http://kariera.mk

E rëndë në Sarandë, humb jetën 12-vjeçari italian. Çfarë thotë policia

më 7.2018 - BalkanWeb

SARANDË- Një 12-vjeçar italian ka ndërruar jetë në Sarandë. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se bëhet fjalë për shtetasin me inicialet L.K. Informacion paraprak Më datë 12.07.2018, ka ndërruar jetë...

Vdekje misterioze në Sarandë, ndërron jete në traget fëmija italian

më 7.2018 - Vizion Plus

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mengjesin e kësaj të enjte në tragetin e linjës Sarandë-Korfuz. Një fëmijë me shtetësi italiane, me iniciale L.K I moshës 12 vjec ka ndërruar jete brenda në target...

E FUNDIT/ Humb jetën i mituri italian në Sarandë

më 7.2018 - Albeu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Sarandë. Nga raportimet e para mësohet se një fëmijë, 13 vjeç nga Italia ka humbur jetën sapo ka marrë tragetin Sarandë-Korfuz. Mësohet se i mituri ishte...

Do ikte me familjen në tragetin Sarandë-Korfuz, vdes 12-vjeçari italian

më 7.2018 - Gazeta Express

​Një 12-vjeçar italian ndërroi jetë teksa udhëtonte me familjen e tij në traget nga Saranda drejt Korfuzit. Policia thotë se ditën e sotme ka ndërruar jetë pasi ka kaluar gjendje të fikti italiani me inicialet...

Do udhëtonte me traget nga Saranda në Korfuz, humb jetën një fëmijë italian

më 7.2018 - NOA

Një fëmijë italian ka ndërruar jetë paraditen e sotme, pak para se të nisej me traget nga Saranda drejt Korfuzit. Bëhet me dije se 12-vjeçari Lorenzo Kalabreze, i cili kishte ardhur me pushime me prindërit...

Vdes në traget 12-vjeçari italian, udhëtonte nga Saranda drejt Korfuzit

më 7.2018 - Mapo

Më datë 12.07.2018, ka ndëruar jetë pasi ka kaluar gjendje të fikti shtetasi Italian L.K., 12 vjeç. Shtetasi do të udhëtonte me familjen nga Saranda drejt Korfuzit me tragetin e linjës. Grupi hetimor ka...

Lajm i fundit/ 13 vjeçari italian humb jetën në Sarandë!

më 7.2018 - Blitz

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Sarandë. Një fëmijë, 13 vjeç nga Italia ka humbur jetën sapo ka marrë tragetin Sarandë-Korfuz. Sipas Syri.net ai ishte bashkë me prindërit. Fëmija mësohet...

Erdhi me pushime në Sarandë, humb jetën 13-vjeçari italian

më 7.2018 - Lexo

Një turist italian 13-vjeçar, identiteti i të cilit ende nuk bëhet i diitur, ka ndërruar jetë sot, teksa po udhëtonte bashke me prindërit në një grup prej 30 turistesh italiane nga Saranda ne Korfuz. Mësohet...

Me pushime në Sarandë, 12-vjeçari italian ndërron jetë papritur

më 7.2018 - Java News

Një 12-vjeçar italian ka ndërruar jetë në rrethana të paqarta, teksa kishte pësuar një gjendje të fikëti. Informacioni paraprak i policisë së Sarandës bën të ditur se ngjarja ka ndodhur në orët e paradites,...

Humb jetën 13 vjeçari italian, ishte turist në Sarandë…

më 7.2018 - AlbPress

Shpërndaj Tags italiane sarande turist Një fëmijë italian, i moshës 13 vjeç, ka humbur jetën sapo ka hipur në tragetin e linjës Sarandë-Korfuz. I mituri shoqërohej nga prindërit e tij dhe ishte pjesë e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK