja në Rusi më shumë se 1200 tifozëve,...

1200 huliganë mbeten në Londër, iu konfiskohen edhe pasaportat

para 8 muajve - Lajmi.net

Autoritet angleze kanë ndaluar 1200 huliganë të udhëtojnë drejt Rusisë. Atyre u janë konfiskuar pasaportat në tentativë për të shkuar drejt Rusisë. “U është ndaluar hyrja në Rusi më shumë se 1200 tifozëve,...

U konfiskohen pasaportat, mbi 1200 huliganë angleze ndalen në Londër

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Autoritet angleze u kanë konfiskuar pasaportat më shumë se 1200 tifozëve huliganë, duke i ndaluar që të fluturojnë drejt Rusisë. Lajmin e ka konfirmuar me një qëndrim zyrtar ministri i brendshëm britanik,...

1200 huliganë mbeten në Londër, iu konfiskohen edhe pasaportat

para 8 muajve - Sovrani

Autoritet angleze kanë ndaluar 1200 huliganë të udhëtojnë drejt Rusisë. Atyre u janë konfiskuar pasaportat në tentativë për të shkuar drejt Rusisë. “U është ndaluar hyrja në Rusi më shumë se 1200 tifozëve,...

Policia britanike konfiskon pasaportat 1 200 huliganëve

para 8 muajve - Lexo

Policia britanike u ka konfiskuar pasaportat 1 200 huliganëve duke u ndaluar atyre hyrjen në Rusi gjatë Botërorit 2018, deklaroi ministri i Brendshëm britanik, Nick Hurd për agjencinë ruse të lajmeve,...

Policia ndal valën e huliganëve, u konfiskohet pasaporta…

para 8 muajve - Mapo

Autoritet angleze u kanë konfiskuar pasaportat më shumë se 1200 tifozëve huliganë, duke i ndaluar që të fluturojnë drejt Rusisë. Lajmin e ka konfirmuar me një qëndrim zyrtar ministri i brendshëm britanik,...

1200 huliganë mbeten në Londër, iu konfiskohen edhe pasaportat

para 8 muajve - Ekonomia Online

Autoritet angleze kanë ndaluar 1200 huliganë të udhëtojnë drejt Rusisë. Atyre u janë konfiskuar pasaportat në tentativë për të shkuar drejt Rusisë. “U është ndaluar hyrja në Rusi më shumë se 1200 tifozëve,...

S’ka vend për trazira, Anglia ua konfiskon pasaportat huliganëve

para 8 muajve - GazetaBlic

Anglia u ka ndaluar udhëtimin në Kupën e Botës në Rusi më shumë se 1.300 tifozëve të dhunshëm të cilët janë detyruar të dorëzojnë pasaportat e tyre, përkohësisht deri më 15 korrik, njoftoi sot Ministria...

Britania zbaton ndalesë udhëtimi në Rusi për mbi 1.200 huliganë

para 8 muajve - Shenja

Qeveria e Britanisë së Madhe ka shqiptuar një ndalesë udhëtimi për në Kampionatin Botëror në Rusi që fillon nesër, edhe për 1200 huliganë tjerë, raporton Anadolu Agency (AA). Qeveria britanike bën të ditur...

Britania zbaton ndalesë udhëtimi në Rusi për mbi 1.200 huliganë

para 8 muajve - Portalb

Qeveria e Britanisë së Madhe ka shqiptuar një ndalesë udhëtimi për në Kampionatin Botëror në Rusi që fillon nesër, edhe për 1200 huliganë tjerë, raporton Anadolu Agency (AA). Qeveria britanike bën të ditur...

Britania zbaton ndalesë udhëtimi në Rusi për mbi 1.200 huliganë

para 8 muajve - Gazeta e re

Policia ka sekuestruar pasaportat e huliganëve që shkaktojnë incidente dhe do t’i mbajë deri në ndeshjen finale. Qeveria e Britanisë së Madhe ka shqiptuar një ndalesë udhëtimi për në Kampionatin Botëror...

Lufta ndaj huliganizmit, Britania e Madhe vepron me dorë të hekurt

para 8 muajve - Newsport

Britania e Madhe ka nisur një operacion të gjerë të kontrollit dhe ndalimit të huliganëve të rrezikshëm që priten të fluturojnë drejt Rusisë për të marrë pjesë në ndeshjet e skuadrës së Anglisë. Sipas...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK