http://kariera.mk

Sylvester Stallone akuzohet për abuzim seksual, policia nis hetimet

para 11 muajve - Zhurnal

Sylvester Stallone akuzohet për abuzim seksual, policia nis hetimet "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Sylvester Stallone në qendër të një rasti përdhunimi

para 11 muajve - Klan Kosova

Prokuroria e Los Angeles ka bërë të ditur se është duke rishikuar një rast në lidhje me yllin e filmit “Rocky”, Sylvester Stallone. Ndonëse nuk ka treguar detaje, zyrtari Greg Risling, ka bërë të ditur...

Nisin hetimet ndaj Sylvester Stallones, aktori akuzohet për abuzim seksual

para 11 muajve - GazetaBlic

Prokurorët e Los Angeles thanë se ekipi i tyre i krimeve të seksit janë duke shqyrtuar një rast kundër Sylvester Stallone. Greg Risling, zëdhënës i zyrës së Prokurorit të Qarkut të Los Angelesit, nuk dha...

"Roki" hetohet për favore seksuale

para 11 muajve - Albeu

Prokurorët e Los Angelos thanë të mërkurës se sektori i tyre i krimeve seksuale ishte duke shqyrtuar një rast kundër Sylvester Stallone . Greg Risling, zëdhënësi i Zyrës së Prokurorit të Los Angeles nuk...

Nisin hetimet ndaj Sylvester Stallones, aktori akuzohet për abuzim seksual

para 11 muajve - Telegrafi

Prokurorët e Los Angeles thanë se ekipi i tyre i krimeve të seksit janë duke shqyrtuar një rast kundër Sylvester Stallone. Greg Risling, zëdhënës i zyrës së Prokurorit të Qarkut të Los Angelesit, nuk dha...

Sylvester Stallone nën hetim për krime seksuale

para 11 muajve - Gazeta Express

Prokurorët e Los Angelos thanë të mërkurës se sektori i tyre i krimeve seksuale ishte duke shqyrtuar një rast kundër Sylvester Stallone. Greg Risling, zëdhënësi i Zyrës së Prokurorit të Los Angeles nuk...

Stallone objekt i një hetimi për agresion seksual

para 11 muajve - KosovaPress

“Një çështje u paraqit sot nga policia e Santa Monicas përsa i përket Sylvester Stallones”, theksoi Greg Risling, zëdhënës i prokurores së Los Anxhelesit, Jackie Lacey. “Ajo është shqyrtuar nga ekipi ynë...

Nisin hetimet ndaj Sylvester Stallones, aktori akuzohet për abuzim seksual

para 11 muajve - Tetova Sot

Prokurorët e Los Angeles thanë se ekipi i tyre i krimeve të seksit janë duke shqyrtuar një rast kundër Sylvester Stallone. Greg Risling, zëdhënës i zyrës së Prokurorit të Qarkut të Los Angelesit, nuk dha...

Stalone në telashe, nën hetim për sulm seksual për një episod para 31 vitesh

para 11 muajve - NOA

Prokuroria e Los Anxhelosit ka nisur një hetim ndaj aktorit të njohur të Hollivudit Sylvester Stalone. Ai dyshohet për një agresion seksual, ngjarje e cila mendohet se ka ndodhur në vitet ’90-të, por u...

Sylvester Stallone akuzohet për abuzime seksuale, prokuroria e Los Angeles nis hetimet

para 11 muajve - Medial

SHBA -Prokuroria e Los Angeles ka nisur një hetim për të vendosur nëse Sylvester Stallone duhet të ndiqet penalisht për një agresion seksual të denoncuar në 2017, por që i përket viteve 90-të. Njoftimin...

Sylvester Stallone nën hetim për krime seksuale

para 11 muajve - Ekonomia Online

Prokurorët e Los Angelos thanë të mërkurës se sektori i tyre i krimeve seksuale ishte duke shqyrtuar një rast kundër Sylvester Stallone. Greg Risling, zëdhënësi i Zyrës së Prokurorit të Los Angeles nuk...

Stallone nën hetim për ngacmime seksuale

para 11 muajve - Insajderi

Prokurorët e Los Angelos thanë të mërkurës se sektori i tyre i krimeve seksuale ishte duke shqyrtuar një rast kundër Sylvester Stallone. Greg Risling, zëdhënësi i Zyrës së Prokurorit të Los Angeles nuk...

Sylvester Stallone akuzohet për abuzime seksuale, prokuroria e Los Angeles nis hetimet

para 11 muajve - BalkanWeb

SHBA -Prokuroria e Los Angeles ka nisur një hetim për të vendosur nëse Sylvester Stallone duhet të ndiqet penalisht për një agresion seksual të denoncuar në 2017, por që i përket viteve 90-të. Njoftimin...

Sylvester Stallone në telashe, akuzohet për përdhunim

para 11 muajve - Gazeta Tema

Prokuroria në Los Anxhelos ka nisur një hetim ndaj Sylvester Stallone për agresion seksual, nisur prej një denoncimi të bërë në vitin 2017 dhe që i referohet viteve ’90. Aktori i mohoi akuzat, por pranoi...

Stallone akuzohet për abuzim seksual, prokuroria e Los Angeles nis hetimet nëse duhet të ngrihet padi

para 11 muajve - Java News

Prokuroria e Los Angeles ka nisur një hetim për të vendosur nëse Sylvester Stallone duhet të ndiqet penalisht për një agresion seksual të denoncuar në 2017, por që i përket viteve 90-të. Njoftimin e ka...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK