http://kariera.mk

E pabesueshme! Ky është 87-vjeçari që ka një familje me 346 pasardhës të gjallë

më 7.2018 - Mapo

Një burrë në Ukrainë po aplikon për Rekordet Gines sepse pretendon që ka familjen më të madhe në botë. Pavel Semenyuk gjithmonë ëndërronte për një familje të madhe dhe u emocionua kur gruaja e tij lindi...

Familja më e madhe gjendet në Ukrainë, 87-vjeçari me 346 pasardhës

më 7.2018 - BalkanWeb

Një burrë në Ukrainë po aplikon për Rekordet Gines sepse pretendon që ka familjen më të madhe në botë. Pavel Semenyuk gjithmonë ëndërronte për një familje të madhe dhe u emocionua kur gruaja e tij lindi...

E pabesueshme! Ky është 87-vjeçari që ka një familje me 346 pasardhës të gjallë

më 7.2018 - Tetova Sot

Një burrë në Ukrainë po aplikon për Rekordet Gines sepse pretendon që ka familjen më të madhe në botë. Pavel Semenyuk gjithmonë ëndërronte për një familje të madhe dhe u emocionua kur gruaja e tij lindi...

Njihuni me familjen gjigante, 87-vjeçari ka 346 pasardhës

më 7.2018 - Gazeta Express

Një burrë në Ukrainë po aplikon për rekordin botëror të Guinness sepse pretendon që ka familjen më të madhe në botë. Pavel Semenyuk 87 vjeç, gjithmonë ëndërronte për një familje të madhe dhe u emocionua...

FOTOT: Super familja, 87-vjeçari ka 346 pasardhës

më 7.2018 - Gazeta Tema

Një burrë në Ukrainë po aplikon për rekordin botëror të Guinness sepse pretendon që ka familjen më të madhe në botë. Pavel Semenyuk 87 vjeç, gjithmonë ëndërronte për një familje të madhe dhe u emocionua...

Gjyshi 87-vjeçar i ka 346 trashëgimtarë të gjallë nga 13 fëmijët e tij, 127 nipa, 203 stërnipa dhe tre stër-stërnipa

më 7.2018 - Ina

Një burrë nga Ukraina ka aplikuar për Librin e Rekordeve të Ginisit, me pretendimin se e ka familjen më të gjerë në botë. Pavel Semenyuk gjithmonë kishte ëndërruar për një familje të madhe, andaj ishte...

Gjyshi 87-vjeçar i ka 346 trashëgimtarë të gjallë, ja sa antarë numëron familja e tij

më 7.2018 - Lajmi.net

Një burrë nga Ukraina ka aplikuar për Librin e Rekordeve të Ginisit, me pretendimin se e ka familjen më të gjerë në botë. Pavel Semenyuk gjithmonë kishte ëndërruar për një familje të madhe, andaj ishte...

Gjyshi 87-vjeçar i ka 346 trashëgimtarë të gjallë nga 13 fëmijët e tij, 127 nipa, 203 stërnipa dhe tre stër-stërnipa

më 7.2018 - Telegrafi

Një burrë nga Ukraina ka aplikuar për Librin e Rekordeve të Ginisit, me pretendimin se e ka familjen më të gjerë në botë. Pavel Semenyuk gjithmonë kishte ëndërruar për një familje të madhe, andaj ishte...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK