http://kariera.mk

24 vjeçari shqiptar humb jetën në mënyrë tragjike në Itali

më 7.2018 - Gazeta Express

Po ngiste makinën kur papritur ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përplasur me një pemë. Aksidenti tragjik që ndodhi disa ditë më parë është raportuar këtë të mërkurë nga mediat italiane. Viktima...

EMRI/ Humbi kontrollin e makinës dhe u përplas me pemën, vdes i riu shqiptar në Itali

më 7.2018 - BalkanWeb

ITALI – Një aksident i rëndë i ka marrë jetën një të riu shqiptar në mënyrë tragjike në Itali. 24-vjeçari Besar Mislyni është viktima, i cili humbi jetën pas aksidentit që ndodhi disa ditë më parë, por...

Përplaset me pemën, vdes i riu shqiptar

më 7.2018 - Lajmi.net

Një aksident i rëndë i ka marrë jetën një të riu shqiptar në mënyrë tragjike në Itali. 24-vjeçari Besar Mislyni është viktima, i cili humbi jetën pas aksidentit që ndodhi disa ditë më parë, por u raportua...

Përplaset me pemën, ndërron jetë i riu shqiptar

më 7.2018 - Albeu

Një aksident i rëndë i ka marrë jetën një të riu shqiptar në mënyrë tragjike në Itali. 24-vjeçari, Besar Mislyni , humbi jetën pas aksidentit që ndodhi disa ditë më parë, por u raportua sot nga mediat...

Makina përplaset me pemën, humb jetën shqiptari në Itali

më 7.2018 - Vizion Plus

Aksident me makinë humb jetën në një spital në Itali, i riu shqiptar. Sipas mediave italiane, viktima është Besar Mislyni 24 vjeç, me banim në Santa Croce, i cili ka humbur jetën disa ditë më parë. Nga...

U aksidentua pak ditë më parë, ndërron jetë shqiptari në Itali

më 7.2018 - NOA

Pak ditë më parë një shqiptar u përfshi në një aksident të rëndë, ndërsa sot ka humbur jetën. Bëhet fjalë për 24-vjeçarin Besar Mislyni, i cili u aksidentua me makinë. Pas incidentit, i riu u transportua...

E dhimbshme! Shqiptari në Itali ndërron jetë pas përplasjes me pemën

më 7.2018 - NOA

Një ngjarje e rëndë me pasojë vdekjen e një shqiptari ka ndodhur në Itali. Një aksident i rëndë i ka marrë jetën një të riu shqiptar në mënyrë tragjike në Itali. 24-vjeçari, Besar Mislyni, humbi jetën...

U aksidentua pak ditë më parë në Itali, humb jetën shqiptari/ EMRI

më 7.2018 - Lexo

Pak ditë më parë një shqiptar u përfshi në një aksident të rëndë, ndërsa sot ka humbur jetën. Bëhet fjalë për 24-vjeçarin Besar Mislyni, i cili u aksidentua me makinë. Pas incidentit, i riu u transportua...

Përplaset me pemën, vdes i riu shqiptar

më 7.2018 - Infokusi

Një aksident i rëndë i ka marrë jetën një të riu shqiptar në mënyrë tragjike në Itali. 24-vjeçari Besar Mislyni është viktima, i cili humbi jetën pas aksidentit që ndodhi disa ditë më parë, por u raportua...

Nuk ia del, 24-vjeçari shqiptar humb jetën disa ditë pas aksidentit

më 7.2018 - Java News

Pak ditë më parë një shqiptar u përfshi në një aksident të rëndë, ndërsa sot ka humbur jetën. Bëhet fjalë për 24-vjeçarin Besar Mislyni, i cili u aksidentua me makinë. Pas incidentit, i riu u transportua...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK