http://kariera.mk

Meghan e Mbretëresha në vizitën e parë mbretërore së bashku

para 11 muajve - Gazeta Liria

Mbretëresha dhe Dukesha e Sussex qëndruan në Cheshire për vizitën e tyre të parë së bashku, që kur Meghan Markle u martua me Princin Harry. Dyshja kanë bërë inaugurimin zyrtar të urës “Mersey Gateway”...

Meghan e Mbretëresha në vizitën e parë mbretërore së bashku

para 11 muajve - Klan Kosova

Mbretëresha dhe Dukesha e Sussex qëndruan në Cheshire për vizitën e tyre të parë së bashku, që kur Meghan Markle u martua me Princin Harry. Dyshja kanë bërë inaugurimin zyrtar të urës “Mersey Gateway”...

Mbretëresha Elizabetë dhe Meghan Markle në një angazhim të përbashkët

para 11 muajve - Aktuale

Meghan Markle ka pasur angazhimin e saj të përbashkët të parë me mbretëreshën. Dukesha e Sussex dhe Mbretëresha e Mbretërisë së Bashkuar, janë duke vizituar Cheshire në një ditë të mbushur me angazhime....

Mbretëresha Elizabetë dhe Meghan Markle në një angazhim të përbashkët

para 11 muajve - Gazeta Express

Meghan Markle ka pasur angazhimin e saj të përbashkët të parë me mbretëreshën. Dukesha e Sussex dhe Mbretëresha e Mbretërisë së Bashkuar, janë duke vizituar Cheshire në një ditë të mbushur me angazhime....

Brenda trenit mbretëror të ndërtuar në vitin 1977: Meghan Markle udhëton për herë të parë me Mbretëreshën Elizabeta II-të

para 11 muajve - Telegrafi

Dukesha e Sussexit iu bashkua Mbretëreshës në një udhëtim me tren gjatë natës për në Cheshire. Meghan Markle, e cila po kryen udhëtimin e parë si pjesëtare mbretërore duke mos u shoqëruar prej Princir...

Mbretëresha Elizabetë dhe Meghan Markle në një angazhim të përbashkët

para 11 muajve - Lexo

Meghan Markle ka pasur angazhimin e saj të përbashkët të parë me mbretëreshën. Dukesha e Sussex dhe Mbretëresha e Mbretërisë së Bashkuar, janë duke vizituar Cheshire në një ditë të mbushur me angazhime....

Meghan e Mbretëresha në vizitën e parë mbretërore së bashku

para 11 muajve - Ekonomia Online

Mbretëresha dhe Dukesha e Sussex qëndruan në Cheshire për vizitën e tyre të parë së bashku, që kur Meghan Markle u martua me Princin Harry. Dyshja kanë bërë inaugurimin zyrtar të urës “Mersey Gateway”...

Rregulli i cili nuk e lë Meghan Markle as të flejë e qetë

para 11 muajve - Gazeta Liria

Të gjithë i kemi mësuar tashmë që rregullat mbretërore janë nga më të çmendurat, por po ashtu kemi mësuar që ish-aktorja nuk e ka për gjë edhe t’i thyejë ato. Pothuaj në çdo event, ka një lajm që e shoqëron...

Një rregull ‘i çmendur’ i protokollit mbretëror nuk e lejon Meghan Markle as të flejë e qetë

para 11 muajve - Politiko

Të gjithë i kemi mësuar tashmë që rregullat mbretërore janë nga më të çmendurat, por po ashtu kemi mësuar që ish-aktorja nuk e ka për gjë edhe t’i thyejë ato. Pothuaj në çdo event, ka një lajm që e shoqëron...

Rregulli i cili nuk e lë Meghan Markle as të flejë e qetë

para 11 muajve - Gazeta Express

Të gjithë i kemi mësuar tashmë që rregullat mbretërore janë nga më të çmendurat, por po ashtu kemi mësuar që ish-aktorja nuk e ka për gjë edhe t’i thyejë ato. Pothuaj në çdo event, ka një lajm që e shoqëron...

Një rregull ‘i çmendur’ i protokollit mbretëror nuk e lejon Meghan Markle as të flejë e qetë

para 11 muajve - Tetova Sot

Të gjithë i kemi mësuar tashmë që rregullat mbretërore janë nga më të çmendurat, por po ashtu kemi mësuar që ish-aktorja nuk e ka për gjë edhe t’i thyejë ato. Pothuaj në çdo event, ka një lajm që e shoqëron...

Rregulli i cili nuk e lë Meghan Markle as të flejë e qetë

para 11 muajve - OraInfo

Të gjithë i kemi mësuar tashmë që rregullat mbretërore janë nga më të çmendurat, por po ashtu kemi mësuar që ish-aktorja nuk e ka për gjë edhe t’i thyejë ato. Pothuaj në çdo event, ka një lajm që e shoqëron...

Rregulli i cili nuk e lë Meghan Markle as të flejë e qetë

para 11 muajve - GazetaBlic

Të gjithë i kemi mësuar tashmë që rregullat mbretërore janë nga më të çmendurat, por po ashtu kemi mësuar që ish-aktorja nuk e ka për gjë edhe t’i thyejë ato. Pothuaj në çdo event, ka një lajm që e shoqëron...

Rregulli i cili nuk e lë Meghan Markle as të flejë e qetë

para 11 muajve - Ekonomia Online

Të gjithë i kemi mësuar tashmë që rregullat mbretërore janë nga më të çmendurat, por po ashtu kemi mësuar që ish-aktorja nuk e ka për gjë edhe t’i thyejë ato. Pothuaj në çdo event, ka një lajm që e shoqëron...

Një rregull ‘i çmendur’ i protokollit mbretëror nuk e lejon Meghan Markle as të flejë e qetë

para 11 muajve - Gazeta Express

Të gjithë i kemi mësuar tashmë që rregullat mbretërore janë nga më të çmendurat, por po ashtu kemi mësuar që ish-aktorja nuk e ka për gjë edhe t’i thyejë ato. Pothuaj në çdo event, ka një lajm që e shoqëron...

Një rregull ‘i çmendur’ i protokollit mbretëror nuk e lejon Meghan Markle as të flejë e qetë

para 11 muajve - Republika

Të gjithë i kemi mësuar tashmë që rregullat mbretërore janë nga më të çmendurat, por po ashtu kemi mësuar që ish-aktorja nuk e ka për gjë edhe t’i thyejë ato. Pothuaj në çdo event, ka një lajm që e shoqëron...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK