http://kariera.mk

Buzzfeed thotë se nuk jeni shqiptar nëse nuk bëni këto gjëra

më 7.2018 - Sovrani

Buzzfeed, transmeton Syri, ka publikuar një artikull që përmbledh gjërat që i karakterizojnë shqiptarët: 1. Gjysma e njerëzve që i njihni janë kushërinjtë e juaj. 2. Lini ‘bakshish’ edhe ne dyqane 3. Dasmat...

Një gjë që asnjëherë s’duhet ta bëni në zyrë

më 7.2018 - Koha.net

Të gjithë tashmë kalojnë një pjesë të madhe të ditës së tyre, në ambientet e punës. Natyrisht që ka shumë rëndësi që të krijoni një ambient të shëndetshëm të punës. Kësaj radhe do të ju njoftojmë me një...

Këtë gjë nuk duhet ta bëni në zyrë

më 7.2018 - RTV 21

Mbani lidhjet e juaja jashtë ambientit të zyrës Të gjithë tashmë kalojnë një pjesë të madhe të ditës së tyre, në ambientet e punës. Natyrisht që ka shumë rëndësi që të krijoni një ambient të shëndetshëm...

Një gjë që asnjëherë s’duhet ta bëni në zyrë

më 7.2018 - Sovrani

Të gjithë tashmë kalojnë një pjesë të madhe të ditës së tyre, në ambientet e punës. Natyrisht që ka shumë rëndësi që të krijoni një ambient të shëndetshëm të punës. Kësaj radhe do të ju njoftojmë me një...

Një gjë që asnjëherë s’duhet ta bëni në zyrë

më 7.2018 - Periskopi

Të gjithë tashmë kalojnë një pjesë të madhe të ditës së tyre, në ambientet e punës. Natyrisht që ka shumë rëndësi që të krijoni një ambient të shëndetshëm të punës. Kësaj radhe do të ju njoftojmë me një...

Një gjë që asnjëherë s’duhet ta bëni në zyrë

më 7.2018 - KosovaPress

Kësaj radhe do të ju njoftojmë me një gabim që asnjëherë nuk është i lejueshëm për ta bërë në zyrë. Mos bëni biseda dramatike, personale Keni ndjenja dhe gjëra personale, kjo është e kuptueshme. Mirëpo,...

Lidhjet që krijohen në fillim, çelës për karrierë

më 7.2018 - Ekonomia Online

Ekspertët mendojnë se lidhjet e brendshme që krijohen që në ditët e para të punës janë çelësi për të zhvilluar karrierën tuaj. Më poshtë janë disa këshilla si të zhvilloni rrjetin e njohjeve në punën tuaj....

E thonë amerikanët, nuk jeni shqiptar nëse nuk bëni këto gjëra

më 7.2018 - Koha.net

Buzzfeed, transmeton Syri, ka publikuar një artikull që përmbledh gjërat që i karakterizojnë shqiptarët: 1. Gjysma e njerëzve që i njihni janë kushërinjtë e juaj. 2. Lini ‘bakshish’ edhe ne dyqane 3. Dasmat...

Ja si duhet të mbahen zyrat e pastra

më 7.2018 - RTV 21

Dy këshilla për vend të pastër të punës Derisa punoni, padyshim që e rëndësishme është që edhe vendi i punës të jetë i pastër. Më poshtë ju sjellim dy mënra për të mbajtur zyrat e pastra. Pastroni, ndani...

Dy këshilla për vend të pastër të punës

më 7.2018 - Koha.net

Është shumë e rëndësishme që vendi juaj i punës të jetë i pastër. Më poshtë u sjellim dy këshilla për të krijuar një ambient të mirë dhe të pastër të punës, përcjell KosovaPress. Pastroni, ndani dhe qartësoni...

Tre këshilla si të hidhni pas krahëve një lidhje “toksike”

më 7.2018 - Gazeta Shqip

Çdo marrëdhënie “toksike” është e ndryshme, por efekti që ato kanë mbi ju është shumë i njëjtë. Ju ndjeheni sikur jeta juaj po shembet nën ju, ashtu sikur vetë ndjenja juaj është zhveshur dhe hedhur poshtë,...

Dy këshilla për vend të pastër të punës

më 7.2018 - KosovaPress

Andaj më poshtë u sjellim dy këshilla për të krijuar një ambient të mirë dhe të pastër të punës, përcjell KosovaPress. Pastroni, ndani dhe qartësoni hapësirën tuaj Mos mbani gjëra të vjetra e të panevojshme...

Shenja që lidhja juaj nuk po shkon siç duhet!

më 7.2018 - Keshilla

Jemi mësuar shpesh që të varemi emocionalisht nga partneri ynë, kur në fakt një marrëdhënie e shëndetshme dhe e qëndrueshme duhet të na dhurojë hapësirë dhe respekt për njëri-tjetrin. Por dashuria është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK