http://kariera.mk

Rukiqi: Për krijimin e klimave të favorshme të zhvillimit ekonomik privat

para 7 muajve - RTV 21

Zëri i sektorit privat duhet të artikulohet mirë dhe drejt nga ana e OEK Berat Rukiqi është zgjedhur sot kryetar i ri i Odës Ekonomike të Kosovës. Rukiqi ka një përvojë të gjatë në sektorin publik dhe...

Berat Rukiqi, kryetar i ri i Odës Ekonomike të Kosovës

para 7 muajve - Medial

Berat Rukiqi është zgjedhur sot kryetar i ri i Odës Ekonimike të Kosovës, ndërsa sekretar i përgjithshëm i saj, Parim Bajrami. Pas një procesi gjithëpërfshirës dhe transparent zgjedhor, në të cilin morën...

Berat Rukiqi, kryetari i ri i Odës Ekonomike të Kosovës

para 7 muajve - Kallxo

Berat Rukiqi është zgjedhur kryetari i ri i Odës Ekonomike të Kosovës. Pas një procesi gjithëpërfshirës zgjedhor, në të cilin morën pjesë mbi 1 mijë e 800 anëtarë të Odës Ekonomike, në bazë të parimit...

Berat Rukiqi kryetar i ri i OEK-ut

para 7 muajve - Telegrafi

Pas një procesi gjithëpërfshirës dhe transparent zgjedhor, për përzgjedhjen e organeve qeverisëse të Odës Ekonomike Kosovës (OEK), proces në të cilin morën pjesë mbi 1800 anëtar të Odës Ekonomike, në bazë...

Berat Rukiqi kryetari i ri i Odës Ekonomike të Kosovës

para 7 muajve - Klan Kosova

Oda Ekonomike e Kosovës ka përfunduar procesin zgjedhor, me ç’rast kryetar u zgjodh Berat Rukiqi, i cili njëherit ishte edhe kandidati i vetëm për këtë pozitë. Në këtë proces zgjedhor ku morën pjesë mbi...

Oda Ekonomike e Kosovës me kryetar të ri

para 7 muajve - RTV 21

Berat Rukiqi ishte kandidati i vetëm për këtë post Pas një procesi gjithëpërfshirës dhe transparent zgjedhor, në të cilin morën pjesë mbi 1 mijë e 800 anëtarë të Odës Ekonomike, në bazë të parimit një...

Berat Rukiqi zgjidhet kryetar i ri i Odës Ekonomike të Kosovës

para 7 muajve - Koha.net

Berat Rukiqi është zgjedhur sot kryetar i ri i Odës Ekonimike të Kosovës, ndërsa sekretar i përgjithshëm i saj, Parim Bajrami. Pas një procesi gjithëpërfshirës dhe transparent zgjedhor, në të cilin morën...

Oda Ekonomike zgjedh kryetarin e ri

para 7 muajve - Gazeta Express

Pas një procesi gjithëpërfshirës dhe transparent zgjedhor, për përzgjedhjen e organeve qeverisëse të Odës Ekonomike Kosovës, proces në të cilin morën pjesë mbi 1,800 anëtar të Odës Ekonomike, në bazë të...

Ky është kryetari i ri i Odës Ekonomike të Kosovës

para 7 muajve - OraInfo

Oda Ekonomike e Kosovës ka përfunduar procesin zgjedhor, me ç’rast kryetar u zgjodh Berat Rukiqi, i cili njëherit ishte edhe kandidati i vetëm për këtë pozitë. Në këtë proces zgjedhor ku morën pjesë mbi...

Berat Rukiqi zgjedhet kryetar i Odes Ekonomike të Kosovës

para 7 muajve - Lajmi.net

Pas një procesi gjithëpërfshirës dhe transparent zgjedhor, për përzgjedhjen e organeve qeverisëse të Odës Ekonomike Kosovës, proces në të cilin morën pjesë mbi 1,800 anëtar të Odës Ekonomike, në bazë të...

Oda Ekonomike e Kosovës e zgjedh kryetarin e ri

para 7 muajve - Infokusi

Oda Ekonomike e Kosovës ka përfunduar procesin zgjedhor, me ç’rast kryetar u zgjodh Berat Rukiqi, i cili njëherit ishte edhe kandidati i vetëm për këtë pozitë. Në këtë proces zgjedhor ku morën pjesë mbi...

Oda Ekonomike zgjedh kryetarin e ri

para 7 muajve - Sovrani

Pas një procesi gjithëpërfshirës dhe transparent zgjedhor, për përzgjedhjen e organeve qeverisëse të Odës Ekonomike Kosovës, proces në të cilin morën pjesë mbi 1,800 anëtar të Odës Ekonomike, në bazë të...

Berat Rukiqi zgjidhet kryetar i OEK-ut, përballë nuk kishte asnjë kundërkandidat

para 7 muajve - Insajderi

Safet Gërxhaliu nuk do të jetë më kryetar i Odës Ekonomike ntë Kosovës. Në vend të tij është zgjedhur Berat Rukiqi. Pas një procesi gjithëpërfshirës për përzgjedhjen e organeve qeverisëse të Odës Ekonomike...

Berat Rukiqi, kryetar i i ri i Odës Ekonomike të Kosovës

para 7 muajve - Ekonomia Online

Pas një procesi gjithëpërfshirës dhe transparent zgjedhor, për përzgjedhjen e organeve qeverisëse të Odës Ekonomike Kosovës, proces në të cilin morën pjesë mbi 1,800 anëtar të Odës Ekonomike, në bazë të...

Oda Ekonomike e Kosovës përfundon procesin zgjedhor, Kryetar zgjedhet Berat Rukiqi

para 7 muajve - Ekonomia Online

Pas një procesi gjithëpërfshirës dhe transparent zgjedhor, për përzgjedhjen e organeve qeverisëse të Odës Ekonomike Kosovës, proces në të cilin morën pjesë mbi 1,800 anëtar të Odës Ekonomike, në bazë të...

OEK me kryetar të ri

para 7 muajve - KosovaPress

Procesi zgjedhor u kurorëzua me zgjedhjen e kryetarit të ri të Odës Ekonomike të Kosovës Berat Rukiqi i cili njëherësh ishte kandidati i vetëm për këtë post. Rukiqi ka një përvojë të gjatë në sektorin...

Berat Rukiqi zgjedhet kryetar i ri i Odës Ekonomike të Kosovës

para 7 muajve - Periskopi

Berat Rukiqi është zgjedhur sot  kryetar i ri i Odës Ekonomike të Kosovës, duke pasuar kështu Safet Gërxhaliun, i cili ka qëndruar në krye të këtij institucioni për 8 vite. Rukiqi në garën për të parin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK