http://kariera.mk

Angelina Jolie rrezikon të humbasi kujdestarinë e fëmijëve

para 11 muajve - GazetaBlic

Të hedhësh një firmë mbi një letër është e thjeshtë, por kur kjo e fundit është mbi një letër divorci, shoqërohet me sa e sa probleme të tjera. Ky është dhe rasti i Angelina Jolie dhe Brad Pitt, të cilët...

Angelina Jolie rrezikon të humbasi kujdestarinë e fëmijëve

para 11 muajve - Vizion Plus

Të hedhësh një firmë mbi një letër është e thjeshtë, por kur kjo e fundit është mbi një letër divorci, shoqërohet me sa e sa probleme të tjera. Ky është dhe rasti i Angelina Jolie dhe Brad Pitt, të cilët...

Përplasja e ish-çiftit Jolie Pitt vazhdon në gjykatë, aktorja rrezikon të humbasë kujdestarinë e gjashtë fëmijëve

para 11 muajve - Living

Të hedhësh një firmë mbi një letër është e thjeshtë, por kur kjo e fundit është mbi një letër divorci, shoqërohet me sa e sa probleme të tjera. Ky është dhe rasti i Angelina Jolie dhe Brad Pitt, të cilët...

ANGELINA JOLIE RREZIKON KUJDESTARINË E FËMIJËVE

para 11 muajve - TV21

Mosmarrëveshja e kujdestarisë së fëmijëve mes Angelina Jolie-s dhe Brad Pitt  nuk është zgjidhur dhe çështja shkoi në gjykatë. Sipas “Daily Mail” gjykata në Los Angeles ka vendosur se është e dëmshme për...

Jolie dhe Pitt do të kenë kujdestari të përbashkët ndaj gjashtë fëmijëve

para 11 muajve - Zhurnal

Jolie dhe Pitt do të kenë kujdestari të përbashkët ndaj gjashtë fëmijëve "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Jolie dhe Pitt do të kenë kujdestari të përbashkët ndaj gjashtë fëmijëve

para 11 muajve - Telegrafi

Mosmarrëveshja e kujdestarisë së Angelina Joliet dhe Brad Pittit rreth gjashtë fëmijëve të tyre vazhdon më shumë se 20 muaj pasi dyshja kishte paraqitur kërkesën për shkurorëzim. Sipas një urdhri të gjykatës...

Pas divorcit me Brad, gjykata i vendos rregulla Angelinës

para 11 muajve - Lajmi.net

Ata të dy ishin një ndër çiftet më të dashur në Hollywood, por divorci nuk kurseu as martesën e tyre. Angelina Jolie dhe Brad Pitt firmosën divorcin para disa muajsh, por që proçeset vazhdojnë ende. Në...

Gjykata kalon fëmijët në kujdestarinë e Brad Pitt! Ja pse

para 11 muajve - Portalb

Divorci i aktores Angelia Jolie dhe Brad Pit ‘mbërtheu’ botën e show biz për një kohë të gjatë. Pas kësaj, mediat folën gjatë edhe për periudhën e vështirë që po kalonte Pitt, i cili deklaroi pas divorcit...

Gjykata ka kërkesë urgjente për Angelina Jolie

para 12 muajve - Lajmi.net

Brad Pitt dhe Angelina Jolie padyshim se ishin ndër çiftet më të pëlqyera në Hollywood. Megjithatë, ata janë ndarë që dy vite ku edhe tani po vazhdojnë procedurat e divorcit, shkruan cnn transmeton lajmi...

Kërkesa e gjykatësit për Angeline Jolie: Lër Brad Pitt-in të kalojë më shumë kohë me fëmijët

para 12 muajve - Mapo

Anxhelina Zholi, aktorja me famë  botërore gjatë negociatave për divorc me Bred Pit, i është kërkuar nga gjykatësi se duhet ta lejojë Brad Pit-in të shikojë fëmijët rregullisht derisa ajo të mbarojë xhirimet...

Pas kësaj, Angelina Jolie rrezikon të humbasë kujdestarinë e fëmijëve

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Beteja e kujdestarisë së fëmijëve midis Brad Pitt dhe Angelina Jolie po tensionohet gjithnjë e më tepër dhe ekziston mundësia që Angelina të humbasë përfundimisht kujdestarinë e tyre. Sipas dokumenteve...

Brad Pitt do të kalojë më shumë kohë me fëmijët e tij

para 12 muajve - KosovaPress

Aktorja 43-vjeçare aktualisht ka një kujdestari kryesore mbi gjashtë fëmijët - Maddox, Pax, Zahara, Shiloh dhe binjakët nëntëvjeçarë Knox dhe Vivienne, të cilat i ka me ish-bashkëshortin Brad, por sipas...

Të gjithë fansat e tyre duhet ta dijnë këtë zhvillim në mes Angelina Jolie e Brad Pitt

para 12 muajve - Prive

Aktori i famshëm amerikan Brad Pitt, do të ketë kohën e vizitave me fëmijët e tij gjatë kësaj vere, pasi gjykatësi e ka urdhëruar aktoren Angelina Jolie t’i përmirësojë raportet e tij me gjashtë fëmijët...

Pas divorcit me Brad Pitt, Gjyakata ka kërkesë urgjente për Angelina Jolie

para 12 muajve - GazetaBlic

Ata të dy ishin një ndër çiftet më të dashur në Hollywood, por divorci nuk kurseu as martesën e tyre. Anxhelina Jolie dhe Brad Pitt firmosën divorcin para disa muajsh, por që proçeset vazhdojnë ende. Në...

Pas këtij veprimi, Angelina mund të humbasë përfundimisht kujdestarinë e fëmijëve

para 12 muajve - Gazeta e re

Beteja e kujdestarisë së fëmijëve midis Brad Pitt dhe Angelina Jolie po tensionohet gjithnjë e më tepër dhe ekziston mundësia që Angelina të humbasë përfundimisht kujdestarinë e tyre. Sipas dokumenteve...

Kërkesa e gjykatësit për Anzhelina Zholi: Lër Bred Pit-in të kalojë më shumë kohë me fëmijët

para 12 muajve - BalkanWeb

Anxhelina Zholi, aktorja me famë  botërore gjatë negociatave për divorc me Bred Pit, i është kërkuar nga gjykatësi se duhet ta lejojë Brad Pit-in të shikojë fëmijët rregullisht derisa ajo të mbarojë xhirimet...

Angelina Jolie i kërkohet që të bëjë këtë gjë për Brad Pitt…

para 12 muajve - Tetova Sot

Angelina Jolit i është kërkuar që t’i jap Brad Pitt më shumë akses tek fëmijët e tyre gjatë negociatave të vazhdueshme për divorcin e qiftit. Jolie 43 vjeqare që ka në mbikqyrje 6 fëmijët e tyre, i është...

Angelia Jolie mund të humbasë përgjithmonë kujdestarinë e fëmijëve me Brad Pitt

para 12 muajve - Blitz

Marrveshja mbi divorcin mes Angelina Jolie dhe Brad Pitt duket se nuk ka përfunduar ende dhe do të zgjasë edhe për disa kohë. Sipas Daily Mail gjykata në Los Angelos ka vendosur se është e dëmshme për...

Angelina mund ta humbë kujdestarinë e fëmijëve

para 12 muajve - Infokusi

Angelina Jolie është urdhëruar që të lejojë ish bashkëshortin e saj Brad Pitt të kalojë më shumë kohë me fëmijët e tyre, përderisa ish çifti janë në mesin e negociatave për divorc. Jolie, 43 vjeçare ka...

Angelina Jolie afër të humbë kujdestarinë e fëmijëve

para 12 muajve - Koha.net

Angelina Jolie është rrezikuar nga humbja e kujdestarisë fizike të gjashtë fëmijëve që ka me Brad Pittin, nëse ajo nuk ndërron mënyrën se si komunikojnë ata me babanë e tyre. Sipas një raporti të gjykatës...

Angelina mund ta humbë kujdestarinë e fëmijëve

para 12 muajve - Klan Kosova

Angelina Jolie është urdhëruar që të lejojë ish bashkëshortin e saj Brad Pitt të kalojë më shumë kohë me fëmijët e tyre, përderisa ish çifti janë në mesin e negociatave për divorc. Jolie, 43 vjeçare ka...

Angelina mud ta humbë kujdestarinë e fëmijëve

para 12 muajve - Klan Kosova

Angelina Jolie është urdhëruar që të lejojë ish bashkëshortin e saj Brad Pitt të kalojë më shumë kohë me fëmijët e tyre, përderisa ish çifti janë në mesin e negociatave për divorc. Jolie, 43 vjeçare ka...

Angelina Jolie mund të humbë kujdestarinë e fëmijëve

para 12 muajve - Java News

Angelina Jolie është rrezikuar nga humbja e kujdestarisë fizike të gjashtë fëmijëve që ka me Brad Pittin, nëse ajo nuk ndërron mënyrën se si komunikojnë ata me babanë e tyre. Sipas një raporti të gjykatës...

Angelina mund ta humbë kujdestarinë e fëmijëve

para 12 muajve - Ekonomia Online

Angelina Jolie është urdhëruar që të lejojë ish bashkëshortin e saj Brad Pitt të kalojë më shumë kohë me fëmijët e tyre, përderisa ish-çifti janë në mesin e negociatave për divorc. Jolie, 43 vjeçare ka...

Angelina Jolie tregon arsyen e ndarjes me Brad Pittin: Vdekja e nënës dhe kanceri im më bëri që të la anash bashkëshortin

para 12 muajve - Republika

Angelina Jolie ka folur rreth ndarjes prej bashkëshortit disavjeçar Brad Pittin. Ajo përmes një interviste emocionale për mediat e huaja ka treguar një periudhë të vështirë që ka kaluar në jetë. Aktorja...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK