http://kariera.mk

Gjukanoviç para kohe e quan “Maqedonia Veriore”

më 7.2018 - Ina

Presidenti i Malit të Zi, Millo Gjukanoviç sot deklaroi se ftesa për Maqedoninë të fillojë me bisedimet me NATO-n është e rëndësishme edhe për Podgoricën. “Gëzohem që Maqedonia Veriore do të jetë anëtare...

Pendarovski: Me 10% prijnë qytetarët të cilët janë për hyrje në NATO dhe BE me emrin Maqedonia Veriore

më 7.2018 - Zhurnal

Pendarovski: Me 10% prijnë qytetarët të cilët janë për hyrje në NATO dhe BE me emrin Maqedonia Veriore "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e...

Gjukanoviq: Ftesa për Maqedoninë për antarësim, e rëndësishme edhe për Podgoricën

më 7.2018 - Zhurnal

Gjukanoviq: Ftesa për Maqedoninë për antarësim, e rëndësishme edhe për Podgoricën "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë...

Pendarovski: Me 10% prijnë qytetarët të cilët janë për hyrje në NATO dhe BE me emrin Maqedonia Veriore

më 7.2018 - Telegrafi

Koordinatori për NATO i Maqedonisë, Stevo Pendarovski në intervistën e “Top Tema” të TV Tellma, zbuloi se sipas anketave më të reja që nuk behën nga Qeveria, dallimi mes atyre që janë për hyrje në NATO...

Gjukanoviq: Gëzohem që Maqedonia Veriore do të jetë anëtare e NATO-s

më 7.2018 - Telegrafi

Kryetari i Malit të Zi, Millo Gjykanoviq sot deklaroi se ftesa për Maqedoninë të fillojë me bisedimet me NATO-n është e rëndësishme edhe për Podgoricën. “Gëzohem që Maqedonia Veriore do të jetë anëtare...

Johanis: Rumania e përkrahë ftesën e NATO-s për Maqedoninë

më 7.2018 - Zhurnal

Johanis: Rumania e përkrahë ftesën e NATO-s për Maqedoninë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Gjukanoviq: Ftesa për Maqedoninë për antarësim, e rëndësishme edhe për Podgoricën

më 7.2018 - Tetova Sot

Presidenti i Malit të Zi, Millo Gjukanoviq sot deklaroi se ftesa për Maqedoninë të fillojë me bisedimet me NATO-n është e rëndësishme edhe për Podgoricën. “Gëzohem që Maqedonia Veriore do të jetë anëtare...

Iohannis: Rumunia e përkrahë ftesën e NATO-s për Maqedoninë

më 7.2018 - Telegrafi

Kryetari i Rumunisë,Klaus Iohannis tha se NATO duhet të vazhdojë me politikën “Dyer të hapura” dhe shtoi se Rumunia do të përkrahë vendimin që Republika e Maqedonisë të ftohet të fillojë me bisedimet për...

Johanis: Rumania e përkrahë ftesën e NATO-s për Maqedoninë

më 7.2018 - Medial

Presidenti rumun Klaus Johanis deklaroi se NATO duhet ta vazhdojë politikën e “dyerve të hapura” dhe shtoi se Rumania e përkrahë vendimin Republika e Maqedonisë të ftohet  për t’i filluar  negociatat inkuadruese...

Johanis: Rumania e përkrahë ftesën e NATO-s për Maqedoninë

më 7.2018 - Tetova Sot

Presidenti rumun Klaus Johanis deklaroi se NATO duhet ta vazhdojë politikën e “dyerve të hapura” dhe shtoi se Rumania e përkrahë vendimin Republika e Maqedonisë të ftohet  për t’i filluar  negociatat inkuadruese...

Gjukanoviq: Gëzohem që Maqedonia Veriore do të jetë anëtare e NATO-s

më 7.2018 - Sovrani

Kryetari i Malit të Zi, Millo Gjykanoviq sot deklaroi se ftesa për Maqedoninë të fillojë me bisedimet me NATO-n është e rëndësishme edhe për Podgoricën. “Gëzohem që Maqedonia Veriore do të jetë anëtare...

Iohannis: Rumania e përkrahë ftesën e NATO-s për Maqedoninë

më 7.2018 - Sovrani

Kryetari i Rumunisë,Klaus Iohannis tha se NATO duhet të vazhdojë me politikën “Dyer të hapura” dhe shtoi se Rumunia do të përkrahë vendimin që Republika e Maqedonisë të ftohet të fillojë me bisedimet për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK