http://kariera.mk

Besojeni ose jo, kaq vite ka ish i dashuri i Morena Tarakut

para 7 muajve - Lajmi.net

Lidhja dhe ndarja e modeles Morena Taraku bëri bujë në të gjithë mediat. Sasha Sobhani muaj më parë u zbulua se është i dashuri i modeles dhe këngëtares Taraku të cilët kishin bërë edhe tatuazh emrin e...

E dini profesionin e dytë të Morena Tarakut? Do të habiteni

para 7 muajve - Lajmi.net

Morena Taraku vazhdon të jetë në qendër të mediave. Modelja dhe këngëtarja e njohur, është tejet aktive në rrjete sociale e cila publikon imazhe dhe video të llojllojshme, shkruan lajmi net. E pyetur nga...

Kaq vjet i ka ish-i dashuri miliarder i Morena Tarakut

para 7 muajve - Gazeta Express

Lidhja-ndarja e Morena Tarakut me miliarderin nga Irani, Sasha Sobhani, ka qenë për disa javë në ballinat e mediave rozë. Ish-çifti jetojnë në të njëjtin shtet, Turqi, por i kanë ndarë rrugët para pak...

Kaq vjet i ka ish-i dashuri miliarder i Morena Tarakut

para 7 muajve - Gazeta Express

Lidhja-ndarja e Morena Tarakut me miliarderin nga Irani, Sasha Sobhani, ka qenë për disa javë në ballinat e mediave rozë. Ish-çifti jetojnë në të njëjtin shtet, Turqi, por i kanë ndarë rrugët para pak...

Morena tregon se pse zgjodhi Turqinë për të jetuar

para 7 muajve - Tetova Sot

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku tash e një kohë po jeton larg Kosovës, në Stamboll të Turqisë, ku ka krijuar një jetë të re. Morena u pyet nga fansat e saj në Instagram se përse...

Nuk do ta besoni sa vjeçar është ish i dashuri i Morena Tarakut

para 7 muajve - Prive

Lidhja-ndarja e Morena Tarakut me miliarderin nga Irani, Sasha Sobhani, ka qenë për disa javë në ballinat e mediave rozë. Ish-çifti jetojnë në të njëjtin shtet, Turqi, por i kanë ndarë rrugët para pak...

Ish i dashuri i Morenës tregon kur do ta vizitojë Shqipërinë

para 7 muajve - Periskopi

“Instagrami” me opsionin e tij të ri ka bërë që të vërshohet nga pyetjet e fansave për personazhet publik, e jo vetëm. Pyetjet këtë herë i janë adresuar ish të dashurit të Morena Tarakut, Sasha Sobhani....

A janë ndarë përfundimisht, e tregon më në fund miliarderi i Morenës

para 7 muajve - OraInfo

Bukuroshja Morena Taraku, vite më parë ka qenë Miss Kosova, ndërsa tani i është kthyer muzikës në të cilën rrugë po ecën mjaftë mirë. Ajo njihet për bukurin dhe format e saj trupore, të cilat edhe nuk...

Mashkulli ideal i Morena Tarakut pas ndarjes nga miliarderi iranian, këngëtarja befason me përgjigje

para 7 muajve - Tetova Sot

Këngëtarja Morena Taraku kohët e fundit është përfolur në media për lidhjen dhe ndarjen e befasishme të saj me miliarderin iranian, Sasha Sobhani. Në momentin që ajo e bëri publike lidhjen e saj dhe na...

Si është mashkulli ideal i Morena Tarakut pas ndarjes nga iraniani- këngëtarja befason me përgjigje

para 7 muajve - Ina

Këngëtarja Morena Taraku kohët e fundit është përfolur në media për lidhjen dhe ndarjen e befasishme të saj me miliarderin iranian, Sasha Sobhani. Në momentin që ajo e bëri publike lidhjen e saj dhe na...

Si është mashkulli ideal i Morena Tarakut pas ndarjes nga iraniani- këngëtarja befason me përgjigje

para 7 muajve - Gazeta Express

​Këngëtarja Morena Taraku kohët e fundit është përfolur në media për lidhjen dhe ndarjen e befasishme të saj me miliarderin iranian, Sasha Sobhani. Në momentin që ajo e bëri publike lidhjen e saj dhe na...

Mashkulli ideal i Morena Tarakut pas ndarjes nga miliarderi iranian, këngëtarja befason me përgjigje

para 7 muajve - Periskopi

Këngëtarja Morena Taraku kohët e fundit është përfolur në media për lidhjen dhe ndarjen e befasishme të saj me miliarderin iranian, Sasha Sobhani. Në momentin që ajo e bëri publike lidhjen e saj dhe na...

Nuk do ta besoni sa vjeçar është ish i dashuri i Morena Tarakut

para 7 muajve - Periskopi

Lidhja-ndarja e Morena Tarakut me miliarderin nga Irani, Sasha Sobhani, ka qenë për disa javë në ballinat e mediave rozë. Ish-çifti jetojnë në të njëjtin shtet, Turqi, por i kanë ndarë rrugët para pak...

Si është mashkulli ideal i Morena Tarakut pas ndarjes nga iraniani- këngëtarja befason me përgjigje

para 7 muajve - Infokusi

Këngëtarja Morena Taraku kohët e fundit është përfolur në media për lidhjen dhe ndarjen e befasishme të saj me miliarderin iranian, Sasha Sobhani. Në momentin që ajo e bëri publike lidhjen e saj dhe na...

A janë ndarë përfundimisht, e tregon më në fund miliarderi i Morenës

para 7 muajve - Sovrani

Bukuroshja Morena Taraku, vite më parë ka qenë Miss Kosova, ndërsa tani i është kthyer muzikës në të cilën rrugë po ecën mjaftë mirë. Ajo njihet për bukurin dhe format e saj trupore, të cilat edhe nuk...

A është miliarderi iranin arsyeja pse Morena u zhvendos në Turqi?- Ja çka thotë

para 7 muajve - OraInfo

Edhe modelja e njohur, Morena Taraku u është përgjigjur shumë pyetjeve në Instagram. Disa prej fansave u ka interesuar nëse ajo di Turqisht dhe se arsyen se përse e ka zgjedhur pikërisht këtë vend për...

Morena tregon se pse zgjodhi Turqinë për të jetuar

para 7 muajve - RTV 21

Morenës po i pëlqen shumë Turqia Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku tash e një kohë po jeton larg Kosovës, në Stamboll të Turqisë, ku ka krijuar një jetë re, shkruan rtv21.tv Morena...

Morena Taraku: Jam zhvendosur në Turqi, kam filluar edhe të mësoj turqisht

para 7 muajve - Telegrafi

Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku ka qenë shumë e përfolur muajve të fundit. Lidhja me modelin iranian, Sasha Tobhani, bëri që Taraku të shndërrohet në një prej emrave më të përfolur në media....

Morena Taraku tregon arsyen e zhvendosjes së saj në shtetin turk

para 7 muajve - Lajmi.net

Edhe modelja e njohur, Morena Taraku u është përgjigjur shumë pyetjeve në Instagram. Disa prej fansave u ka interesuar nëse ajo di Turqisht dhe se arsyen se përse e ka zgjedhur pikërisht këtë vend për...

Morena Taraku tregon pa çka s’mund të jetojë

para 8 muajve - Prive

Së fundmi, Morena ishte në fokusin e mediave rozë për shkak të lidhjes së saj me miliarderin iranian, Sasha Sobhani, edhe më tepër kur i dha fund lidhjes me të. Sidoqoftë, këngëtarja po vazhdon të jetojë...

Mashkulli ideal për mua? Morena befason me përgjigjen

para 7 muajve - Sovrani

Këngëtarja Morena Taraku kohët e fundit është përfolur në media për lidhjen dhe ndarjen e befasishme të saj me miliarderin iranian, Sasha Sobhani. Në momentin që ajo e bëri publike lidhjen e saj dhe na...

“Kosova është Serbi”, Morena Taraku ia tregon vendin komentuesit serb

para 7 muajve - Tetova Sot

Morena Taraku është përfolur shumë javët e fundit për ndarjen nga miliarderi iranian, Sasha Sobhani, shkruan GazetaBlic. Lidhje kjo që edhe pse në fillim çifti u shfaqen tejet të dashuruar, ku dhe bënë...

“Kosova është Serbi”, Morena Taraku ia tregon vendin komentuesit serb

para 7 muajve - Republika

Morena Taraku është përfolur shumë javët e fundit për ndarjen nga miliarderi iranian, Sasha Sobhani, shkruan GazetaBlic. Lidhje kjo që edhe pse në fillim çifti u shfaqen tejet të dashuruar, ku dhe bënë...

“Kosova është Serbi”, Morena Taraku ia tregon vendin komentuesit serb

para 7 muajve - Bota Press

Morena TarakuMorena Taraku është përfolur shumë javët e fundit për ndarjen nga miliarderi iranian, Sasha Sobhani, shkruan GazetaBlic.Lidhje kjo që edhe pse në fillim çifti u shfaqen tejet të dashuruar,...

A është miliarderi iranin arsyeja pse Morena u zhvendos në Turqi?- Ja çka thotë

para 7 muajve - Sovrani

Edhe modelja e njohur, Morena Taraku u është përgjigjur shumë pyetjeve në Instagram. Disa prej fansave u ka interesuar nëse ajo di Turqisht dhe se arsyen se përse e ka zgjedhur pikërisht këtë vend për...

Morena Taraku tregon arsyen e zhvendosjes së saj në shtetin turk[Foto]

para 7 muajve - Fakti Ditor

Edhe modelja e njohur, Morena Taraku u është përgjigjur shumë pyetjeve në Instagram. Disa prej fansave u ka interesuar nëse ajo di Turqisht dhe se arsyen se përse e ka zgjedhur pikërisht këtë vend për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK