http://kariera.mk

Rita Ora flet pas takimit me Ramush Haradinajn

para 9 muajve - Prive

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora, ka ndarë emocionet pas takimit me kryeministrin Ramush Haradinaj në Londër. Ajo thënë se është e nderuar nga mbështetja e Kosovës, njofton Klan Kosova. “Faleminderit...

Rita Ora: Jam e nderuar nga mbështetja e vendit tim

para 9 muajve - Klan Kosova

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora, ka thënë se është e nderuar nga mbështetja e Kosovës, njofton Klan Kosova. “Faleminderit Kryeministrit të Kosovës për këtë mbrëmje të mrekullueshme”, ka shkruar Rita...

Rita publikon foto me Ramushin, e falënderon për natën e mrekullueshme që e kaluan bashkë

para 9 muajve - OraInfo

Kryeministri, Ramush Haradinaj ka darkuar së bashku me këngëtaren Rita Ora në Londër. Ajo ka publikuar një foto në Instagram ku ka fëlenderuar për çmimin e për përkrahjen që i bëjnë institucionet e Kosovës,...

Rita Ora falënderon Kosovën për mbështetje

para 9 muajve - Kallxo

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka falënderuar të gjithë popullin shqiptar, për mbështetjen e vazhdueshme që po i jepet asaj. Me anë të një shkrimi në llogarinë e saj në “Instagram”, Ora...

Rita falënderon kryeministrin për dhuratën

para 9 muajve - Infokusi

Këngëtarja shqiptare me e famshme në botë, Rita Ora e ka falënderuar kryeministrin Ramush Haradinaj për dhuratën që i ka dhënë një ditë më parë në Londër. “Faleminderit Kryeministrit të Kosovës për këtë...

Rita: Jam tejet e nderuar dhe e përulur nga mbështetja që më jep Kosova

para 9 muajve - Telegrafi

Rita Ora ka shprehur falënderimin e saj ndaj kryeministrit të Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, i cili ia dhuroi Hyjneshë në Fron. Këngëtarja nga Kosova me famë botërore është takuar me kreun e...

Ritën e gëzon dhurata nga Haradinaj

para 9 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja kosovare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, ka marrë dje një dhuratë nga kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, në Londër. Ajo ka publikuar një fotografi në Instagram, ku shihet përkrah Haradinajt....

Rita Ora e nderuar me përkrahjen që po ia jep Kosova

para 9 muajve - Lajmi.net

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora që nga fillimi i karrierës ka qenë e përkrahur nga shteti i Kosovës. Së fundmi, ajo ka publikuar një imazh në Instagram e cila shfaqet përkrah Kryeministrit të...

Pas takimit me kryeministrin Haradinaj, ja çfarë thotë Rita Ora

para 9 muajve - RTV 21

Kryeministri Haradinaj dhe Rita Ora u takuan mbrëmë Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj gjatë qëndrimit në Londër mbrëmë u takua edhe me yllin shqiptar me famë botërore, Rita Orën. Ai i dhuroi asaj...

Pas takimit me Haradinajn, Rita: Faleminderit që më prezanton me këtë simbol të Prishtinës!

para 9 muajve - Lajmi.net

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora që nga fillimi i karrierës ka qenë e përkrahur nga shteti i Kosovës. Së fundmi, ajo ka publikuar një imazh në Instagram e cila shfaqet përkrah Kryeministrit të...

Ritën e gëzon dhurata nga Haradinaj

para 9 muajve - Tetova Sot

Këngëtarja kosovare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, ka marrë dje një dhuratë nga kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, në Londër. Ajo ka publikuar një fotografi në Instagram, ku shihet përkrah Haradinajt....

Rita: Faleminderit që më dhatë këtë simbol të bukur të Prishtinës

para 9 muajve - KosovaPress

“Faleminderit Kryeministrit të Kosovës për këtë mbrëmje të mrekullueshme!!! Faleminderit që më dhatë këtë simbol të bukur të Prishtinës, të quajtur “Hyjnesha në fron”. Unë jam shumë e nderuar dhe falënderuese...

Rita Ora falënderon Kosovën për mbështetje

para 9 muajve - Albinfo

Pasi mori dhuratën "Hyjnesha në Fron" nga Kryeministri Ramush Haradinaj, ajo ka shkruar një falënderim për gjithë popullin e saj. Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka falënderuar të gjithë...

Rita Ora komenton dhuratën nga Haradinaj

para 9 muajve - Insajderi

Këngëtarja kosovare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, ka marrë dje një dhuratë nga kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, në Londër. Ajo ka publikuar një fotografi në Instagram, ku shihet përkrah Haradinajt....

Pas takimit me Haradinajn, Rita: Faleminderit që më prezanton me këtë simbol të Prishtinës!

para 9 muajve - Sovrani

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora që nga fillimi i karrierës ka qenë e përkrahur nga shteti i Kosovës. Së fundmi, ajo ka publikuar një imazh në Instagram e cila shfaqet përkrah Kryeministrit të...

Rita Ora takohet me Haradinajn, tregon se çfarë i dhuroi ai

para 9 muajve - Periskopi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj është takuar me këngëtaren nga Kosova me famë botërore, Rita Orën, raporton Periskopi. Për këtë njoftoi vetë Ora në profilin e saj në Instagram , ku ka bërë të...

Ramush Haradinaj takohet me Rita Orën: “Preke majat e suksesit por nuk i harrove rrënjët”

para 9 muajve - Blitz

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ndodhet në Londër për disa takimë punë. Por ai duket se ka përfituar nga rasti dhe ka zhvilluar edhe një takim me këngëtaren me origjinë shqiptare Rita Ora. Ai i...

Haradinaj takon Ritën në Londër

para 9 muajve - Albinfo

Faleminderit që, përkundër që preke majat e suksesit në botë, nuk i harrove rrënjët tua! Our golden Rita Ora. Thank You!”, ka shkruar Haradinaj. Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë qëndrimit...

Haradinaj e takon Ritën dhe i jep dhuratë: Faleminderit që të kemi!

para 9 muajve - Prive

Kryeministri Ramush Haradinaj është takur këtë të mërkure në Londër me Rita Orën. Ai e ka falënderuar këngëtaren me famë botërore që s’po e harron prej nga vjen, e ka pasur edhe një dhuratë për të. “Takim...

‘Our golden Rita Ora’ – Haradinaj në Londër i jep dhuratë këngëtares më të famshme shqiptare!

para 9 muajve - Fakti Ditor

Kryeministri Ramush Haradinaj është takuar sot në Londër me Rita Orën, këngëtaren shqiptare me famë botërore. Në një status në Facebook, Haradinaj ka treguar se Ritës ia ka dhuruar edhe “Hyjneshën në Fron”...

Haradinaj takon Rita Orën: Faleminderit! Preke majat, por s’i harrove rrënjët

para 9 muajve - NOA

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj gjatë një vizite që ka patur në Angli, në kuadër të samitit të Londrës, është takuar me këngëtaren me origjinë shqiptare Rita Ora. Ndërsa ka publikuar një fotografi...

Ramush Haradinaj nuk i ”ndahet” Rita Orës!

para 9 muajve - Vizion Plus

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj është takuar në Londër me këngëtaren me famë botërore Rita Ora, ku është shprehur se ajo ka bërë më shumë nga të gjithë të tjerët për origjinën e saj, Kosovën....

Haradinaj takohet me Rita Orën: Faleminderit që nuk i harrove rrënjët e tua!

para 9 muajve - Lexo

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë qëndrimit në Londër u takua me këngëtaren shqiptare me famë botërore Rita Ora, ku u shpreh se ajo përmes muzikës ka bërë më shumë nga të gjithë ne për Kosovën....

Haradinaj nderon me çmim Rita Orën: Faleminderit që nuk i harrove rrënjët

para 9 muajve - BalkanWeb

LONDER – Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora është nderuar me çmimin ‘Hyjneshën në Fron’, si shenjë falënderimi për punën si ambasadore e Kosovës nëpër botë. Çmimin ia ka dorëzuar vetë kryeministri...

Haradinaj takohet me Rita Orën: Faleminderit që të kemi!

para 9 muajve - Portalb

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj është takuar në Londër me këngëtaren me famë botërore Rita Ora, ku është shprehur se ajo ka bërë më shumë nga të gjithë të tjerët për origjinën e saj, Kosovën....

Darkë me Rita Orën, krerët e qeverisë nuk ia ndajnë sytë asaj

para 9 muajve - OraInfo

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ditën e djeshme takoi në Londër yllin me prejardhje shqiptare, Rita Ora. Takim ky ku kryeministri gjithashtu i dhuroi asaj ‘Hyjneshën në Fron’ të gravuar në filigran,...

Haradinaj takohet me Rita Orën: Faleminderit që të kemi!

para 9 muajve - Infokusi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj është takuar në Londër me këngëtaren me famë botërore Rita Ora, ku është shprehur se ajo ka bërë më shumë nga të gjithë të tjerët për origjinën e saj, Kosovën.“Faleminderit...

Haradinaj nderon me çmim Rita Orën: Faleminderit që nuk i harrove rrënjët

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora është nderuar me ‘Hyjneshën në Fron’, si shenjë falënderimi për punën si ambasadore e Kosovës nëpër botë. Çmimin ia ka dorëzuar kryeministri i Kosovës Ramush...

Haradinaj takohet me Rita Orën: Faleminderit që të kemi!

para 9 muajve - Mapo

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj është takuar në Londër me këngëtaren me famë botërore Rita Ora. Ai është shprehur se ajo ka bërë më shumë nga të gjithë të tjerët për origjinën e saj, Kosovën....

Haradinaj takohet me Rita Orën: Faleminderit që të kemi

para 9 muajve - Periskopi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj është takuar në Londër me këngëtaren me famë botërore Rita Ora, ku është shprehur se ajo ka bërë më shumë nga të gjithë të tjerët për origjinën e saj, Kosovën....

Haradinaj e Pacolli takohen me Rita Orën

para 9 muajve - Bota Press

Pas samitit të Ballkanit Perëndimor, liderët kosovarë, kryeministri Ramush Haradinaj e zëvendëskryeministri i parë  Behgjet Pacolli janë takuar me superyllin kosovar Rita Orën, shkruan arbresh.info. “Pas...

Në vizitën në Londër, Ramush Haradinaj takohet edhe me Rita Orën

para 9 muajve - Periskopi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj po qëndron për vizitë në Londër, ku po merr pjesë në një samit. Në fund të ditës, Haradinaj ka përmbyllur agjendën me një takim që realizoi me yllin botëror me...

Haradinaj me Rita Orën në Londër

para 10 muajve - Ina

Kryeministri Ramush Haradinaj po qëndron në Londër ku ka marrë pjesë në Samitin e Ballkanit Perëndimor. ku ka takuar krerë të lartë të shteteve më me ndikim në botë. Por, Haradinaj e ka përmbyllur ditën...

Haradinaj takon Rita Orën, i jep një dhuratë të çmuar

para 10 muajve - OraInfo

Kryeministri Ramush Haradinaj është takuar sot në Londër me Rita Orën, këngëtaren kosovare me famë botërore. Haradinaj në një status në Facebook ka treguar se Ritës ia ka dhuruar edhe Hyjneshën në Fron...

Kryeministri takon Ritën: Ajo ka bërë më shumë se gjithë ne

para 10 muajve - RTV 21

Haradinaj ishte për një vizitë në Londër Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka deklaruar se përmbyllje e mirë e një dite pune konstruktive në Londër, ishte takimi miqësor me kosovaren më të famshme,...

Kryeministri, Rita Orës: Faleminderit që të kemi

para 10 muajve - Klan Kosova

Kryeministri Ramush Haradinaj është takur sot në Londër me Rita Orën, këngëtaren kosovare me famë botërore. “Takim miqësor me kosovaren më të famshme, Rita Ora, që ngjyrave të flamurit tonë i ka dhënë...

Ramush Haradinaj takon edhe Rita Orën në Londër

para 10 muajve - Telegrafi

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj gjatë qëndrimit në Londër ku po merr pjesë në Samitin e Ballkanit Perëndimor është takuar me shumë emra të njohur. Ai është takuar dhe ka zhvilluar një bashkëbisedim...

“Our golden Rita Ora" - Haradinaj i jep dhuratë kosovares më të famshme

para 10 muajve - Gazeta Express

Kryeministri Ramush Haradinaj është takuar sot në Londër me Rita Orën, këngëtaren kosovare me famë botërore. Haradinaj në një status në Facebook ka treguar se Ritës ia ka dhuruar edhe Hyjneshën në Fron...

Rita nderohet me Hyjneshën në Fron

para 10 muajve - Koha.net

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Rita Ora, është nderuar me Hyjeshën në Fron, si shenjë falënderimi për punën si ambasadore e Kosovës nëpër botë. Hyjneshën në Fron të gravuar në filigran ia ka dhuruar...

Haradinaj e takon Rita Orën në Londër: Ngjyrave të flamurit tonë i ke dhënë shkëlqim

para 10 muajve - Lajmi.net

Kryeministri Ramush Haradinaj po qëndron në Londër ku ka marrë pjesë në Samitin e Ballkanit Perëndimor. Atje, Haradinaj ka takuar krerë të lartë të shteteve më me ndikim në botë. Por, Haradinaj e ka përmbyllur...

“Our golden Rita Ora” – Haradinaj i jep dhuratë kosovares më të famshme

para 10 muajve - Tetova Sot

Kryeministri Ramush Haradinaj është takuar sot në Londër me Rita Orën, këngëtaren kosovare me famë botërore. Haradinaj në një status në Facebook ka treguar se Ritës ia ka dhuruar edhe Hyjneshën në Fron...

Haradinaj: Rita përmes muzikës ka bërë më shumë se gjithë ne për Kosovën

para 10 muajve - Infokusi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, përbylljen e ditës në Londër e ka bërë me këngëtaren e famshme kosovare Rita Ora. Ai ka thënë se Rita është ajo që përmes muzikës e ka ndërkombëtarizuar Kosovën....

Kryeministri Haradinaj i jep çmim Rita Orës

para 10 muajve - Insajderi

Kryeministri Ramush Haradinaj është takuar sot në Londër me Rita Orën, këngëtaren kosovare me famë botërore. Haradinaj në një status në Facebook ka treguar se Ritës ia ka dhuruar edhe Hyjneshën në Fron...

“Our golden Rita Ora” – Haradinaj i jep dhuratë kosovares më të famshme

para 10 muajve - Bota Press

Kryeministri Ramush Haradinaj është takuar sot në Londër me Rita Orën, këngëtaren kosovare me famë botërore. Haradinaj në një status në Facebook ka treguar se Ritës ia ka dhuruar edhe Hyjneshën në Fron...

Haradinaj nderon Rita Orën

para 10 muajve - Periskopi

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Rita Ora, është nderuar me Hyjeshën në Fron, si shenjë falënderimi për punën si ambasadore e Kosovës nëpër botë. Hyjneshën në Fron të gravuar në filigran ia ka dhuruar...

Haradinaj takon Rita Orën: Rita përmes muzikës ka bërë më shumë se gjithë ne

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Kryeministri Ramush Haradinaj është takur sot në Londër me Rita Orën, këngëtaren kosovare me famë botërore. “Takim miqësor me kosovaren më të famshme, Rita Ora, që ngjyrave të flamurit tonë i ka dhënë...

​Haradinaj: Rita përmes muzikës ka bërë më shumë se gjithë ne

para 10 muajve - KosovaPress

Postimi i Haradinajt në Facebook: Përmbyllje e mirë e një dite pune konstruktive në Londër. Takim miqësor me kosovaren më të famshme, Rita Ora, që ngjyrave të flamurit tonë i ka dhënë shkëlqimin më të...

Haradinaj përmbyll ditën në Londër me Rita Orën

para 10 muajve - Sovrani

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj po qëndron për vizitë në Londër, ku po merr pjesë në një samit. Në fund të ditës, Haradinaj ka përmbyllur agjendën me një takim që realizoi me yllin botëror me...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK