http://kariera.mk

Këto shenja tregojnë se ju keni lindur për njëri tjetrin

më 7.2018 - Lexo

Ju i tregoni atij gjëra që s’ia thoni askujt tjetër E lejoni t’ju shohë edhe në momentet më të dobëta tuaja Ju e respektoni atë Keni dëshirë që ai t’i takojë prindërit tuaj Mund ta imagjinoni një të ardhme...

5 sjelljet që duhen shmangur nëse nuk doni që partneri të ikë e t’ju lërë

më 7.2018 - Lexo

Në çdo marrëdhënie, si kur është një histori e nisur shumë kohë më parë, edhe kur përmblidhet vetëm në disa të dala bashkë, rreziku që partneri të mërzitet me ju dhe të nisë të kërkojë emocione të reja,...

Horoskopi për ditën e sotme, 11 korrik 2018

më 7.2018 - BalkanWeb

Dashi Gjatë ditës mendoni për dashurisë dhe gjatë natës mendja juaj krijuese përpunon ide të shkëlqyera, të cilat kanë zbatim të vazhdueshëm. Dhe më e bukura është se ndiheni në formë, edhe pse keni sforcim...

Ja çfarë duhet të bëni çdo mëngjes për të qenë më shumë produktivë

më 7.2018 - Infokusi

Mënyra se si e nisni ditën tuaj mund ta ndryshojë gjithë vazhdimin e saj. “Nëse e filloni ditën me kaos, kështu do të vijojë dhe pjesa tjetër e ditës”, thotë Peggy Duncan, ekspert i produktivitetit personal....

Çka e dallon një markë nga të tjerat

më 7.2018 - Ekonomia Online

Bota është përlot marka. Ka më shumë se 28 milion biznese të vogla në Shtetet e Bashkuara, dhe shumë biznese të mesme dhe të mëdha të cilat rrisin atë numër. Edhe nëse vetëm një pjesë e atyre bizneseve...

Ja shenjat që tregojnë se ai është partneri ideal!

më 7.2018 - Tetova Sot

Kur jetojmë një marrëdhënie dashurie, gjithnjë na shoqëron pyetja, a është njeriu i duhur. Edhe në rastin më të mirë, kur ai/ajo shfaqet plot përkushtim, dyshimi vlen për në vitet në vijim. Disa shenja...

10 shenjat që tregojnë se ke gjetur shoqen e ngushtë

më 7.2018 - Lexo

Është e vështirë të gjesh një shoqe që i ka të gjitha të mirat, por kur mendojmë se e kemi gjetur atë, për asnjë arsye në botë nuk duam ta largojmë. Sot në emisionin “Fun Day” është folur pikërisht për...

Këto shenja tregojnë se keni në krah shpirtin binjak

më 7.2018 - Lexo

Disa shenja të vogla që mund të tregojnë se a jeni me të vërtetë ‘shpirti binjak’ i partnerit tuaj (dhe anasjelltas). Megjithëse keni bërë sherr, ai gjithmonë nuk harron të të zbusë zemrën me një mesazh...

Zgjidh një zemër dhe zbulo se si je në marrëdhënie

më 7.2018 - Republika

Ky test argëtues do t’ju ndihmojë të kuptoni se sa romantikë jeni, dhe sa të lumtur jeni kur bëhet fjalë për marrëdhënie. Zgjidh një zemër: Nëse keni zgjedhur zemrën e parë Ju jeni më të lumtur kur jeni...

Zgjidh një zemër dhe zbulo se si je në marrëdhënie

më 7.2018 - Bota.al

Ky test argëtues do t’ju ndihmojë të kuptoni se sa romantikë jeni, dhe sa të lumtur jeni kur bëhet fjalë për marrëdhënie. Zgjidh një zemër: Nëse keni zgjedhur zemrën e parë Ju jeni më të lumtur kur jeni...

5 shenja që tregojnë se nuk jeni më të dashuruar me partnerin tuaj!

më 7.2018 - Gazeta Monitor

Megjithëse koha e investuar në marrëdhënie mund t’ju detyrojë të përpiqeni të rregulloni gjërat që nuk shkojnë apo të përpunoni çdo ndjenjë negative që keni ndaj partnerit tuaj, kur dashuria ikën, është...

Këto janë shenjat që ju nuk jeni më të dashuruar me partnerin!

më 7.2018 - Gazeta Monitor

Kur jeni të dashuruar, gjëja e fundit për të cilën mendoni është nëse nuk do të jeni më të dashuruar. Për fat të keq, megjithatë, kjo nuk do të thotë se kjo nuk ndodh. Megjithëse koha e investuar në marrëdhënie...

Horoskopi për ditën e sotme, 9 korrik 2018

më 7.2018 - BalkanWeb

Dashi Plutoni ndodhet në qiellin tuaj dhe shfaq një mirëkuptim me Hënën, që në punë të zhbllokohet situata. Rezultatet nuk do të vonojnë. Disa persona ju bëjnë të ëndërroni për aventura, por nuk jeni i...

Horoskopi ditor, e hënë 9 Korrik 2018

më 7.2018 - Sot News

Ky është horoskopi për ditën e hënë, 9 korrik 2018 . Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Ekzistojnë mundësitë që kjo e sotmja...

Horoskopi ditor, e hënë 9 Korrik 2018

më 7.2018 - RTV 21

Dashi Ekzistojnë mundësitë që kjo e sotmja të jetë një ditë irrituese për ju në orët e para të mëngjesit. Duhet të jeni të gatshëm të përballeni me problemet që ju lindin. Nëse nuk do të jeni në gjendje...

Horoskopi për ditën e sotme

më 7.2018 - Sovrani

Horoskopi ditor – 09.07.2018 « Një ditë mbrapa Dashi Ekzistojnë mundësitë që kjo e sotmja të jetë një ditë irrituese për ju në orët e para të mëngjesit. Duhet të jeni të gatshëm të përballeni me problemet...

Horoskopi për ditën e sotme, e hënë 9 korrik 2018

më 7.2018 - Ina

Dashi-Ekzistojnë mundësitë që kjo e sotmja të jetë një ditë irrituese për ju në orët e para të mëngjesit. Duhet të jeni të gatshëm të përballeni me problemet që ju lindin. Nëse nuk do të jeni në gjendje...

Horoskopi ditor, e hënë 9 korrik 2018

më 7.2018 - Portalb

Dashi Ekzistojnë mundësitë që kjo e sotmja të jetë një ditë irrituese për ju në orët e para të mëngjesit. Duhet të jeni të gatshëm të përballeni me problemet që ju lindin. Nëse nuk do të jeni në gjendje...

Horoskopi ditor, e Hënë 9 Korrik 2018

më 7.2018 - Java News

Dashi Ekzistojnë mundësitë që kjo e sotmja të jetë një ditë irrituese për ju në orët e para të mëngjesit. Duhet të jeni të gatshëm të përballeni me problemet që ju lindin. Nëse nuk do të jeni në gjendje...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK