http://kariera.mk

Unikkatili është i shtrenjtë! Ky është çmimi i tij për një koncert

para 11 muajve - Lajmi.net

Reperi Unikkatil është rikthyer së fundmi në skenën muzikore shqiptare. Duke hequr dorë nga imazhi i tij mistik, ai po shfaqet cdo herë e më shumë në rrjete sociale teksa ka nisur edhe një tur koncertesh...

Unikkatili është i shtrenjtë – publikohet çmimi i tij për një koncert

para 11 muajve - Gazeta Express

Reperi Unikkatil është rikthyer së fundmi në skenën muzikore shqiptare. Duke hequr dorë nga imazhi i tij mistik, ai po shfaqet cdo herë e më shumë në rrjete sociale teksa ka nisur edhe një tur koncertesh...

Unikkatili është i shtrenjtë – publikohet çmimi i tij për një koncert

para 11 muajve - Sovrani

Reperi Unikkatil është rikthyer së fundmi në skenën muzikore shqiptare. Duke hequr dorë nga imazhi i tij mistik, ai po shfaqet cdo herë e më shumë në rrjete sociale teksa ka nisur edhe një tur koncertesh...

Sa shumë! Unikkatil me koncert në Kosovë dhe Shqipëri? Nuk do ta besoni sa kushton, zbulojeni!

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Do të shkoni?! Ai është një ndër reperët më të suksesshëm shqiptarë i cili prej vitesh ka dhuruar shumë hite për dëgjuesit shqiptarë. Por fatkeqësisht Unikkatil nuk ka realizuar shumë koncerte, mirëpo...

Ja sa kushton Unikkatili, çmim i jashtëzakonshëm për koncertet në Kosovë

para 11 muajve - Sovrani

Reperi Unikkatil është rikthyer së fundmi në skenën muzikore shqiptare. Duke hequr dorë nga imazhi i tij mistik, ai po shfaqet cdo herë e më shumë në rrjete sociale teksa ka nisur edhe një tur koncertesh...

Unikkatili kushton 100 mijë euro, çmim i jashtëzakonshëm i tij për koncertet në Kosovë

para 11 muajve - Telegrafi

Reperi Unikkatil është rikthyer së fundmi në skenën muzikore shqiptare. Duke hequr dorë nga imazhi i tij mistik, ai po shfaqet cdo herë e më shumë në rrjete sociale teksa ka nisur edhe një tur koncertesh...

Kaq kushton Unikkatili për një koncert në Kosovë

para 11 muajve - Prive

Reperi Unikkatil është rikthyer së fundmi në skenën muzikore shqiptare. Duke hequr dorë nga imazhi i tij mistik, ai po shfaqet cdo herë e më shumë në rrjete sociale teksa ka nisur edhe një tur koncertesh...

Unikkatili është i shtrenjtë – publikohet çmimi i tij për një koncert

para 11 muajve - Periskopi

Reperi Unikkatil është rikthyer së fundmi në skenën muzikore shqiptare. Duke hequr dorë nga imazhi i tij mistik, ai po shfaqet cdo herë e më shumë në rrjete sociale teksa ka nisur edhe një tur koncertesh...

Bajrami me Prive: Këtë javë, materialet tejet interesante

para 11 muajve - Prive

Në këtë të shtunë feste, Prive ju pret të shtunën me plot materiale interesante. Në intervistë vjen reperi Lumi B, që flet për projektin e tij të fundit dhe mesazhin që përcolli me këngën “Makiato”. Reperi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK