http://kariera.mk

Ndryshon qëndrimi i LDK-së, duan zgjedhje para dialogut

më 7.2018 - OraInfo

Lutfti Haziri, nënkryetar i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), njëherësh kryetar i Gjilanit, ka thënë se qëndrimi i LDK-së ka ndryshuar, dhe kjo parti tash kërkon zgjedhje të reja parlamentare para...

Lutfi Haziri tregon versionin e tij për çmimin e pranuar nga Donald Trump

më 7.2018 - Medial

Nënkryetari i LDK-së dhe njëherësh kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, ka folur për çmimin që u raportua se ai ka pranuar nga presidenti amerikan, Donald Trump. “Ambasada Amerikane thotë se ai person nuk...

Lutfi Haziri tregon versionin e tij për çmimin e pranuar nga Donald Trump

më 7.2018 - Klan Kosova

Nënkryetari i LDK-së dhe njëherësh kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, ka folur për çmimin që u raportua se ai ka pranuar nga presidenti amerikan, Donald Trump. “Ambasada Amerikane thotë se ai person nuk...

Lutfi Haziri tregon versionin e tij për çmimin e pranuar nga Donald Trump

më 7.2018 - Telegrafi

Lutfi Haziri, nënkryetar i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), njëherësh kryetar i Gjilanit, ka folur edhe për çmimin që u raportua se ai ka pranuar nga presidenti amerikan, Donald Trump. “Ambasada amerikane...

Lutfi Haziri flet për çmimin e pranuar nga Donald Trump

më 7.2018 - Gazeta Express

Lutfi Haziri, nënkryetar i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), njëherësh kryetar i Gjilanit, ka folur edhe për çmimin që u raportua se ai ka pranuar nga presidenti amerikan, Donald Trump. Në “Debat Plus”...

Haziri: Qëndrimi i LDK-së ka evoluar, duam zgjedhje para fillimit të bisedimeve

më 7.2018 - Telegrafi

Lutfti Haziri, nënkryetar i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), njëherësh kryetar i Gjilanit, ka thënë se qëndrimi i LDK-së ka ndryshuar, dhe kjo parti tash kërkon zgjedhje të reja parlamentare para...

Lutfi Haziri flet për çmimin e pranuar nga Trump

më 7.2018 - Infokusi

Lutfi Haziri, nënkryetar i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), njëherësh kryetar i Gjilanit, ka folur edhe për çmimin që u raportua se ai ka pranuar nga presidenti amerikan, Donald Trump. Në “Debat Plus”...

Lutfi Haziri tregon versionin e tij për çmimin e pranuar nga Donald Trump

më 7.2018 - Fakti Ditor

Nënkryetari i LDK-së dhe njëherësh kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, ka folur për çmimin që u raportua se ai ka pranuar nga presidenti amerikan, Donald Trump. “Ambasada Amerikane thotë se ai person nuk...

LDK kërkon zgjedhje para fillimit të bisedimeve

më 7.2018 - Sovrani

Lutfti Haziri, nënkryetar i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), njëherësh kryetar i Gjilanit, ka thënë se qëndrimi i LDK-së ka ndryshuar, dhe kjo parti tash kërkon zgjedhje të reja parlamentare para...

Haziri ende beson që u shperblye nga Donald Trump

më 7.2018 - Insajderi

Lutfi Haziri, nënkryetar i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), njëherësh kryetar i Gjilanit, ka folur edhe për çmimin që u raportua se ai ka pranuar nga presidenti amerikan, Donald Trump. Në “Debat Plus”...

Lutfi Haziri flet për çmimin e pranuar nga Donald Trump

më 7.2018 - Bota Press

Lutfi Haziri, nënkryetar i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), njëherësh kryetar i Gjilanit, ka folur edhe për çmimin që u raportua se ai ka pranuar nga presidenti amerikan, Donald Trump. Në “Debat Plus”...

Zgjedhje të parakohshme, LDK tregon në cilin muaj do të rrëzohet Qeveria

më 7.2018 - OraInfo

Deputeti i LDK-së, Naser Rugova, ka vlerësuar se vendi duhet të shkojë në zgjedhje të parakohshme në tetorin e këtij viti. Duke folur rreth dialogut Kosovë-Serbi, Rugova ka thënë se këtë proces duhet ta...

Serbia ka kërkuar që edhe Shqipëria të përfshihet në dialog, zbulon Haziri

më 7.2018 - Ekonomia Online

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, ka folur rreth zhvillimeve të fundit që po ndodhin në Kosovë dhe për procesin e dialogut mes Kosovës dhe Serbisë. Haziri...

Zgjedhje të parakohshme, LDK tregon në cilin muaj do të rrëzohet Qeveria

më 7.2018 - Bota Press

Botapress, 11 Korrik Deputeti i LDK-së, Naser Rugova, ka vlerësuar se vendi duhet të shkojë në zgjedhje të parakohshme në tetorin e këtij viti.Duke folur rreth dialogut Kosovë-Serbi, Rugova ka thënë se...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK