http://kariera.mk

Dalin dokumentet! Këngëtarja e njohur zbulon se kolegia e saj është përdhunuar

para 11 muajve - NOA

Disa dokumente të publikuara nga sajti ‘E! News’, kanë bërë një zbulim tronditës, lidhur me këngëtaren Katy Perry. Në të jepet një shkëmbim mesazhesh mes këngëtareve Lady Gaga dhe Kesha. Kesha i tregon...

“Katy Parry është përdhunuar nga Dr. Luke”

para 11 muajve - Koha.net

Përfshirë në dokumentet të publikuara nga “E! News”, ndodhet dhe një bisedë e mesazheve midis këngëtareve Kesha dhe Lady Gaga. Konteksti i bisedës qëndronte në faktin kur Kesha i rrëfen Lady Gagës se Dr....

Edhe një këngëtare tjetër dhunohet nga producenti i saj?

para 11 muajve - GazetaBlic

Beteja legale në mes të Kesha dhe Lukas Gottwald i njohur më mirë si Dr. Luke është duke vazhduar. Ai është akuzuar për dhunim seksual, abuzim emocional, ndërsa edhe më tutje vazhdojnë të dalin lajmet...

“Katy Perry është përdhunuar nga Dr. Luke”

para 11 muajve - Insajderi

Përfshirë në dokumentet të publikuara nga “E! News”, ndodhet dhe një bisedë e mesazheve midis këngëtareve Kesha dhe Lady Gaga. Konteksti i bisedës qëndronte në faktin kur Kesha i rrëfen Lady Gagës se Dr....

“Katy Parry është përdhunuar nga Dr. Luke”

para 11 muajve - Infokusi

Përfshirë në dokumentet të publikuara nga “E! News”, ndodhet dhe një bisedë e mesazheve midis këngëtareve Kesha dhe Lady Gaga. Konteksti i bisedës qëndronte në faktin kur Kesha i rrëfen Lady Gagës se Dr....

Katy Perry është dhunuar nga ky produktor ?

para 11 muajve - Gazeta Express

Beteja legale në mes të Kesha dhe Lukas Gottwald i njohur më mirë si Dr. Luke është duke vazhduar. Ai është akuzuar për dhunim seksual, abuzim emocional,  ndërsa edhe më tutje vazhdojnë të dalin lajmet...

“Katy Parry është përdhunuar nga Dr. Luke”

para 11 muajve - KosovaPress

Ekipi ligjor i Dr. Luke, në një deklaratë për E! Neës deklaroi: “Katy Perry ka konfirmuar se nuk është përdhunuar nga Dr. Luke, prandaj akuzat e Kesha’s janë të pavërteta! Ne do të kërkojmë shpërblime...

“Katy Parry është përdhunuar nga Dr. Luke”

para 11 muajve - Periskopi

Përfshirë në dokumentet të publikuara nga “E! News”, ndodhet dhe një bisedë e mesazheve midis këngëtareve Kesha dhe Lady Gaga. Konteksti i bisedës qëndronte në faktin kur Kesha i rrëfen Lady Gagës se Dr....

“Katy Parry është përdhunuar nga Dr. Luke”

para 11 muajve - Insajderi

Përfshirë në dokumentet të publikuara nga “E! News”, ndodhet dhe një bisedë e mesazheve midis këngëtareve Kesha dhe Lady Gaga. Konteksti i bisedës qëndronte në faktin kur Kesha i rrëfen Lady Gagës se Dr....

“Katy Parry është përdhunuar nga Dr. Luke”

para 11 muajve - Ekonomia Online

Përfshirë në dokumentet të publikuara nga “E! News”, ndodhet dhe një bisedë e mesazheve midis këngëtareve Kesha dhe Lady Gaga. Konteksti i bisedës qëndronte në faktin kur Kesha i rrëfen Lady Gagës se Dr....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK