http://kariera.mk

Futbollistët e zemrës

para 7 muajve - Ina

Gjekë Gjonaj Pavarësisht se në kampionatin e sivjetshëm botëror të futbollit, i cili po mbahet në Rusi, nuk marrin pjesë asnjëra prej dy shteteve shqiptare, Shqipëria dhe Kosova, shqiptarët në Malin e...

Gazetari shqiptar flet për sulmet e zviceranëve kundër Xhakës dhe Shaqirit

para 7 muajve - Periskopi

Në një opinion të botuar në portalin Koha, gazetari Enver Robelli ka folur për kritikat që i kanë bërë mediet zvicerane dhe ato gjermane ndaj futbollistëve shqiptarë dhe Mesut Ozilit, respektivisht, shkruan...

Futbollistët e zemrës

para 7 muajve - Tetova Sot

Gjekë  Gjonaj Pavarësisht se në kampionatin e sivjetshëm  botëror të futbollit, i cili po  mbahet në Rusi, nuk marrin pjesë asnjëra prej dy shteteve shqiptare, Shqipëria dhe Kosova,  shqiptarët  në Malin...

Shqiptari nga Gostivari u tregon zviceranëve çka do të thotë shqiponja për shqiptarët

para 7 muajve - TV Koha

“Sonntags Blick” në numrin e fundjavës solli debatin midis dy “zviceranëve”, Walter Sonderer, një puro zviceran i vërtetë dhe Adis Tairit, shqiptar nga Gostivari i Maqedonisë, i ardhur në Zvicër akoma...

“Për ta kuptuar shqiponjën dykrerëshe, vizitojeni Shqipërinë”

para 8 muajve - Gazeta Express

“Sonntags Blick” në numrin e fundjavës solli debatin midis dy “zviceranëve”, Walter Sonderer, një puro zviceran i vërtetë dhe Adis Tairit, shqiptar nga Gostivari i Maqedonisë, i ardhur në Zvicër akoma...

Xhemaili tregon pse nuk festoi me shqiponjë

para 8 muajve - RTV 21

Blerim Xhemaili është pjesë e kombëtares Zviceriane Ai së bashku me Granit Xhakën, Xherdan Shaqirin e Valon Behramin ishin mesfusha startuese e kombëtares së Zvicrës. Pas golave të Xhakës e Shaqirit që...

Shqiptari nga Gostivari u tregon zviceranëve çka do të thotë shqiponja për shqiptarët

para 8 muajve - Ina

“Sonntags Blick” në numrin e fundjavës solli debatin midis dy “zviceranëve”, Walter Sonderer, një puro zviceran i vërtetë dhe Adis Tairit, shqiptar nga Gostivari i Maqedonisë, i ardhur në Zvicër akoma...

Vlerësim i njëanshëm i gazetës zvicerane rreth ‘Shqiponjës’ së Xhakës dhe Shaqirit

para 7 muajve - Bota Press

“Blick”, një e përditshme bulevardeske e Cyrihut me drejtorin e saj sportiv Felix Bingesser, pa analizuar fare-fare zhvillimet  e  mëhershme në kombëtarën e Zvicrës në futboll, atakon përzgjedhësin e ...

“Për ta kuptuar shqiponjën dykrerëshe, vizitojeni Shqipërinë”

para 8 muajve - Bota Press

Botapress, 10 Korrik- “Sonntags Blick” në numrin e fundjavës solli debatin midis dy “zviceranëve”, Walter Sonderer, një puro zviceran i vërtetë dhe Adis Tairit, shqiptar nga Gostivari i Maqedonisë, i ardhur...

Shqiptari nga Gosivari ua tregon zviceranëve çfarë domethënie ka për shqiptarët shqiponja

para 8 muajve - InfoShqip

“Sonntags Blick” në numrin e fundjavës solli debatin midis dy “zviceranëve”, Walter Sonderer, një puro zviceran i vërtetë dhe Adis Tairit, shqiptar nga Gostivari i Maqedonisë, i ardhur në Zvicër akoma...

Shqiptari nga Gostivari ua tregon zviceranëve çfarë domethënie ka për shqiptarët shqiponja

para 8 muajve - InfoShqip

“Sonntags Blick” në numrin e fundjavës solli debatin midis dy “zviceranëve”, Walter Sonderer, një puro zviceran i vërtetë dhe Adis Tairit, shqiptar nga Gostivari i Maqedonisë, i ardhur në Zvicër akoma...

Shqiptari nga Gostivari u tregon zviceranëve çka do të thotë shqiponja për shqiptarët

para 8 muajve - Tetova Sot

“Sonntags Blick” në numrin e fundjavës solli debatin midis dy “zviceranëve”, Walter Sonderer, një puro zviceran i vërtetë dhe Adis Tairit, shqiptar nga Gostivari i Maqedonisë, i ardhur në Zvicër akoma...

Vlerësim i njëanshëm i gazetës zvicerane rreth “Shqiponjës” së Xhakës dhe Shaqirit

para 7 muajve - Albinfo

Këtë “analizë” Bingesser e bën njëanshëm dhe pa hetuar asgjë tjetër përveç bërjes së simbolit të shqiponjës nga Xhaka e Shaqiri. Ai nuk i merr si provokim thirrjet, fishkëllimat dhe sharjet e pandërprera...

Shqiptari nga Gostivari u tregon zviceranëve çka do të thotë shqiponja për shqiptarët

para 8 muajve - Fakti Ditor

“Sonntags Blick” në numrin e fundjavës solli debatin midis dy “zviceranëve”, Walter Sonderer, një puro zviceran i vërtetë dhe Adis Tairit, shqiptar nga Gostivari i Maqedonisë, i ardhur në Zvicër akoma...

Shqiptarozviceranët nën trysni

para 8 muajve - Albinfo

Si shqiptarozviceranë duhet të jemi vigjilentë dhe proaktivë. Së pari duke mos reduktuar prezencën tonë historike në fushën e futbollit, edhe pse lojtarët shqiptarozviceranë të Natit kanë, që me vite,...

“Blick”-u i Zyrihut vlerëson njëanshëm gjestin e Xhakës dhe Shaqirit me simbolin e shqiponjës

para 8 muajve - Ina

Nga Arif EJUPI/ Blick një e përditshme bulevardeske e Zyrihut me drejtorin e saj sportiv Felix Bingesser, paanalizuar fare-fare zhvillimet e mëhershme në kombëtarën e Zvicrës në futboll,atakon përzgjedhësin...

Nga shqiponja dykrenëshe, në ndalesën e dyshtetësisë, në atdheun e Hajdit, Zot i madh!

para 8 muajve - Albinfo

Futbolli është, më e mira që ka mundur t‘i ndodhë botës. Nuk duhet shumë për të luajtur futboll, një top dhe ca shokë. Dhe, është më mirë të luhet futboll sesa të luash me smartfon, aiped, etj. Viteve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK