http://kariera.mk

Vdes basisti i grupit “Jericho”, Suad Jamini

para 7 muajve - RTV 21

Lajmin për vdekjen e tij e kanë konfirmuar familjarët Anëtari i grupit të njohur muzikor kosovar “Jericho”, Suad Jamini, ka vdekur sonte në Prishtinë. Lajmin për vdekjen e tij e kanë konfirmuar miq të...

Kosovë/Vdes basisti i Jericho, Suad Jamini

para 7 muajve - Java News

Ka vdekur rock-kitaristi i grupit Jericho, Suad Jamini.Lajmin për vdekjen e tij e kanë konfirmuar familjarë dhe miq të basistit të njohur nga Kosova. Gruaja e tij, Aida Jamini, ka postuar fotografinë e...

Vdes rock-kitaristi i grupit Jericho, Suad Jamini

para 7 muajve - Lajmi.net

Ka ndërruar jetë rock-kitaristi i grupit Jericho, Suad Jamini. Lajmin e hidhur e kanē konfirmuar gjatë ditës së sotme familjarë e miq të afërt të tij, shkruan lajmi.net Në llogarinë e saj në Facebok, gruaja...

Ndërron jetë kitaristi i grupit “Jericho”, Suad Jamini

para 7 muajve - Ina

Sot ka ndërruar jetë kitaristi i grupit “Jericho”, Suad Jamini. Lajmin për vdekjen është konfirmuar nga miqtë e Jaminit, nëpër rrjete sociale, përcjell Klan Kosova. “Edhe një djalë i ri, një rocker na...

Dyshimet e para pas vdekjes së Suad Jaminit, basistit të grupit ‘Jericho’

para 7 muajve - Telegrafi

Basisti i grupit Jericho, Suad Jamini, ka ndërruar jetë sot. Suadi ka ndërruar jetë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës dhe lajmi është konfirmuar edhe nga familjarë të tij. Por cilat janë shkaqet?...

Vdes basisti i grupit ‘Jericho’, Suad Jamini

para 7 muajve - Kallxo

Anëtari i grupit të njohur muzikor kosovar ‘Jericho’, Suad Jamini, kavdekur sonte në Prishtinë. Lajmin për vdekjen e tij e kanë konfirmuar miq të të ndjerit në Facebook ndërsa gruaja e tij, Aida Jamini,...

Ndërron jetë kitaristi i grupit “Jericho”, Suad Jamini

para 7 muajve - Klan Kosova

Sot ka ndërruar jetë kitaristi i grupit “Jericho”, Suad Jamini. Lajmin për vdekjen është konfirmuar nga miqtë e Jaminit, nëpër rrjete sociale, përcjell Klan Kosova. “Edhe një djalë i ri, një rocker na...

Ndahet nga jeta anëtari i grupit të njohur muzikor shqiptar

para 7 muajve - Sot News

Basisti i grupit Jericho, Suad Jamini, ka ndërruar jetë gjatë ditës së sotme. Sipas mediave vendase, lajmi për vdekjen e Jaminit është konfirmuar nga familja e tij. Mësohet se Jamini ka ndërruar jetë në...

Vdes basisti i grupit Jericho, Suad Jamini

para 7 muajve - Medial

Mësohet se Jamini ka ndërruar jetë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës. Ngushëllime ka shprehur edhe rockeri nga Prishtina, Rilind Gërvalla, mik i Jaminit. “Edhe një djalë i ri, një rocker na la....

Vdes basisti i grupit Jericho, Suad Jamini

para 7 muajve - Shenja

Basisti i grupit Jericho, Suad Jamini, ka ndërruar jetë sot. Lajmi për vdekjen e Jaminit është konfirmuar nga familja e tij. Mësohet se Jamini ka ndërruar jetë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës....

Shuhet anëtari i grupit të njohur muzikor shqiptar

para 7 muajve - NOA

Basisti i grupit Jericho, Suad Jamini, ka ndërruar jetë gjatë ditës së sotme. Sipas mediave vendase, lajmi për vdekjen e Jaminit është konfirmuar nga familja e tij. Mësohet se Jamini ka ndërruar jetë në...

Dyshimet e para pas vdekjes së basistit të grupit ‘Jericho’

para 7 muajve - Prive

Basisti i grupit Jericho, Suad Jamini, ka ndërruar jetë sot. Suadi ka ndërruar jetë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës dhe lajmi është konfirmuar edhe nga familjarë të tij. Por cilat janë shkaqet?...

Vdes basisti i grupit Jericho, Suad Jamini

para 7 muajve - Telegrafi

Basisti i grupit Jericho, Suad Jamini, ka ndërruar jetë sot. Lajmi për vdekjen e Jaminit është konfirmuar nga familja e tij. Mësohet se Jamini ka ndërruar jetë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës....

Vdes basisti i grupit Jericho, Suad Jamini

para 7 muajve - Lajmi.net

Lajmi për vdekjen e Jaminit është konfirmuar nga familja e tij. Mësohet se Jamini ka ndërruar jetë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës. Ngushëllime ka shprehur edhe rockeri nga Prishtina, Rilind...

Vdes rock-kitaristi i grupit Jericho, Suad Jamini

para 7 muajve - Koha.net

Ka vdekur rock-kitaristi i grupit Jericho, Suad Jamini. Lajmin për vdekjen e tij e kanë konfirmuar familjarë dhe miq të basistit të njohur nga Kosova. Gruaja e tij, Aida Jamini, ka postuar fotografinë...

Vdes basisti i grupit Jericho

para 7 muajve - Gazeta Express

Basisti i grupit Jericho, Suad Jamini, ka ndërruar jetë sot. Lajmi për vdekjen e Jaminit është konfirmuar nga familja e tij. Detaje të tjera pas pak...

Vdes basisti i grupit Jericho, Suad Jamini

para 7 muajve - Tetova Sot

Basisti i grupit Jericho, Suad Jamini, ka ndërruar jetë sot. Lajmi për vdekjen e Jaminit është konfirmuar nga familja e tij. Mësohet se Jamini ka ndërruar jetë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës....

Vdes basisti i grupit Jericho, Suad Jamini!

para 7 muajve - Fakti Ditor

Basisti i grupit Jericho, Suad Jamini, ka ndërruar jetë sot. Lajmi për vdekjen e Jaminit është konfirmuar nga familja e tij. Mësohet se Jamini ka ndërruar jetë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës....

Vdes basisti i grupit Jericho, Suad Jamini

para 7 muajve - Bota Press

Basisti i grupit Jericho, Suad Jamini, ka ndërruar jetë sot. Lajmi për vdekjen e Jaminit është konfirmuar nga familja e tij. Mësohet se Jamini ka ndërruar jetë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës....

Vdes anëtari i grupit Jericho, Suad Jamini

para 7 muajve - Gazeta Monitor

Suad Jamini, basisti i rock-grupit kosovar, Jericho, ka ndërruar jetë sot. Lajmi për vdekjen e Jaminit është konfirmuar nga familja e tij, raporton Insajderi. Tash për tash nuk janë dhënë më shumë detaje...

Vdes kitaristi i grupit Jericho

para 7 muajve - Ekonomia Online

Ka vdekur rock-kitaristi i grupit Jericho, Suad Jamini. Lajmin për vdekjen e tij e kanë konfirmuar familjarë dhe miq të basistit të njohur nga Kosova. Gruaja e tij, Aida Jamini, ka postuar fotografinë...

Vdes anëtari i grupit të njohur kosovar

para 7 muajve - Periskopi

Sot ka vdekur basisti i grupit Jericho, Suad Jamini. Lajmi për vdekjen e Jaminit është konfirmuar nga familja e tij, raporton KultPLus.

Vdes anëtari i grupit Jericho, Suad Jamini

para 7 muajve - Insajderi

Suad Jamini, basisti i rock-grupit kosovar, Jericho, ka ndërruar jetë sot. Lajmi për vdekjen e Jaminit është konfirmuar nga familja e tij. Lexo më shumë në:

Vdes basisti i grupit Jericho

para 7 muajve - Sovrani

Basisti i grupit Jericho, Suad Jamini, ka ndërruar jetë sot. Lajmi për vdekjen e Jaminit është konfirmuar nga familja e tij. Detaje të tjera pas pak… Lexo më shumë në:

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK