http://kariera.mk

“Selena Gomez, kaq e shëmtuar!”

para 11 muajve - Infokusi

Komentet e pa-filtruara të stilistit të Dolce & Gabbana e kanë vendosur përsëri në një mjedis të pakëndshëm, këtë herë pas komentit dedikuar Selena Gomez. Gabbana komentoi aparencën e Gomezit në një foto...

Skandalizohen fansatt, Gabbana për Selenën: Është e shëmtuar, si një qen

para 11 muajve - Albeu

Selena Gomez është një nga vajzat më të komentuara në botë dhe një nga më të ndjekurat. Ajo është gjithnjë në qendër të vëmendjes së mediave dhe më së shumti për marrëdhënien e saj me këngëtarin kanadez...

Dizajneri i njohur për Selena Gomez: Ajo është kaq e shëmtuar

para 11 muajve - Zhurnal

Dizajneri i njohur për Selena Gomez: Ajo është kaq e shëmtuar "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Stilisti me famë botërore ‘kryqëzohet’ nga fansat pasi quajti Selena Gomez të shëmtuar

para 11 muajve - Tetova Sot

Stefano Gabbana njihet si një nga stilistët më të mirë në botë. Prej vitesh emri i tij kryeson listën e shtëpive më të mëdha të modës në botë. Këtë herë ai ka arritur të tërheqë vëmendjen me një koment...

Stilisti i njohur e quajti Selena-n të shëmtuar dhe i gjithë rrjeti shpërtheu kundër tij

para 11 muajve - Portalb

Selena Gomez është një prej vajzave më të ëmbla të ekranit dhe kurrsesi nuk mund të quhet e shëmtuar. Por stilisti i famshëm Stefano Gabbana mendon se ajo është e shëmtuar, madje e shfaq hapur fare këtë...

Dizajneri i Dolce & Gabbana, sapo e quajti Selena Gomezin “të shëmtuar” dhe revoltoi fansat

para 11 muajve - Prive

Italiani i afmshëm, dizajneri Stefano Gabbana, e ka lakuar për të keq emrin e aktores e këngëtares Selena Gomez. Pasi faqja e Instagramit The Catwalk Italia ka publikuar pesë imazhe të Selena Gomez në...

Stilisti shan këngëtaren: Je e shëmtuar!

para 11 muajve - Vizion Plus

Selena Gomez ka qënë prezente në portale lajmesh kohët e fundit, për ndarjen nga the Weekend dhe kthimin në krahët e të ish të dashurit, Justin Bieber. Shumë e kanë përkrahur edhe shumë të tjerë kanë qënë...

Dizajneri i Dolce & Gabbana, sapo e quajti Selena Gomezin “të shëmtuar” dhe ravoltoi fansat

para 11 muajve - Prive

Italiani i afmshëm, dizajneri Stefano Gabbana, e ka lakuar për të keq emrin e aktores e këngëtares Selena Gomez. Pasi faqja e Instagramit The Catwalk Italia ka publikuar pesë imazhe të Selena Gomez në...

Dizenjatori i Dolce&Gabanna; nuk do të besoni si e quajti Selena Gomez, fansat reagojnë

para 11 muajve - Gazeta Express

Përseri dizejantori Stefano Gabanna është futur në një polemikë të madhe me fansat e Selena Gomez. Këtë herë për komentin e tij në Instagram për Selena Gomez, ku ka komentuar “është shumë e shëmtuar”....

Stefano Gabbana quan të shëmtuar Selena Gomez, i gjithë rrjeti kundër tij

para 11 muajve - Blitz

Të quash të shëmtuar një vajzë si Selena Gomez për disa është e tepërt por paska edhe prej atyre që mbajnë këtë mendim dhe nuk kanë frikën ta thonë publikisht. Kështu  ka bërë stilisti i njohur Stefano...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK