http://kariera.mk

Mustafaj: Objektiv, nxjerrja e politikës së jashtme nga qasja partiake

më 7.2018 - Zëri i Amerikës

Këshilli i Ambasadorëve Shqiptare një organizatë e pavarur, jofitimprurëse u krijua rreth 2 muaj më parë me qëllimin për të analizuar marrëdhëniet ndërkombëtare të Shqipërisë dhe kontribuar në përmirësimin...

Radikalizmi në Kosovë - Nevoja për rehabilitim dhe ri-integrim

më 7.2018 - Zëri i Amerikës

Studiuesi Adrian Shtuni që ka ndjekur prej vitesh problemin e ekstremizmit të dhunshëm në Ballkan thotë se në Kosovë mbeten shqetësim individët që planifikojnë sulme terroriste. Në një bisedë për Zërin...

Fëmijët mësojnë Kuranin

më 7.2018 - Evropa e Lirë

Embed Embed The code has been copied to your clipboard. width px height px The URL has been copied to your clipboard No media source currently available 0:00 0:02:49 0:00 Në qytetin e Gjakovës është një...

Përkujtohen viktimat e Masakrës së Srebrenicës

më 7.2018 - Evropa e Lirë

Embed Embed The code has been copied to your clipboard. width px height px The URL has been copied to your clipboard No media source currently available 0:00 0:01:20 0:00 Njëzetetre vjet më parë, forcat...

Trump kritikon Gjermaninë për projektin e tubacioneve me Rusinë

më 7.2018 - Evropa e Lirë

Embed Embed The code has been copied to your clipboard. width px height px The URL has been copied to your clipboard No media source currently available 0:00 0:01:13 0:00 Presidenti amerikan, Donald Trump...

Qeveria nxitës e grevave të punëtorëve

më 7.2018 - Lajmi.net

Muajt dhe javët e fundit, shumë ndërmarrje publike në Kosovë janë përfshirë në greva. Pakënaqësitë e punëtorëve, besohet se janë të akumuluara përgjatë viteve. Gjatë vitit 2018 përmes grevave e protestave...

Qeveria shihet si nxitëse e grevave të punëtorëve

më 7.2018 - Telegrafi

Muajt dhe javët e fundit, shumë ndërmarrje publike në Kosovë janë përfshirë në greva. Pakënaqësitë e punëtorëve, besohet se janë të akumuluara përgjatë viteve. Gjatë vitit 2018 përmes grevave e protestave...

Qeveria shihet si nxitëse e grevave të punëtorëve

më 7.2018 - Evropa e Lirë

Muajt dhe javët e fundit, shumë ndërmarrje publike në Kosovë janë përfshirë në greva. Pakënaqësitë e punëtorëve, besohet se janë të akumuluara përgjatë viteve. Gjatë vitit 2018 përmes grevave e protestave...

Qeveria shihet si nxitëse e grevave të punëtorëve

më 7.2018 - Koha.net

Muajt dhe javët e fundit, shumë ndërmarrje publike në Kosovë janë përfshirë në greva. Pakënaqësitë e punëtorëve, besohet se janë të akumuluara përgjatë viteve. Gjatë vitit 2018 përmes grevave e protestave...

Qeveria e Kosovës shihet si nxitëse e grevave të punëtorëve

më 7.2018 - Illyria

Prishtinë, 10 korrik 2018 – Muajt dhe javët e fundit, shumë ndërmarrje publike në Kosovë janë përfshirë në greva. Pakënaqësitë e punëtorëve, besohet se janë të akumuluara përgjatë viteve. Gjatë vitit 2018...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK