http://kariera.mk

Kështu e uron estrada kosovare festën e Fitër Bajramit

para 11 muajve - Gazeta Express

Që nga orët e para të mëngjesit, pas faljes së namazit të Bajramit, besimtarët e fesë muslimane kanë pranuar urime të shumta nga familjarë e miq. Por për ti uruar të gjithë një zëri kanë zgjedhur rrjetet...

Gold AG e uroj i pari Fitër Bajramin! Shfaqet pranë femrës më të shtrenjtë për të

para 11 muajve - Gazeta Express

Ishte reperi Arian Agush, Gold AG ai i cili e ka uruar festën e Fitër Bajramit i pari. Gold AG ka zgjedhur një foto në llofarinë e tij në Instagram për t’i uruar ndjekësit e tij, shkruan lajmi.net Në imazhin...

Gold AG e uroj i pari Fitër Bajramin! Shfaqet pranë femrës më të shtrenjtë për të

para 11 muajve - Lajmi.net

Ishte reperi Arian Agush, Gold AG ai i cili e ka uruar festën e Fitër Bajramit i pari. Gold AG ka zgjedhur një foto në llofarinë e tij në Instagram për t’i uruar ndjekësit e tij, shkruan lajmi.net Në imazhin...

Gold AG uron Bajramin, shfaqet pranë nënës së tij, veshja e saj ju befason

para 11 muajve - Sovrani

Ishte reperi Arian Agush, Gold AG ai i cili e ka uruar festën e Fitër Bajramit i pari. Gold AG ka zgjedhur një foto në llofarinë e tij në Instagram për t’i uruar ndjekësit e tij, shkruan lajmi.net Në imazhin...

Kryetari i Strugës, Ramiz Merko, uron qytetarët me rastin e Fitër Bajramit

para 11 muajve - Iliria News

“Të nderuar besimtar musliman, Pas muajit të shenjtë të Ramazanit, kremtojmë Fitër Bajramin, duke shprehur në këtë menyrë devotshmërinë ndaj Zotit. Më lejoni që në emrin tim personal dhe në emër të Komunës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK