http://kariera.mk

Kluadia Pepa shtang italianët, ja çfarë bën në supermarket

para 11 muajve - Periskopi

Balerina e njohur Klaudia Pepa që pas pjesëmarrjes në “Amici di Maria de Filippi”, ka nisur të ndërtojë karrierën e saj në Itali. Por pavarësisht se ndodhet jashtë Shqipërisë, ajo komentohet nga fansat...

Klaudia habit njerëzit, bën sparkatën në mes të supermarketit

para 11 muajve - Albeu

Klaudia Pepa tashmë prej kohësh është bërë pjesë e mediave rozë për shkak të pozave provokuese në rrjete sociale. Ama kwtw herw balerina ka treguar një mënyrë gjeniale sesi mund të bëhet pazari: Duke bërë...

Klaudia Pepa sapo tregoi mënyrën më origjinale për të bërë pazar!

para 11 muajve - Tetova Sot

Tashmë jemi mësuar që balerina e njohur Klaudia Pepa publikon foto dhe video të veçanta dhe provokuese në rrjete sociale. Këtë herë ajo ka treguar një mënyrë origjinale sesi mund të bëhet pazari Për të...

Klaudia Pepa me lëvizje provokuese në market, shikoni reagimin e qytetarëve

para 11 muajve - Lajmi.net

Klaudia Pepa personifikohet si njëra ndër balerinat më seksi shqiptare. Përpos paraqitjeve të ‘nxehta’ dhe fotografive provokuese që publikon Klaudia kësaj here ka befasuar edhe qytetarët, shkruan lajmi...

Klaudia Pepa sapo tregoi mënyrën më origjinale për të bërë pazar!

para 11 muajve - Gazeta Express

Tashmë jemi mësuar që balerina e njohur Klaudia Pepa publikon foto dhe video të veçanta dhe provokuese në rrjete sociale. Këtë herë ajo ka treguar një mënyrë origjinale sesi mund të bëhet pazari Për të...

Habit Klaudia Pepa, balerina shqiptare bën sparkatën në supermarket

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Klaudia Pepa po e ndërton karrierën e saj në Itali, por ajo vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së mediave në Shqipëri. Balerina shqiptare komentohet thuajse çdo ditë, jo vetëm për anën profesionale...

Video/ Habit Klaudia Pepa, balerina shqiptare bën sparkatën në supermarket

para 11 muajve - Mapo

Klaudia Pepa po e ndërton karrierën e saj në Itali, por ajo vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së mediave në Shqipëri. Balerina shqiptare komentohet thuajse çdo ditë, jo vetëm për anën profesionale...

Klaudia Pepa bën akrobaci në market, qytetarët e shikojnë me habi

para 11 muajve - Telegrafi

Balerina e njohur Klaudia Pepa ka ditur gjithmonë se si të rrëmbejë vëmendjen e publikut. Përveç vallëzimeve erotike dhe fotografive artistike që publikon në rrjetet sociale, Pepa di të bëjë për vete fansat...

Balerina Klaudia Pepa pozon lakuriq dhe këtë herë jo për foto artistike

para 11 muajve - Mapo

Pak muaj më parë, zhurma që bënë fotografitë nudo të balerinës Klaudia Pepa, u komentuan gjatë. Shkak ishte edhe ndarja e saj e freskët me bashkëshortin, Albi Nako…Mirëpo, pas ca kohësh në heshtje, Klaudia...

Klaudia Pepa nuk i lë vend imagjinatës

para 11 muajve - Prive

Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, njihet për fotografitë e saj mjaft ‘intime’ të cilat i poston në rrjete sociale. Njësoj ka bërë edhe kohëve të fundit, duke postuar një imazh ku shihet pothuajse...

Klaudia Pepa lë pa fjalë fansat, pozon topless në shtrat

para 11 muajve - OraInfo

Balerina e njohur Klaudia Pepa është kthyer së fundmi në një nga vajzat më të komentuara të showbizz-it shqiptar. Postimet në rrjetet sociale, jeta e saj private apo çdo gjë lidhur me të, gjithmonë tërheq...

Klaudia Pepa lë pa fjalë fansat, pozon topless në shtrat

para 11 muajve - Periskopi

Balerina e njohur Klaudia Pepa është kthyer së fundmi në një nga vajzat më të komentuara të showbizz-it shqiptar. Postimet në rrjetet sociale, jeta e saj private apo çdo gjë lidhur me të, gjithmonë tërheq...

Shokon Klaudia Pepa! Topless në shtrat

para 11 muajve - GazetaBlic

Balerina e njohur Klaudia Pepa lënë pa fjalë me me foton e fundit. Ajo ka pozuar tërësisht topless, ndërkohë që ndodhej në shtrat. Nuk është hera e parë që Pepa publikon foto të tilla në rrjete sociale...

Klaudia Pepa provokon keq nga shtrati! Pozon pa të brendshme

para 11 muajve - Lajmi.net

Njihet për paraqitjet e saj provokuese. Klaudia Pepa, cilësohet si njëra nga balerinat më seksi shqiptare e cila komentohet shpesh për veprimet që bën, shkruan lajmi net. Në rrjete sociale është mjaft...

Shokon Klaudia Pepa! Topless në shtrat

para 11 muajve - Gazeta Express

Balerina e njohur Klaudia Pepa lënë pa fjalë me me foton e fundit. Ajo ka pozuar tërësisht topless, ndërkohë që ndodhej në shtrat. Nuk është hera e parë që Pepa publikon foto të tilla në rrjete sociale...

Shokon Klaudia Pepa! Topless në shtrat

para 11 muajve - Tetova Sot

Balerina e njohur Klaudia Pepa lënë pa fjalë me me foton e fundit. Ajo ka pozuar tërësisht topless, ndërkohë që ndodhej në shtrat. Nuk është hera e parë që Pepa publikon foto të tilla në rrjete sociale...

Klaudia Pepa provokon keq nga shtrati! Pozon ashtu siç e ka bërë nëna

para 11 muajve - Sovrani

Njihet për paraqitjet e saj provokuese. Klaudia Pepa, cilësohet si njëra nga balerinat më seksi shqiptare e cila komentohet shpesh për veprimet që bën, shkruan lajmi net. Në rrjete sociale është mjaft...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK