http://kariera.mk

Miliona euro në “Toyota Yaris”, mbetën në burg 4 të arrestuarit

më 7.2018 - Vizion Plus

Katër të arrestuarit për kalimin kontrabandë të 3.4 milionë eurove me dy makina “Toyota Yaris” do të mbeten në burg. Gjykata e Krimeve të Rënda rikonfirmoi sot masën e dhënë nga Gjykata e Durrësit për...

3.4 milionë euro “Toyota Yaris”, merret vendimi për 4 të arrestuarit

më 7.2018 - Gazeta Express

“Arrest me burg” vendosi sot Gjykata për Krimet e Rënda për katër të ndaluarit e 3.4 milionë eurot e gjetura në mjetet Toyota në Portin e Durrësit. Edi Lika, pronar i subjektit transportues, djali i tij...

Eurot në Durrës/ 6 persona në hetim, 4 të ndaluarve u shtohen dhe 3 akuza

më 7.2018 - Sot News

Katër personat e ndaluar për 3.4 mln eurot e sekuestruar në automjetet 'Toyota Yaris' në portin e Durrësit më 23 qershor 2018 do të vijojnë të mbeten në burg. Gjykata e Shkallës së Parë për Krimet e Rënda...

Toyota me 3.4 milionë euro, burg për katërt të ndaluarit

më 7.2018 - Telegrafi

Katër personat e ndaluar për 3.4 milionë eurot e kapura pak ditë më parë në Portin e Durrësit do të vijojnë të mbeten në burg. Gjykatës së Krimeve të Rënda ka dhënë ditën e sotme masën e sigurisë “arrest...

3.4 milionë eurot, Krimet e Rënda lënë në burg 4 të ndaluarit

më 7.2018 - Gazeta Shqip

Gjykata e Krimeve të Rënda ka rivlerësuar masën e sigurisë “arrest me burg” ndaj katër të arrestuarve për  3.4 mln eurot e sekuestruara në automjetet ‘Toyota Yaris’ në portin e Durrësit më 23 qershor 2018....

“Toyota me 3.4 milionë euro”, arrest me burg për 4 të ndaluarit

më 7.2018 - Koha.net

Katër personat e ndaluar për 3.4 milionë eurot e kapura pak ditë më parë në Portin e Durrësit do të vijojnë të mbeten në burg. Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë ditën e sotme masën e sigurisë “arrest...

Miliona eurot në Tojota, lihen në burg katër të arrestuarit

më 7.2018 - Sot News

Janë lënë në burg katër personat e arrestuar, për futjen në Shqipëri të makinave me 3.4 milionë euro në Portin e Durrësit, pak javë më parë. Kjo ka qenë masa e sigurisë që është konfirmuar sot në Gjykatën...

‘Toyota me euro’: Gjykata lë në burg të arrestuarit

më 7.2018 - Mapo

Katër personat e ndaluar për 3.4 milionë eurot e kapura pak ditë më parë në Portin e Durrësit do të vijojnë të mbeten në burg. Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë ditën e sotme masën e sigurisë “arrest...

Toyota-t me 3.4 milionë euro, Krimet e Rënda lënë në burg katër të arrestuarit

më 7.2018 - NOA

Gjykata e Krimeve të Rënda, ka lënë në fuqi masën e sigurisë “arrest me burg” të dhënë nga Gjykata e Durrësit, për katër personat e arrestuar lidhur me dy makinat “Toyta Yaris”, ku u bllokuan 3.4 milionë...

“3.4 mln eurot në Toyota”, nis seanca për rivlerësim të masës te Krimet e Rënda për 4 të ndaluarit

më 7.2018 - BalkanWeb

TIRANE- Katër të ndaluarit për sasinë monetare prej rreth 3.4 mln euro, të sekuestruara në portin e Durrësit, kanë dalë sot para Gjykatës së Krimeve të Rënda për rivlerësim të masës së sigurisë. Prokurori...

'Toyota Yaris' me 3.4 milionë euro, prokurori: Ka sekrete hetimore, të mbyllen dyert!

më 7.2018 - Sot News

Ka nisur sot në Gjykatën e Krimeve të Rënda, seanca për masën e arrestit në ngarkim të arrestuarve për 3.4 milionë eurot e fshehura brenda një mjeti Toyota Yaris, që ishte zhdoganuar në Durrës. Prokurori...

Nis me dyer të mbyllura seanca për Toyota Yaris: Sekrete hetimore

më 7.2018 - Albeu

Ditën e sotme ka nisur seanca për masën e arrestit në ngarkim të arrestuarve për 3.4 milionë eurot e fshehura brenda një mjeti Toyota Yaris, që ishte zhdoganuar në Durrës . Prokurori ka kërkuar që seanca...

Nis me debate seanca/ “Toyota-t” me 3.4 mln Euro te Krimet e Rënda

më 7.2018 - Sot News

Ashtu si ishte percaktuar ka nisur kete paradite seanca për masën e sigurisë për të pandehurit e arrestuar lidhur me sasinë monetare prej rreth 3.4 mln euro, të sekuestruara në portin e Durrësit. Seanca...

“Toyota me 3.4 mln euro”, arrest me burg për 4 të ndaluarit

më 7.2018 - Java News

Katër personat e ndaluar për 3.4 milionë eurot e kapura pak ditë më parë në Portin e Durrësit do të vijojnë të mbeten në burg. Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë ditën e sotme masën e sigurisë “arrest...

Krimet e Rënda lënë në burg 4 të arrestuarit e 3.5 milionë eurove

më 7.2018 - AlbPress

Shpërndaj Tags 3.5 milione gjykata e krimeve te renda toyota yaris Gjykata e Krimeve të Rënda konfirmoi arrestin me burg për 4 të arrestuarit që akuzohen se futën në Shqipëri 3.4 milionë euro kontrabandë...

“3.4 mln eurot”/ Krimet e Rënda, nis seanca për rivlerësim të masës për 4 të ndaluarit

më 7.2018 - Java News

Katër të ndaluarit për sasinë monetare prej rreth 3.4 mln euro, të sekuestruara në portin e Durrësit, kanë dalë sot para Gjykatës së Krimeve të Rënda për rivlerësim të masës së sigurisë. Prokurori i çështjes...

“Toyota me 3.4 milionë euro”, arrest me burg për 4 të ndaluarit

më 7.2018 - KosovaPress

Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë ditën e sotme masën e sigurisë “arrest me burg” për të arrestuarit: Klevi dhe Edi Likë, A. Mollayemrin dhe Agmin Çekën. Ndërkohë, janë regjistruar si persona nën hetim...

Sekuestrimi i 3.4 milionë eurove, vendoset data se kur do të jepet masa për 4 të arrestuarit

më 7.2018 - BalkanWeb

TIRANE- Gjykata për Krimet e Rënda pritet që të japë masën për të akuzuarit lidhur me sasinë e 3.4 milionë eurove që u kapën në portin e Durrësit. Mësohet se seanca gjyqësore për të arrestuar Agim Çeka,...

Të arrestuarit për 3.4 mln eurot, ja kur do të dalin para gjykatës

më 7.2018 - Gazeta Shqip

Krimet e Rënda kanë vendosur të zhvillojnë seancën për vendosjen e masës së sigurisë për të arrestuarit e 3.4 milionë eurove të kapur në portin e Durrësit, më datë datën 12 korrik, në orën 09:00. Një ditë...

Sekuestrimi i 3.4 milionë eurove, Krimet e Rënda më 12 korrik japin vendimin për autorët

më 7.2018 - Lexo

Gjykata për Krimet e Rënda pritet që të japë masën për të akuzuarit lidhur me sasinë e 3.4 milionë eurove që u kapën në portin e Durrësit. Mësohet se seanca gjyqësore për të arrestuarit Agim Çeka, Edi...

Kapja e 3.4 milionë eurove në Durrës, ja kur jepet masa për 4 të arrestuarit

më 7.2018 - Java News

Gjykata për Krimet e Rënda pritet që të japë masën për të akuzuarit lidhur me sasinë e 3.4 milionë eurove që u kapën në portin e Durrësit. Mësohet se seanca gjyqësore për të arrestuarit Agim Çeka, Edi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK