http://kariera.mk

Edhe katër ditë nga “finalja” e madhe e Erës

më 7.2018 - Klan Kosova

Këngëtarja me famë botërore, Era Istrefi, siç edhe tashmë dihet do të performojë në finalen e Kampionatit Botëror “Rusia 2018”. Ajo bashkë më Will Smith dhe Nicky Jam do ta këndojnë himnin e Botërorit...

Era Istrefi, gati për finalen e madhe…të Botërorit 2018

më 7.2018 - Ina

Tashmë është konfirmuar se Era Istrefi do të performojë në finalen e Kampionatit Botëror i cili po mbahet në Rusi. Këngëtarja ka postuar një instastory në të cilën ka shkruar: ‘Shihemi së shpejti Rusi’....

Era Istrefi, bëhet gati për finalen e Botërorit, ja si duket….

më 7.2018 - Mapo

Tashmë është konfirmuar se Era Istrefi do të performojë në finalen e Kampionatit Botëror i cili po mbahet në Rusi. Këngëtarja ka postuar një instastory në të cilën ka shkruar: ‘Shihemi së shpejti Rusi’....

Finalja e Kampionatit Botëror po afrohet dhe Era Istrefi bën reagimin e shumëpritur

më 7.2018 - Tetova Sot

Më 15 Korrik në Rusi do të zhvillohet ndeshja e cila do ta nxjerrë fituesin e këtij Kapionati. E këngëtarja Era Istrefi bashkë me Will Smith dhe Nicky Jam duke qenë se janë zërat e këngës së Botërorit...

Era Istrefi fillon përgatitjet për performancën spektakolare në finalen e Kampionatit Botëror: Rusi, shihemi së shpejti

më 7.2018 - Telegrafi

Këngëtarja Era Istrefi u shndërrua në senzacionin e këtij muaji të Kampionatit Botëror 2018. “Live it up” e kënduar në bashkëpunim me Will Smith dhe Nicky Jam është kënga e cila ka shoqëruar çdo ndeshje...

Ska më dyshime! Era Istrefi do këndojë në finalen e Botërorit

më 7.2018 - Gazeta Tema

Kënga e himnit zyrtar të kampionatit botëror “Live it up” mori një vëmendje të madhe nga audienca shqiptare për faktin se pjesë e saj ishte edhe këngëtarja shqiptare Era Istrefi. Ajo shfaqet krah yjeve...

Era Istrefi konfirmon performancën në finalen e “Rusi 2018”

më 7.2018 - SuperSport

Është paralajmëruar kohë më parë që këngëtarja kosovare do të këndojë në Kampionatin Botëror të Futbollit. Era Istrefi është pjesë e këngëtarëve të himnit zyrtar të Kampionatit Bptëror “Rusi 2018”, “Live...

Finalja e Kampionatit Botëror po afrohet dhe Era Istrefi bën reagimin e shumëpritur

më 7.2018 - Zhurnal

Finalja e Kampionatit Botëror po afrohet dhe Era Istrefi bën reagimin e shumëpritur "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të...

Era Istrefi do të këndojë në finalen e Botërorit

më 7.2018 - Lexo

Kënga e himnit zyrtar të kampionatit botëror “Live it up” mori një vëmendje të madhe nga audienca shqiptare për faktin se pjesë e saj ishte edhe këngëtarja shqiptare Era Istrefi. Ajo shfaqet krah yjeve...

Era Istrefi po bëhet gati për të performuar në finalen e Kampionatit Botëror

më 7.2018 - Prive

Tashmë është konfirmuar se Era Istrefi do të performojë në finalen e Kampionatit Botëror i cili po mbahet në Rusi. Këngëtarja ka postuar një instastory në të cilën ka shkruar: ‘Shihemi së shpejti Rusi’....

Kështu po bëhet gati Era Istrefi për finale

më 7.2018 - Gazeta Express

Tashmë është konfirmuar se Era Istrefi do të performojë në finalen e Kampionatit Botëror i cili po mbahet në Rusi. Këngëtarja ka postuar një instastory në të cilën ka shkruar: ‘Shihemi së shpejti Rusi’....

Këngëtarja shqiptare konfirmon prezencën, pjesë e finales së madhe të Botërorit në Rusi

më 7.2018 - Lexo

Ashtu siç ishte lajmëruar që më nisjen e Botërorit, këngëtarja shqiptare, Era Istrefi do të ketë vëmendjen kryesore në hapjen e finales së këtij turneu. Kur i gjithë interesi i sportdashësve nga e gjithë...

Finalja e Kampionatit Botëror po afrohet dhe Era Istrefi bën reagimin e shumëpritur

më 7.2018 - Lajmi.net

Më 15 Korrik në Rusi do të zhvillohet ndeshja e cila do ta nxjerrë fituesin e këtij Kapionati. E këngëtarja Era Istrefi bashkë me Will Smith dhe Nicky Jam duke qenë se janë zërat e këngës së Botërorit...

Nora ka dy fjalë për pjesëmarrjen e Erës në Finalen e Kampionatit

më 7.2018 - Lajmi.net

Këngëtarja Nora Istrefi përpara kamerës së emisionit 'Mirage' ka zbuluar disa detaje interesante nga jeta e saj private dhe karriera. Ajo ndër të tjera ka folur edhe për pjesëmarrjen e motrës së saj në...

Era Istrefi fillon përgatitjet për finalen e Kampionatit Botëror: Rusi, shihemi së shpejti

më 7.2018 - Periskopi

Këngëtarja Era Istrefi u shndërrua në senzacionin e këtij muaji të Kampionatit Botëror 2018. “Live it up” e kënduar në bashkëpunim me Will Smith dhe Nicky Jam është kënga e cila ka shoqëruar çdo ndeshje...

Finalja e Kampionatit Botëror po afrohet dhe Era Istrefi bën reagimin e shumëpritur [Foto]

më 7.2018 - Fakti Ditor

Më 15 Korrik në Rusi do të zhvillohet ndeshja e cila do ta nxjerrë fituesin e këtij Kapionati. E këngëtarja Era Istrefi bashkë me Will Smith dhe Nicky Jam duke qenë se janë zërat e këngës së Botërorit...

Kështu po bëhet gati Era Istrefi për finale

më 7.2018 - Republika

Tashmë është konfirmuar se Era Istrefi do të performojë në finalen e Kampionatit Botëror i cili po mbahet në Rusi. Këngëtarja ka postuar një instastory në të cilën ka shkruar: ‘Shihemi së shpejti Rusi’....

Era: Shihemi së shpejti Rusi!

më 7.2018 - Ekonomia Online

Tashmë është konfirmuar se Era Istrefi do të performojë në finalen e Kampionatit Botëror i cili po mbahet në Rusi. Këngëtarja ka postuar një instastory në të cilën ka shkruar: “Shihemi së shpejti Rusi”....

Era Istrefi po bëhet gati për finale

më 7.2018 - Insajderi

Tashmë është konfirmuar se Era Istrefi do të performojë në finalen e Kampionatit Botëror i cili po mbahet në Rusi. Këngëtarja ka postuar një instastory në të cilën ka shkruar: ‘Shihemi së shpejti Rusi’....

Të dy prindërit këngëtarë! Nora tregon kush kujdeset për Renee-në kur ata shkojnë nëpër koncerte

më 7.2018 - Lajmi.net

Nora Istrefi e Robert Berisha janë të dy shumë të angazhuar me muzikë. E shumicës së fansave u intereson se kush kujdeset për vajzën e tyre pasiqë ka herë që të dy prindërve nuk u bie ta kalojnë kohën...

Lëvizje të ‘nxehta’ në klipin e saj! Nora zbulon reagimin e Robertit

më 7.2018 - Ina

Këngëtarja së fundi ishte e ftuar në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net. Nora foli për planet rreth projekteve të reja, jetën private si dhe suksesin e Erës me interpretimin e këngës...

Lëvizje të ‘nxehta’ në klipin e saj! Nora zbulon reagimin e Robertit

më 7.2018 - Lajmi.net

Nora Istrefi është këngëtare shumë e dashur për publikun. Këngëtarja së fundi ishte e ftuar në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net. Nora foli për planet rreth projekteve të reja, jetën...

Finalja e Kampionatit Botëror në Rusi, a do të këndojë Era Istrefi

më 7.2018 - Sovrani

Është paralajmëruar që sa kohë që këngëtarja kosovare do të këndojë në Kampionatin Botëror të Futbollit. Era Istrefi është pjesë e këngëtarëve të këngës zyrtare të këtij kampionati – ‘Live it up’, bashkë...

Finalja e Kampionatit Botëror në Rusi, a do të këndojë Era Istrefi

më 7.2018 - Bota Press

​ Është paralajmëruar që sa kohë që këngëtarja kosovare do të këndojë në Kampionatin Botëror të Futbollit.Era Istrefi është pjesë e këngëtarëve të këngës zyrtare të këtij kampionati – ‘Live it up’, bashkë...

Ditë më parë festoi ditëlindjen, Nora tregon a i bëri dhuratë Erës

më 7.2018 - Lajmi.net

Motrat Istrefi janë shumë të njohura në estradë, madje fama e Erës ka kaluar edhe kufijtë. Nora ka qenë së fundi e ftuar në një intervistë për emisioni “Mirage”, shkruan lajmi.net. Këngëtarja foli për...

Nora tregon se çka i tha Roberti kur i pa skenat e nxehta në klipin e ri

më 7.2018 - Periskopi

Këngëtarja së fundi ishte e ftuar në një intervistë për emisionin “Mirage”. Nora foli për planet rreth projekteve të reja, jetën private si dhe suksesin e Erës me interpretimin e këngës zyrtare të Kupës...

Era Istrefi zyrtarisht e martuar me…., nuk do ta besoni se me kë!

më 7.2018 - Republika

Era Istrefi, aktualisht është këngëtarja më e komentuar në mediat rozë. Sukseset e saj me muzikën dhe pjesëmarrja në këngën zyrtare të botërorit ishin disa nga arsyet. Ajo, njihet edhe si person shumë...

Era Istrefi: Zyrtarisht jam e martuar me…

më 7.2018 - Bota Press

Era Istrefi, aktualisht është këngëtarja më e komentuar në mediat rozë. Sukseset e saj me muzikën dhe pjesëmarrja në këngën zyrtare të botërorit ishin disa nga arsyet. Ajo, njihet edhe si person shumë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK