http://kariera.mk

Tigri lufton me arushën, shikoni kush fiton

më 7.2018 - Lajmi.net

Një betejë e vërtetë mes bishave të natyrës ndodhi në një park kombëtar në Indi, kur një tigër nisi një luftë me arushën – dhe humbi. Video pamje të publikuara nga një grup vizitorësh në Parkun Kombëtar...

Betejë që rrallë keni rast ta shihni: Përplasje e ashpër mes tigrit dhe arushës

më 7.2018 - Fakti Ditor

Kemi pasur rastin që më shpesh të shohim tigrat duke u përplasur mes vete ose duke gjuajtur për ushqim, ose luanët ose edhe arushat mes vete. Por, rrallë shohim tigrat duke u ndeshur me luanë ose me arushat...

Tigri lufton me arushën, shikoni kush fiton

më 7.2018 - Tetova Sot

Një betejë e vërtetë mes bishave të natyrës ndodhi në një park kombëtar në Indi, kur një tigër nisi një luftë me arushën – dhe humbi. Video pamje të publikuara nga një grup vizitorësh në Parkun Kombëtar...

Tigri lufton me ariun, shikoni kush fiton

më 7.2018 - Mapo

Një betejë e vërtetë mes bishave të natyrës ndodhi në një park kombëtar në Indi, kur një tigër nisi një luftë me arushën – dhe humbi. Video pamje të publikuara nga një grup vizitorësh në Parkun Kombëtar...

Tigri lufton me arushën, shikoni kush fiton

më 7.2018 - Infokusi

Një betejë e vërtetë mes bishave të natyrës ndodhi në një park kombëtar në Indi, kur një tigër nisi një luftë me arushën – dhe humbi. Video pamje të publikuara nga një grup vizitorësh në Parkun Kombëtar...

Tigri lufton me arushën, shikoni kush fiton

më 7.2018 - Ina

Një betejë e vërtetë mes bishave të natyrës ndodhi në një park kombëtar në Indi, kur një tigër nisi një luftë me arushën – dhe humbi. Video pamje të publikuara nga një grup vizitorësh në Parkun Kombëtar...

Tigri lufton me arushën, shikoni kush fiton

më 7.2018 - Gazeta Express

Një betejë e vërtetë mes bishave të natyrës ndodhi në një park kombëtar në Indi, kur një tigër nisi një luftë me arushën – dhe humbi. Video pamje të publikuara nga një grup vizitorësh në Parkun Kombëtar...

VIDEO/ Tigri lufton me arushën, një betejë për jetë a vdekje, ja kush fiton

më 7.2018 - Java News

Një betejë e vërtetë mes bishave të natyrës ndodhi në një park kombëtar në Indi, kur një tigër nisi një luftë me arushën – dhe humbi. Video pamje të publikuara nga një grup vizitorësh në Parkun Kombëtar...

Tigri lufton me arushën, shikoni kush fiton

më 7.2018 - Gazeta Monitor

Një betejë e vërtetë mes bishave të natyrës ndodhi në një park kombëtar në Indi, kur një tigër nisi një luftë me arushën – dhe humbi. Video pamje të publikuara nga një grup vizitorësh në Parkun Kombëtar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK