http://kariera.mk

Morena Tarakun e shan ndjekësi: Atë nanën n’vorr ta.., kjo ia kthen “une tanden n’shpi”

para 11 muajve - Iliria News

Morena Taraku momentalisht është femra më e përfolur në showbizin shqiptar. Jeta luksoze e saj, lidhjet e dashurisë, karriera dhe veprimtaria janë gjithnjë në fokus të shtypit mediatik. Megjithatë, në...

Morena Taraku shahet me publikisht me ndjekësit

para 11 muajve - RTV 21

Këngëtarja e publikon bisedën Këngëtarja Morena Taraku tani për tani është mjaft e përfolur në mediat rozë. Jeta e saj luksoze, lidhjet e dashurisë, karriera dhe veprimtaria janë gjithnjë në fokus të shtypit...

Morena Tarakun e shan ndjekësi: Atë nanën n’vorr ta.., kjo ia kthen “une tanden n’shpi”

para 11 muajve - Gazeta Express

Morena Taraku momentalisht është femra më e përfolur në showbizin shqiptar. Jeta luksoze e saj, lidhjet e dashurisë, karriera dhe veprimtaria janë gjithnjë në fokus të shtypit mediatik. Megjithatë, në...

Morena ‘çmend’ iranianin miliarder duke ia dridhur…/VIDEO

para 11 muajve - Ina

U konfirmua më në fund se Morena Taraku është në lidhje me Sasha Sobhanin. Para pak javësh kanë dalë zëra se dyshja janë në lidhje dhe kjo është hera e parë që dalin haptazi bashkë pas lajmeve që kanë...

Morena Taraku “çmend” të dashurin iranian, shihni çfarë bën në jaht

para 11 muajve - BalkanWeb

TURQI – Pak kohë më parë Morena Taraku zbuloi se është në një lidhje me miliarderin iranian Sasha Sobhanin. Lidhja e tyre u komentua shumë pasi Morena ka lënë Kosovën dhe është zhvendosur të jetojë me...

Ndodh edhe kjo! Morena Taraku shahet publikisht me ndjekësit

para 11 muajve - Lajmi.net

Morena Taraku momentalisht është femra më e përfolur në showbizin shqiptar. Jeta luksoze e saj, lidhjet e dashurisë, karriera dhe veprimtaria janë gjithnjë në fokus të shtypit mediatik, shkruan lajmi net....

Ndodh edhe kjo! Morena Taraku shahet publikisht me fansin

para 11 muajve - Lajmi.net

Morena Taraku momentalisht është femra më e përfolur në showbizin shqiptar. Jeta luksoze e saj, lidhjet e dashurisë, karriera dhe veprimtaria janë gjithnjë në fokus të shtypit mediatik, shkruan lajmi net....

Morena Taraku shahet publikisht me ndjekësit [Foto]

para 11 muajve - Fakti Ditor

Jeta luksoze e saj, lidhjet e dashurisë, karriera dhe veprimtaria janë gjithnjë në fokus të shtypit mediatik, shkruan lajmi net. Megjithatë, në bazë të publikimeve që bën nuk mund të themi se nuk është...

Iraniani miliarder ‘çmendet’ nga ky veprim i Morena Tarakut

para 11 muajve - OraInfo

U konfirmua më në fund se Morena Taraku është në lidhje me Sasha Sobhanin. Para pak javësh kanë dalë zëra se dyshja janë në lidhje dhe kjo është hera e parë që dalin haptazi bashkë pas lajmeve që kanë...

Morena Taraku e pëson keq teksa po hekuroste rroba

para 11 muajve - RTV 21

Incidenti që i ndodhi Morenës Morena Taraku këtyre ditëve lansoi këngën “Femnat” në bashkëpunim me DJ PM dhe DJ DAGZ.  Ajo iu këndon femrave dhe rëndisëisë së tyre në ndeja e mbrëmje, shkruan rtv21.tv....

Morena Taraku me jetë përrallore në krah të milionerit iranian

para 11 muajve - Telegrafi

Morena Taraku më nuk e fsheh romancën e re të filluar në shtetin turk. Bukuroshja jonë para rreth dy javë kishte bërë të ditur përmes imazheve se është në lidhje me një afarist milioner, i cili duket se...

I dashuri i apasionuar pas saj, në video me Morena Tarakun iraniani bëhet romantik

para 11 muajve - Prive

Ka më shumë se 10-të ditë që kur romanca e këngëtares Morena Taraku u bë publike në mediat shqiptare. Këngëtarja e modelja kosovare që po jetonte në luks të hatashëm, kishte rënë dashuri me një miliarder...

Morena shfaqet duke hekurosur, merr një telefonat dhe i ndodh me e keqja!

para 11 muajve - Zhurnal

Morena shfaqet duke hekurosur, merr një telefonat dhe i ndodh me e keqja! "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Morena shkon për Bajram të i dashuri i saj miliarder, shikoni në çfarë vendi super-luksoz e ka dërguar

para 11 muajve - OraInfo

Morena Taraku e cila kohë më parë është zgjedhur më e bukura e Kosoves, shkruan ORAinfo. Ajo ishte miss edhe këtë epitet vazhdon që ta mbaj pa dyshim. Morena kohen e fundit u bë shumë e përfolur, pasi...

Morena ‘çmend’ iranianin miliarder duke ia dridhur vithet në jahtin e tij luksoz

para 11 muajve - Gazeta Express

U konfirmua më në fund se Morena Taraku është në lidhje me Sasha Sobhanin. Para pak javësh kanë dalë zëra se dyshja janë në lidhje dhe kjo është hera e parë që dalin haptazi bashkë pas lajmeve që kanë...

Publikohet video e parë e Morena Tarakut bashkë me miliarderin nga Teherani

para 11 muajve - GazetaBlic

Ka pak javë që u zbulua dhe i dashuri i modeles Morena Taraku, shkruan Gazeta Blic. Ai është Sasha Sobhani, miliarderi nga Teherani i cili bën një jetë mjaft luksoze. Madje çifti bën dhe tatuazh emrin...

Morena shfaqet duke hekurosur, merr një telefonat dhe i ndodh me e keqja!

para 11 muajve - OraInfo

Bukuroshja Morena Taraku, vite më parë ka qenë Miss Kosova, ndërsa tani i është kthyer muzikës në të cilën rrugë po ecën mjaftë mirë. Ajo njihet për bukurin dhe format e saj trupore, të cilat edhe nuk...

Morena ‘çmend’ iranianin miliarder duke ia dridhur vithet në jahtin e tij luksoz

para 11 muajve - Infokusi

U konfirmua më në fund se Morena Taraku është në lidhje me Sasha Sobhanin. Para pak javësh kanë dalë zëra se dyshja janë në lidhje dhe kjo është hera e parë që dalin haptazi bashkë pas lajmeve që kanë...

I dashuri i Morenës tregon si duhet ta bëni një prapanicë të bukur

para 11 muajve - Mapo

Emri i tij është Sasha, në botën arabe emri i tij është shumë i njohur por tek në ai njihet vetëm si I dashuri i zeshkanes së bukur Morenës Morena po jeton tash e sa kohë në Turqi dhe arsyeja është pikërisht...

Morena ‘çmend’ iranianin miliarder duke ia dridhur vithet në jahtin e tij luksoz

para 11 muajve - Tetova Sot

U konfirmua më në fund se Morena Taraku është në lidhje me Sasha Sobhanin. Para pak javësh kanë dalë zëra se dyshja janë në lidhje dhe kjo është hera e parë që dalin haptazi bashkë pas lajmeve që kanë...

Morena çmend iranianin miliarder, ia dridh vithet në jahtin e tij luksoz

para 11 muajve - Bota Press

U konfirmua më në fund se Morena Taraku është në lidhje me Sasha Sobhanin.Para pak javësh kanë dalë zëra se dyshja janë në lidhje dhe kjo është hera e parë që dalin haptazi bashkë pas lajmeve që kanë qarkulluar,...

Morena Taraku me jetë përrallore në krah të milionerit iranian

para 11 muajve - Periskopi

Morena Taraku më nuk e fsheh romancën e re të filluar në shtetin turk. Bukuroshja jonë para rreth dy javë kishte bërë të ditur përmes imazheve se është në lidhje me një afarist milioner, i cili duket se...

Morena shfaqet duke hekurosur, merr një telefonat dhe i ndodh me e keqja!

para 11 muajve - Tetova Sot

Bukuroshja Morena Taraku, vite më parë ka qenë Miss Kosova, ndërsa tani i është kthyer muzikës në të cilën rrugë po ecën mjaftë mirë. Ajo njihet për bukurin dhe format e saj trupore, të cilat edhe nuk...

I dashuri miliarder i blen Morenes dhuratë shumë luksoze, kështu gëzohet ajo

para 11 muajve - OraInfo

Morena Taraku e cila kohen e fundit ka bërë bujë shumë të madhe në media, shkruan ORAinfo. Ajo u përfol shumë pasi u shpërnda lajmi se ajo është në lidhje me miliarderin nga Teherani Sasha. Morena nuk...

I dashuri miliarderi i blen Morenes dhuratë shumë luksoze, kështu gëzohet ajo

para 11 muajve - OraInfo

Morena Taraku e cila kohen e fundit ka bërë bujë shumë të madhe në media, shkruan ORAinfo. Ajo u përfol shumë pasi u shpërnda lajmi se ajo është në lidhje me miliarderin nga Teherani Sasha. Morena nuk...

Morena vallëzon për miliarderin, ai i shkruan diçka shumë të dashur asaj

para 11 muajve - Fakti Ditor

Morena Taraku më shumë po qëndron në Turqi se në Kosovë, e gjithë kjo falë lidhjes që tashmë ka me të dashurin e saj milioner. Sasha Sobhani, miliarderi nga Teherani ka publikuar një video teksa bashkë...

Morena çmend iranianin miliarder, ia dridh vithet në jahtin e tij luksoz

para 11 muajve - Periskopi

U konfirmua më në fund se Morena Taraku është në lidhje me Sasha Sobhanin. Para pak javësh kanë dalë zëra se dyshja janë në lidhje dhe kjo është hera e parë që dalin haptazi bashkë pas lajmeve që kanë...

Morena ‘çmend’ iranianin miliarder duke bërë twerk në jahtin e tij luksoz

para 11 muajve - Sovrani

U konfirmua më në fund se Morena Taraku është në lidhje me Sasha Sobhanin. Para pak javësh kanë dalë zëra se dyshja janë në lidhje dhe kjo është hera e parë që dalin haptazi bashkë pas lajmeve që kanë...

Morena shfaqet duke hekurosur, merr një telefonatë dhe i ndodh me e keqja!

para 11 muajve - Sovrani

Bukuroshja Morena Taraku, vite më parë ka qenë Miss Kosova, ndërsa tani i është kthyer muzikës në të cilën rrugë po ecën mjaftë mirë. Ajo njihet për bukurin dhe format e saj trupore, të cilat edhe nuk...

Morena shfaqet duke hekurosur, merr një telefonat dhe i ndodh e papritura!

para 11 muajve - Bota Press

Bukuroshja Morena Taraku, vite më parë ka qenë Miss Kosova, ndërsa tani i është kthyer muzikës në të cilën rrugë po ecën mjaftë mirë. Ajo njihet për bukurin dhe format e saj trupore, të cilat edhe nuk...

I dashuri i Morenës jep leksione për prapanicë të bukur

para 11 muajve - Gazeta Express

Emri i tij është Sasha, në botën arabe emri i tij është shumë i njohur por tek në ai njihet vetëm si I dashuri i zeshkanes së bukur Morenës Morena po jeton tash e sa kohë në Turqi dhe arsyeja është pikërisht...

I dashuri miliarder i blen Morenes dhuratë shumë luksoze, kështu gëzohet ajo

para 11 muajve - Bota Press

Morena Taraku e cila kohen e fundit ka bërë bujë shumë të madhe në media, shkruan ORAinfo. Ajo u përfol shumë pasi u shpërnda lajmi se ajo është në lidhje me miliarderin nga Teherani Sasha.Morena nuk e...

I dashuri miliarder i blen Morenes dhuratë shumë luksoze, kështu gëzohet ajo

para 11 muajve - Sovrani

Morena Taraku e cila kohen e fundit ka bërë bujë shumë të madhe në media, shkruan ORAinfo. Ajo u përfol shumë pasi u shpërnda lajmi se ajo është në lidhje me miliarderin nga Teherani Sasha. Morena nuk...

I dashuri i Morenës jep leksione për prapanicë të bukur

para 11 muajve - Periskopi

Emri i tij është Sasha, në botën arabe emri i tij është shumë i njohur por tek në ai njihet vetëm si I dashuri i zeshkanes së bukur Morenës, shkruan Kosovarja. Morena po jeton tash e sa kohë në Turqi dhe...

I dashuri i Morena Taraku jep leksione se si të keni një prapanicë të bukur

para 12 muajve - GazetaBlic

Emri i tij është Sasha, në botën arabe emri i tij është shumë i njohur por tek në ai njihet vetëm si I dashuri i zeshkanes së bukur Morenës. Morena po jeton tash e sa kohë në Turqi dhe arsyeja është pikërisht...

I dashuri i Morenës i jep komlimente për prapanicën e saj

para 12 muajve - Bota Press

Emri i tij është Sasha, në botën arabe emri i tij është shumë i njohur por tek në ai njihet vetëm si I dashuri i zeshkanes së bukur Morenës, shkruan Kosovarja. Morena po jeton tash e sa kohë në Turqi dhe...

Morenën e shohim shpesh duke e bërë, njësoj vepron edhe i dashuri i saj

para 12 muajve - Lajmi.net

Morena Taraku dhe i dashuri i saj Sasha Sabhani duket se kanë shumë gjëra të përbashkëta. Të dy bëjnë një jetë luksoze por duke pasur parasysh se Sasha është miliarder, jeta e tij është akoma më e shtrenjtë,...

Morenën e shohim shpesh duke e bërë, njësoj vepron edhe i dashuri i saj

para 12 muajve - Infokusi

Morena Taraku dhe i dashuri i saj Sasha Sabhani duket se kanë shumë gjëra të përbashkëta. Të dy bëjnë një jetë luksoze por duke pasur parasysh se Sasha është miliarder, jeta e tij është akoma më e shtrenjtë,...

Morenën e shohim shpesh duke e bërë, njësoj vepron edhe i dashuri i saj

para 12 muajve - Sovrani

Morena Taraku dhe i dashuri i saj Sasha Sabhani duket se kanë shumë gjëra të përbashkëta. Të dy bëjnë një jetë luksoze por duke pasur parasysh se Sasha është miliarder, jeta e tij është akoma më e shtrenjtë,...

Nga shtrati i Morena Tarakut, mëngjeset e hershme të saj

para 12 muajve - Lajmi.net

Modelja Morena Taraku sot e ka nisur ditën në ora 5 të mëngjesit. Nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instastory ajo ka ndarë me ndjekësit një moment nga shtrati pranë të cilit ka treguar se nuk...

I dashuri miliarder i Morenës mërzitet shumë për “nusen”, ja çfarë bën në orët e vona

para 12 muajve - Sovrani

Këngëtarja Morena Taraku ka qenë së fundmi në qendër të vëmendjes së mediave rozë për shkak të lidhjes me miliarderin nga Teherani, Sasha Sobhani, shkruan Sovrani.info. Sasha njihet shumë në vendet arabe...

Morena nuk kursen çokolatat, shikoni këtë video

para 12 muajve - Sovrani

Këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku po shijon suksesin e fundit, pas lansimit të këngës ‘Femnat’. E ajo u bë mjaft e njohur edhe me lidhjen e përfolur me milarderin iranian, shkruan Indeksonline....

Kjo është gjendja e Morena Tarakut pasi u shtrua në spital

para 12 muajve - Bota Press

Morena Taraku është njëra nga personazhet publike, që e ka sfiduar vetën përveç ne modelim ashtu edhe në muzikë. Por ditën e djeshme, ajo ka bërë të ditur se ishte në spital për shkak të një problemi me...

Përmirësohet gjendja shëndetësore e Morena Tarakut

para 12 muajve - Telegrafi

Morena Taraku është një ndër femrat më aktive në rrjetet sociale. Si pasojë e angazhimeve të shumta në projekte të ndryshme, bukuroshes në një moment i ishte përkeqësuar gjendja shëndetësore. Ajo kishte...

Morena përfundon në spital, kjo është gjendja e saj

para 12 muajve - Gazeta Express

Morena Taraku është emër shumë i lakuar në titujt rozë. Gjatë ditës së djeshme, ajo kishte publikuar një fotografi në të cilën shfaqet në spital. Por, duket se nuk ishte diçka serioze, ngase më pastaj...

Kjo është gjendja e Morenës pas qëndrimit në spital

para 12 muajve - OraInfo

Morena Taraku është emër shumë i lakuar në titujt rozë. Gjatë ditës së djeshme, ajo kishte publikuar një fotografi në të cilën shfaqet në spital. Por, duket se nuk ishte diçka serioze, ngase më pastaj...

Pas qëndrimit në spital, kjo është gjendja e Morena Tarakut

para 12 muajve - Prive

Ditën e djeshme, Morena Taraku e kaloi në njërin prej spitaleve të Turqisë, atje ku edhe po jeton tash e disa muaj, për shkak të lidhjes së saj me miliarderin nga Teherani, Sasha Sobhani. Por, me sa duket...

Kjo është gjendja e Morenës pas qëndrimit në spital

para 12 muajve - Lajmi.net

Morena Taraku është emër shumë i lakuar në titujt rozë. Gjatë ditës së djeshme, ajo kishte publikuar një fotografi në të cilën shfaqet në spital, shkruan lajmi.net. Por, duket se nuk ishte diçka serioze,...

Kjo është gjendja e Morenës pas qëndrimit në spital

para 12 muajve - Sovrani

Morena Taraku është emër shumë i lakuar në titujt rozë. Gjatë ditës së djeshme, ajo kishte publikuar një fotografi në të cilën shfaqet në spital, shkruan lajmi.net. Por, duket se nuk ishte diçka serioze,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK