http://kariera.mk

Kryeministri Rama me ironi pas humbjes së Anglisë: Kupa e Botës po vjen në Ballkan

para 7 muajve - BalkanWeb

Kryeministri shqiptar, Edi Rama, ka ndjekur minutën e fundit të ndeshjes gjysmëfinale mes Anglisë dhe Kroacisë përkrah disa prej drejtuesve të tjerë të shteteve që ishin të pranishëm në një samit ndërkombëtar...

Rama, Merkel, May dhe Erdogan përcjellin bashkë gjysmëfinalen dramatike

para 7 muajve - Klan Kosova

Liderët e shteteve anëtare të NATO-s që po marrin pjesë në Samitin e NATO-s në Bruksel kanë gjetur kohë për ta përcjellë gjysmëfinalen dramatike mes Kroacisë dhe Anglisë. Në një video të postuar nga kryeministri...

Rama - kryeministres angleze: Kupa e Botës po vjen në Ballkanin Perëndimor

para 7 muajve - Sot News

Kryeministri Rama dhe liderët e tjerë të Evropës kanë qenë sot në Samitin e NATO-s, që u zhvillua në Bruksël. Megjithatë, politikanët e lartë nuk kanë lënë pas dore as ndeshjen gjysmëfinale mes Kroacisë...

Rama, Merkel, May dhe Erdogan e përcjellin bashkë gjysmëfinalen dramatike /VIDEO

para 7 muajve - Lajmi.net

Liderët e shteteve anëtare të NATO-s që po marrin pjesë në Samitin e NATO-s në Bruksel kanë gjetur kohë për ta përcjellë gjysmëfinalen dramatike mes Kroacisë dhe Anglisë. Në një video të postuar nga kryeministri...

Ja se si e ndoqën ndeshjen Kroaci-Angli Rama, Erdogan, Merkel dhe kryeministrja e Britanisë May

para 7 muajve - InfoShqip

Liderët e shteteve anëtare të NATO-s të cilët gjenden në Bruksel për Samitin e Aleancës veriatlantike, kanë gjetur kohë ta shikojnë minutat e fundit të ndeshjes gysmëfinale mes kroacisë dhe Anglisë, ku...

Nga Rama tek Mey, Merkel e Erdogan si e panë liderët ndeshjen Kroaci-Angli

para 7 muajve - Sot News

Kryeministri Rama dhe liderët e tjerë të Evropës kanë qenë sot në Samitin e NATO-s, por nuk kanë lënë pas dore dhe ndeshjen e gjysmëfinales. Rama ka bërë publike një video ku të gjithë liderët janë mbledhur...

Nga Rama e Merkel, tek Mey dhe Erdogan, shihni si e panë liderët ndeshjen

para 7 muajve - Politiko

Kryeministri Rama dhe liderët e tjerë të Evropës kanë qenë sot në Samitin e NATO-s, por nuk kanë lënë pas dore dhe ndeshjen e gjysmëfinales. Rama ka bërë publike një video ku të gjithë liderët janë mbledhur...

Video / Nga Rama e Merkel, tek Mey dhe Erdogan, shihni si e panë liderët ndeshjen

para 7 muajve - Mapo

Kryeministri Rama dhe liderët e tjerë të Evropës kanë qenë sot në Samitin e NATO-s, por nuk kanë lënë pas dore dhe ndeshjen e gjysmëfinales. Rama ka bërë publike një video ku të gjithë liderët janë mbledhur...

Rama ndoqi me liderët botërorë gjysmëfinalen Kroaci – Angli

para 7 muajve - Koha.net

Kryeministri shqiptar, Edi Rama, ka publikuar në Facebook një video të shkurtër në të cilën ka treguar se si liderët botërorë i përcollën minutat e fundit të gjysmëfinales Kroaci – Angli. Kroacia arriti...

Ja se si e ndoqën Rama, Erdogan, Merkel dhe Mej përballjen Angli-Kroaci

para 7 muajve - Shenja

Liderët e shteteve anëtare të NATO-s të cilët gjenden në Bruksel për Samitin e Aleancës veriatlantike, kanë gjetur kohë ta shikojnë minutat e fundit të ndeshjes gysmëfinale mes kroacisë dhe Anglisë, ku...

Sali Berisha e bënë ‘palaço’ Edi Ramën

para 7 muajve - Infokusi

Liderët e vendeve të Ballkanit Perëndimor dhe të Bashkimit Evropian u mblodhën bashkë në Samitin e Ballkanit Perëndimor në Londër. Sigurisht se nuk munguan as kryeministri i Shqipërisë Edi Rama dhe ai...

Liderët më të fuqishëm të Ballkanit dhe të Evropës në minutat e fundit të ndeshjes Kroaci-Angli

para 7 muajve - Bota Press

Thuajse të gjithë liderët e Ballkanit Perëndimor dhe liderët e Bashkimit Evropian sonte kanë shikuar bashkë ndeshjen futbollistike në mes Kroacisë dhe Anglisë në Londër. E para e Gjermanisë, Angela Merkel,...

Liderët evropian duke shikuar minutën e fundit të ndeshjes, ky ishte reagimi kur Kroacia kualifikohet në finale

para 7 muajve - Periskopi

Kombëtarja e Kroacisë ka befasuar të gjithë me kalimin në finalen e Kupës së Botës, duke mposhtuar Anglinë me rezultat 2 me 1, raporton Periskopi. Ndeshjet e Botërorit, sidomos gjysmëfinalet, kanë shikueshmëri...

Rama ndoqi me liderët botërorë gjysmëfinalen Kroaci – Angli

para 7 muajve - Insajderi

Kryeministri shqiptar, Edi Rama, ka publikuar në Facebook një video të shkurtër në të cilën ka treguar se si liderët botërorë i përcollën minutat e fundit të gjysmëfinales Kroaci – Angli. Kroacia arriti...

Sali Berisha e bënë ‘palaço’ Edi Ramën

para 7 muajve - Bota Press

Liderët e vendeve të Ballkanit Perëndimor dhe të Bashkimit Evropian u mblodhën bashkë në Samitin e Ballkanit Perëndimor në Londër. Sigurisht se nuk munguan as kryeministri i Shqipërisë Edi Rama dhe ai...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK