http://kariera.mk

Shoferi padit Trumpin: Më ka borxh 3.300 orë jashtë orarit

më 7.2018 - Koha.net

Një njujorkez, i cili për më shumë se dy dekada ka punuar si shofer personal i Donald Trumpit, pretendon se presidenti aktual i SHBA, përkatësisht një nga kompanitë e tij, i ka borxh atij para të mëdha...

Shoferi padit Trumpin: Më ka borxh 3.300 orë jashtë orarit

më 7.2018 - Telegrafi

Një njujorkez, i cili për më shumë se dy dekada ka punuar si shofer personal i Donald Trump, pretendon se presidenti aktual i SHBA, përkatësisht një nga kompanitë e tij, i ka borxh atij para të mëdha për...

Shoferi padit Trumpin: Më ka borxh 3.300 orë jashtë orarit

më 7.2018 - Kallxo

Një njujorkez, i cili për më shumë se dy dekada ka punuar si shofer personal i Donald Trump, pretendon se presidenti aktual i SHBA, përkatësisht një nga kompanitë e tij, i ka borxh atij para të mëdha për...

SHOFERI PADIT TRUMPIN: MË KA BORXH 3.300 ORË JASHTË ORARIT

më 7.2018 - TV21

Një person, i cili për më shumë se dy dekada ka punuar si shofer personal i Donald Trump, pretendon se presidenti aktual i SHBA, përkatësisht një nga kompanitë e tij, i ka borxh atij para të mëdha për...

Shoferi padit Trumpin: Më ka borxh 3.300 orë jashtë orarit

më 7.2018 - Tetova Sot

Një njujorkez, i cili për më shumë se dy dekada ka punuar si shofer personal i Donald Trump, pretendon se presidenti aktual i SHBA, përkatësisht një nga kompanitë e tij, i ka borxh atij para të mëdha për...

Shoferi padit Trumpin: Më ka borxh 3.300 orë jashtë orarit

më 7.2018 - RTV 21

Sintron pohon se për më shumë se një çerek shekulli ka punuar për Trumpin Një njujorkez, i cili për më shumë se dy dekada ka punuar si shofer personal i Donald Trump, pretendon se presidenti aktual i SHBA,...

Shoferi padit Trumpin: Më ka borxh 3.300 orë jashtë orarit

më 7.2018 - AlbPress

Shpërndaj Tags padi# SHBA shoferi trump Një njujorkez, i cili për më shumë se dy dekada ka punuar si shofer personal i Donald Trump, pretendon se presidenti aktual i SHBA, përkatësisht një nga kompanitë...

Shoferi padit Trumpin: Më ka borxh mbi tre mijë orë punë jashtë orarit

më 7.2018 - Periskopi

Një njujorkez, i cili për më shumë se dy dekada ka punuar si shofer personal i Donald Trump, pretendon se presidenti aktual i SHBA, përkatësisht një nga kompanitë e tij, i ka borxh atij para të mëdha për...

Shoferi padit Trumpin: Më ka borxh 3.300 orë jashtë orarit

më 7.2018 - Insajderi

Një njujorkez, i cili për më shumë se dy dekada ka punuar si shofer personal i Donald Trump, pretendon se presidenti aktual i SHBA, përkatësisht një nga kompanitë e tij, i ka borxh atij para të mëdha për...

Shoferi padit Trump: Më ka borxh 3.300 orë jashtë orarit

më 7.2018 - Gazeta e re

Një njujorkez, i cili për më shumë se dy dekada ka punuar si shofer personal i Donald Trump, pretendon se presidenti aktual i SHBA, përkatësisht një nga kompanitë e tij, i ka borxh atij para të mëdha për...

Shoferi padit Trump: Më ka borxh 3.300 orë jashtë orarit

më 7.2018 - KosovaPress

Në një padi të paraqitur në Gjykatën e Lartë të Shtetit në Nju Jorku, Noel Sintron pretendon se "Organizata Trump", emri kolektiv për më shumë se 500 kompani dhe organizata biznesi në pronësinë e presidentit...

Trump paditet nga shoferi: S’më ka paguar për orët jashtë orarit

më 7.2018 - Java News

Shoferi i Donald Trump për më shumë se 25 vite pretendon se shefi i tij nuk e ka paguar për punën jashtë orarit. Noel Cintron thotë se gjatë gjithë kohës që punoi për Trump, rroga iu rrit vetëm dy herë,...

Shoferi prej 25 vjetësh hedh në gjyq Trump-in: Nuk më ka paguar

më 7.2018 - Gazeta Tema

Shoferi i Donald Trump për më shumë se 25 vite pretendon se shefi i tij nuk e ka paguar për punën jashtë orarit. Noel Cintron thotë se gjatë gjithë kohës që punoi për Trump, rroga iu rrit vetëm dy herë,...

Trump paditet nga shoferi: Nuk më ka paguar për orët jashtë orari

më 7.2018 - Lexo

Shoferi i Donald Trump për më shumë se 25 vite pretendon se shefi i tij nuk e ka paguar për punën jashtë orarit. Noel Cintron thotë se gjatë gjithë kohës që punoi për Trump, rroga iu rrit vetëm dy herë,...

Rrëfimi i vozitësit të zemëruar të Trumpit

më 7.2018 - Insajderi

“E kam vozitur çerek shekulli prej mëngjesit deri në mëngjes, dhe kurrë nuk më ka paguar për punë jashtë orarit...” Ish vozitësi i Donald Trumpit të hënën e ka paditë kompaninë e Trumpit, duke pretenduar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK