http://kariera.mk

Pas takimit historik, ‘martohen’ Trump dhe Kim Jong-un

para 11 muajve - Gazeta Express

Duket se Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump si dhe udhëheqësi i Koresë së Veriut Kim Jong-un, do të nisin një muaj mjalti…! E gjithë kjo pasi në një fotografi të publikuar në...

Ironia e rrjetit/ ‘Martohen’ Trump dhe Kim Jong-un

para 11 muajve - Java News

Duket se Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump si dhe udhëheqësi i Koresë së Veriut Kim Jong-un, do të nisin një muaj mjalti…! E gjithë kjo pasi në një fotografi të publikuar në...

”Martohen” Trump dhe Jong-un, Kim ju ‘çmend’ me vellon e bardhë

para 11 muajve - Zhurnal

”Martohen” Trump dhe Jong-un, Kim ju ‘çmend’ me vellon e bardhë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Pas takimit historik, ”martohen” Trump dhe Jong-un

para 11 muajve - Klan Kosova

Duket se Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump si dhe udhëheqësi i Koresë së Veriut Kim Jong-un, do të nisin një muaj mjalti…! E gjithë kjo pasi në një fotografi të publikuar në...

”Martohen” Trump dhe Jong-un, Kim ju ‘çmend’ me vellon e bardhë

para 11 muajve - OraInfo

Duket se Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump si dhe udhëheqësi i Koresë së Veriut Kim Jong-un, do të nisin një muaj mjalti…! E gjithë kjo pasi në një fotografi të publikuar në...

”Martohen” Trump dhe Kim Jong-un

para 11 muajve - OraInfo

Duket se Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump si dhe udhëheqësi i Koresë së Veriut Kim Jong-un, do të nisin një muaj mjalti…! E gjithë kjo pasi në një fotografi të publikuar në...

“Martesa historike” trump dhe jung

para 11 muajve - Infokusi

Duket se Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump si dhe udhëheqësi i Koresë së Veriut Kim Jong-un, do të nisin një muaj mjalti…! E gjithë kjo pasi në një fotografi të publikuar në...

Pas takimit historik, ”martohen” Trump dhe Jong-un

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Duket se Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump si dhe udhëheqësi i Koresë së Veriut Kim Jong-un, do të nisin një muaj mjalti…! E gjithë kjo pasi në një fotografi të publikuar në...

Dhjetë shtrëngimet e duarve që bënë historinë – një ishte “jashtëtokësor” dhe dy të tjera u pasuan me vrasje

para 11 muajve - Telegrafi

Takimi i së martës ndërmjet presidentit amerikan, Donald Trump dhe udhëheqësit të Koresë së Veriut, Kim Jong-un ishte plot me lëvdata nga të dyja palët, të cilët deri vonë kishin qenë shumë afër një lufte....

Takimi i Singaporit, Besnik Mustafaj: Bota shpreson rezultate pozitive nga biseda Trump-Kim Jong Un

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Sipas publicistit Besnik Mustafaj, takimi në Singapor i presidentit amerikan Donald Trump me liderin e Koresë së Veriut, Kim Jong Un, është shenjë e mirë për paqen në botë. Në rubrikën “Opinion”...

Reagon Angela Martini ndaj presidentit Donald Trump

para 11 muajve - TV21

Angela Martini në llogarinë e saj në instagram ka deklaruar se Donald Trump meriton  çmimin Nobel për paqe . Kjo deklaratë vjen pas takimit të rëndësishëm  të Presidentit të SHBA-ve Donald Trump dhe udhëheqësit...

Takimi Donald Trump me Kim Jong, plas interneti me fotografi qesharake

para 11 muajve - RTV 21

Imazhe e krahasime komike Presidenti Amerikës së Veriut, Donald Trump dhe udhëheqësi i Koresë së Veriut, Kim Jong Un; më në fund u takuan dhe atë e bënë në një samit në Singapor, përcjell rtv21.tv. Takimi...

VIDEO/ Trump i tregon “Bishën” e tij të blinduar Kim Jong-ut, i mbijeton sulmit me raketë

para 11 muajve - BalkanWeb

Presidenti i SHBA Donald Trump nuk ka hezituar që t’i tregojë “bishën” e tij të blinduar liderit të Koresë së Veriut Kim Jong Un, pas takimit historik në Singapor. Trump dhe Jong-un sapo kishin përfunduar...

VIDEO/ Trump i tregon “Bishën” e tij të blinduar Kim Jong-ut, i mbijeton sulmit me raketë

para 11 muajve - Medial

Presidenti i SHBA Donald Trump nuk ka hezituar që t’i tregojë “bishën” e tij të blinduar liderit të Koresë së Veriut Kim Jong Un, pas takimit historik në Singapor. Trump dhe Jong-un sapo kishin përfunduar...

Video/ Trump bën humor para kamerave, shikoni reagimin epik të Kim Jong-Un

para 11 muajve - Lexo

Dy liderët botërorë, Donald Trump e Kim Jong-un zhvilluan një takim historik në Singapor ditën e sotme. Teksa po bëheshin gati të drekonin, ishin reporterët ata që merrnin pamje të të dy liderëve. “A jeni...

Angela Martini: Donald Trump e meriton çmimin Nobel

para 11 muajve - GazetaBlic

Angela Martini është një ndër modelet më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Ajo nuk ka nguruar të jep edhe opinionin e vetë sa i përket takimit mes dy liderëve botëror, i cili u cilësua...

Angela Martini: Donald Trump e meriton çmimin Nobel

para 11 muajve - Telegrafi

Angela Martini është një ndër modelet më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Ajo nuk ka nguruar të jep edhe opinionin e vetë sa i përket takimit mes dy liderëve botëror, i cili u cilësua...

Trump i tregon “bishën” e tij të blinduar Kim Jong Un-it

para 11 muajve - Gazeta Tema

Presidenti i SHBA Donald Trump nuk ka hezituar që t’i tregojë “bishën” e tij të blinduar liderit të Koresë së Veriut Kim Jong Un. Trump dhe Jong-un sapo kishin përfunduar një drekë pune kur presidenti...

Anxhela Martini thotë se Donald Trump meriton çmim Nobel, ja pse!

para 11 muajve - Prive

Presidenti amerikan, Donald Trump është takuar me udhëheqësin e Koresë së Veriut,  Kim Jong-un në Singapor. Ky është një takim historik pasiqë është hera e parë që një president amerikan në detyrë ka takuar...

Angela Martini ka dy fjalë për presidentin Donald Trump

para 11 muajve - GazetaBlic

Presidenti amerikan Donald Trump dhe udhëheqësi koreanoverior Kim Jong Un filluan në Singapor një takim historik, ku gjithë bota ka drejtuar sytë tek ta, shkruan Gazeta Blic. Takim ky i cili ndodhi në...

Pas takimit Trump- Kim Jong Un, modelja shqiptare: Meritojnë çmim Nobel

para 11 muajve - Lajmi.net

Sot jan takuar presidentit të Amerikës, Donald Trump dhe udhëheqësi i Koresë Veriore, Kim Jong Un. Takimi i tyre është vlerësuar si historik dhe është përcjellë me interes të madh nga mediet e gjithë botës,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK