http://kariera.mk

Moska thirrje grave ruse: Mos bëni seks me burra të huaj gjatë Botërorit, prishni familjen

para 11 muajve - Gazeta Tema

Shefja e Dumës ruse, Tamara Petleva, në një intervistë në Radion “Ju flet Moska”, ka paralajmëruar edhe një herë të gjitha bashkëkombëset e saj që të mos kryejnë marrëdhënie seksuale me të huaj gjatë Kampionatit...

Thirrja për ruset: Mos bëni dashuri me burra të huaj gjatë Botërorit

para 11 muajve - Mapo

Shefja e Dumës ruse, Tamara Petleva, në një intervistë në Radion “Ju flet Moska”, ka paralajmëruar edhe një herë të gjitha bashkëkombëset e saj që të mos kryejnë marrëdhënie seksuale me të huaj gjatë Kampionatit...

Kupa e Botës | Deputeti rus iu drejtohet vizitorëve dhe rusëve: “Bëni seks, kënaquni!”

para 11 muajve - Periskopi

Një deputet tjetër rus iu ka thënë rusëve që të bëjnë seks me fansat që e kanë vizituar Rusinë për Botërorin “Rusia 2018”, një ditë pasi që autoritetet ruse u turpëruan pas komenteve të një deputeteje...

Thirrja për ruset: Mos bëni dashuri me burra të huaj gjatë Botërorit

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Shefja e Dumës ruse, Tamara Petleva, në një intervistë në Radion “Ju flet Moska”, ka paralajmëruar edhe një herë të gjitha bashkëkombëset e saj që të mos kryejnë marrëdhënie seksuale me të huaj gjatë Kampionatit...

Thirrja e autoriteve ruse: Mos bëni seks me të huajt!

para 11 muajve - Lajmi.net

Tamara Pletniova flet për të gjitha femrat ruse, në prag të nisjes së Botërorit. Evitoni raportet seksuale me të huajt që do të vijnë në Rusi për Botërorin! Ky është apeli i Presidentes të Komisionit për...

Thirrja e autoriteteve ruse: Mos bëni seks me të huajt!

para 11 muajve - Mapo

Evitoni raportet seksuale me të huajt që do të vijnë në Rusi për Botërorin! Ky është apeli i Presidentes të Komisionit për Çështjet Familjare në Duma, Tamara Pletniova, për të gjitha femrat ruse, në prag...

Deputetja ruse bëhet qesharake, kërkon nga femrat të mos shkojnë me tifozët se përzihet raca

para 11 muajve - Albeu

Rusia njihet botërisht për nacionalizmin e theksuar që ka në popullin e saj por një deputete ka kaluar kufirin e nacionalizmit duke u bërë edhe qesharake. Tamara Plentyova u ka kërkuar vajzave të bukura...

Rusia 2018: Ligjvënësja i kërkon qytetareve ruse të mos bëjnë seks me të huajte

para 11 muajve - Gazeta Express

Kampionati Botëror Rusia 2018, ka vetëm pak orë para se do të fillojë, dhe mijëra fanatik nga e gjithë bota mbërrijnë në këtë vend. Por, një ligjvënëse ka marrë një vendim radikal. Këtë të enjte, 14 qershor,...

Thirrja për ruset: Mos bëni dashuri me burra të huaj gjatë Botërorit

para 11 muajve - KosovaPress

Ajo ka sjellë ndërmend Lojërat Olimpike të vitit 1980 që u zhvilluan në Moskë, ku pas tyre shumë nëna ruse mbetën me fëmijë dhe u detyruan që të mbanin një familje të cunguar. “Duhet të kujdesemi për popullin...

Politikania i paralajmëron ruset që të mos bëjnë seks me të huajt gjatë Kampionatit

para 11 muajve - Insajderi

Ruset duhet të shmangin të bëjnë seks me meshkujt të racës tjetër gjatë Kampionatit Botëror të Futbollit sepse mund të shndërrohen në mbajtëse të vetme të familjes me fëmijët të racës së përzier, kanë...

Deputetja ruse u kërkon vendaseve të mos kryejnë marrëdhënie me vizitorët e Botërorit, për të mos mbetur ‘nëna të vetme me fëmijë që kanë racë të përzier’

para 11 muajve - Telegrafi

Tamara Pletnyova, u ka kërkuara ruseve që të mos kryejnë marrëdhënie seksuale me vizitorët e Kampionatit Botëror, për të shmangur mundësinë e të qenit nëna të vetme, me fëmijë që ka racë të përzier. Komunistja...

Thirrja e autoriteve ruse: Mos bëni seks me të huajt!

para 11 muajve - SuperSport

Evitoni raportet seksuale me të huajt që do të vijnë në Rusi për Botërorin! Ky është apeli i Presidentes të Komisionit për Çështjet Familjare në Duma, Tamara Pletniova, për të gjitha femrat ruse, në prag...

Rusia 2018: Ligjvënësja u kërkon qytetareve ruse të mos bëjnë seks me të huajt

para 11 muajve - Republika

Kampionati Botëror Rusia 2018 ka vetëm pak orë para se të fillojë dhe mijëra fanatikë nga e gjithë bota mbërrijnë në këtë vend. Por, një ligjvënëse ka marrë një vendim radikal. Këtë të enjte, 14 qershor,...

Deputetja ka një kërkesë interesante: Mos bëni sex me tifozët e huaj se përzihet raca

para 11 muajve - Bota Press

Rusia njihet botërisht për nacionalizmin e theksuar që ka në popullin e saj por një deputete ka kaluar kufirin e nacionalizmit duke u bërë edhe qesharake. Ajo u ka kvrkuar vajzave të bukura e të gjata...

Rusia 2018: Ligjvënësja i kërkon qytetareve ruse të mos bëjnë seks me të huajte

para 11 muajve - 24 ore

Kampionati Botëror Rusia 2018, ka vetëm pak orë para se do të fillojë, dhe mijëra fanatik nga e gjithë bota mbërrijnë në këtë vend. Por, një ligjvënëse ka marrë një vendim radikal. Këtë të enjte, 14 qershor,...

"Mos bëni seks me të huaj gjatë Botërorit", thirrja e deputetes për femrat ruse

para 11 muajve - NOA

Deputetja ruse, Tamara Pletnyova ka një thirrje për fmerat ruse një ditë para nisjes së Botërorit. Ajo u kërkon bashkëkombseve të saj të mos kryejnë marrëdhënie seksuale me tifozë të huaj, që mund të vijnë...

Politikania ruse ka një thirrje për vajzat: Mos kryeni marrëdhënie me tifozët e huaj

para 11 muajve - Tetova Sot

Një ditë para nisjes së Botërorit, Rusia është kthyer në qendrën e vëmendjes. Mijëra tifozë nga vende të ndryshme të botës kanë zbarkuar në shtetin rus dhe janë në pritje të spektaklit të futbollit. Sakaq...

Deputetja ruse i drejtohet femrave: Mos e bëni me të huajt gjatë Botërorit

para 11 muajve - Albeu

Një ditë para fillimit të Botërorit , është deputetja ruse Tamara Pletnyova, që i ka bërë një thirrje të fortë femrave ruse . Ajo i nxit bashkëkombëset e saj të mos kryejnë marrëdhënie seksuale me tifozë...

Kupa e Botës/ Politikania ruse: Jo seks me tifozë të huaj

para 11 muajve - Mapo

Rusia bëhet gati për të pritur Kupën e Botës 2018, por pavarësisht se vëmendja është përqendruar tek ajo që do të ndodh në fushat e blerta, shteti rus i trembet shumë virusit HIV. Kryetarja e parlamentit...

Botërori/ Politikania thirrje vajzave ruse: Mos bëni seks me tifozët e huaj!

para 11 muajve - Java News

Edhe një ditë na ndan nga nisja e Kampionatit Botëror, ndërsa Rusia është kthyer në qendrën e vëmendjes. Mijëra tifozë nga vende të ndryshme kanë zbarkuar në vendin organizator. Ndërsa të gjithë janë në...

Kërkesa e politikanes për femrat ruse – mos e bëni këtë gjatë Botërorit

para 11 muajve - Insajderi

Një ditë para fillimit të Botërorit, është deputetja ruse Tamara Pletnyova, që i ka bërë një thirrje të fortë femrave ruse. Ajo i nxit bashkëkombëset e saj të mos kryejnë marrëdhënie seksuale me tifozë...

Deputetja ruse: Mos bëni seks me të huajt gjatë Kupës së Botës!

para 11 muajve - Periskopi

Tamara Pletnyova u ka bërë thirrje femrave ruse që të mos bëjnë seks me të huaj gjatë Kupës së Botës Kampionati Botëror fillon nesër me ndeshjen e parë që do të luhet ndërmjet Rusisë dhe Arabisë Saudite,...

Deputetja ruse u ndalon femrave seksin me të huajt gjatë Kupës së Botës

para 11 muajve - Newsport

Një anëtare e parlamentit rus ka lëshuar një deklaratë të fortë duke i bërë apel grave dhe vajzave të reja ruse të mos kryejnë marrëdhënie intime me të turistë të huaj. Sipas Tamara Pletnyova, kryetare...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK