http://kariera.mk

Shihni çfarë byreku e ka gatuar Albërije Hadërgjonaj (FOTO LAJM)

para 11 muajve - Albeu

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj që e ka ndërtuar karrierën e saj artistike në Tiranë, pos që është këngëtare, ajo është edhe një amvise e mirw. Albëria sa herë që gjen kohë, mundohet të përgatisë diçka...

Shihni çfarë byreku e ka gatuar Albërije Hadërgjonaj

para 11 muajve - Gazeta Express

Përveç këngëtare e suksesshme, Albërije Hadërgjonaj është edhe një zonjë shtëpie shumë e mirë. Kjo është dëshmuar shumë herë, por kësaj radhe vajza e saj i ka vënë ‘vulën’, shkruan lajmi.net Anxhelina...

Shihni çfarë byreku e ka gatuar Albërije Hadërgjonaj

para 11 muajve - Lajmi.net

Përveç këngëtare e suksesshme, Albërije Hadërgjonaj është edhe një zonjë shtëpie shumë e mirë. Kjo është dëshmuar shumë herë, por kësaj radhe vajza e saj i ka vënë ‘vulën’, shkruan lajmi.net Anxhelina...

Shihni çfarë byreku e ka gatuar Albërije Hadërgjonaj

para 11 muajve - Bota Press

Përveç këngëtare e suksesshme, Albërije Hadërgjonaj është edhe një zonjë shtëpie shumë e mirë. Kjo është dëshmuar shumë herë, por kësaj radhe vajza e saj i ka vënë ‘vulën’, shkruan lajmi.net Anxhelina...

Albëria gatuan pite për Bajram, ja çka thotë Anxhelina për të

para 11 muajve - Sovrani

Këngëtarja kosovare, Albërie Hadërgjonaj, vetëm sa po vije duke u bërë më e bukur cdo herë. Ajo, pos muzikës, nuk e lë asnjëherë anash familjen, të cilët i kushton shumë kohë, shkruan Indeksonline. Sot...

Shihni çfarë byreku e ka gatuar Albërije Hadërgjonaj

para 11 muajve - Periskopi

Përveç këngëtare e suksesshme, Albërije Hadërgjonaj është edhe një zonjë shtëpie shumë e mirë. Kjo është dëshmuar shumë herë, por kësaj radhe vajza e saj i ka vënë ‘vulën’, shkruan lajmi.net Anxhelina...

Albërije Hadërgjonaj befason, shihni si duket pa tualet

para 12 muajve - NOA

Ajo është një prej këngëtareve që iu ka rezistuar viteve, ndonëse daljet e para në skenë i ka pasur në vitet ‘90-të. Por këngëtarja Albërije Hadërgjonaj përveç zërit potent, ka spikatur edhe për pamjen...

Albërije Hadërgjonaj befason, shihni si duket pa tualet-FOTO

para 12 muajve - Infokusi

Ajo është një prej këngëtareve që iu ka rezistuar viteve, ndonëse daljet e para në skenë i ka pasur në vitet ‘90-të. Por këngëtarja Albërije Hadërgjonaj përveç zërit potent, ka spikatur edhe për pamjen...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK