http://kariera.mk

Oda e Afarizmit dhe Zyra e Rregullatorit të Energjisë bisedojnë lidhur me licencat në fushën e energjisë

para 7 muajve - Telegrafi

Me qëllim të informimit më të detajuar lidhur me rolin e Zyrës së Rregullatorit të Energjisë dhe më konkretisht me procedurat e aplikimit për licenca në fushën e energjisë së ripërtritshme, të enjten një...

OAK paralajmëron krijimin e sektorit të energjisë

para 7 muajve - Koha.net

Delegacioni i Odës së Afarizmit të Kosovës i kryesuar nga drejtori i bordit Hamdi Malushaj u pritën në takim nga përfaqësuesit e Zyrës së Rregullatorit për Energji, të kryesuar nga Afrim Ajvazi me bashkëpunëtorë....

Oda e Afarizmit dhe Zyra e Rregullatorit të Energjisë bisedojnë lidhur me licencat në fushën e energjisë

para 7 muajve - Sovrani

Me qëllim të informimit më të detajuar lidhur me rolin e Zyrës së Rregullatorit të Energjisë dhe më konkretisht me procedurat e aplikimit për licenca në fushën e energjisë së ripërtritshme, të enjten një...

Ministria e Diasporës gati për të bashkëpunuar me projekte konkrete

para 7 muajve - Lajmi.net

Përfaqësues të Odës së Afarizmit të Kosovës (OAK), u pritën në takim nga Zëvendësministri i Diasporës dhe Investimeve Strategjike Faruk Nura. Z.Krasniqi theksoi që biznesët kanë nevojë për mbështetje nga...

Ministria e Diasporës e gatshme të bashkëpunojë me OAK-në

para 7 muajve - Albinfo

“Kosova ka shumë mundësi për investime të huaja dhe duhet bashkëpunim i ngushtë në mënyrë që të krijohet një klimë më të mirë të të bërit biznes”, ka thënë ai. Zëvendësministri i Diasporës dhe Investimeve...

OAK krijon kanale të komunikimit me ZRRE

para 7 muajve - Bota Press

Delegacioni i Odës së Afarizmit të Kosovës i kryesuar nga drejtori i bordit Hamdi Malushaj u pritën në takim nga përfaqësuesit e Zyrës së Rregullatorit për Energji, të kryesuar nga Afrim Ajvazi me bashkëpunëtor....

Oda e Afarizmit dhe Ministria e Diasporës gati për të bashkëpunuar me projekte konkrete

para 7 muajve - Telegrafi

Përfaqësues të Odës së Afarizmit të Kosovës (OAK), gjatw takimit me Zëvendësministri i Diasporës dhe Investimeve Strategjike, Faruk Nura me përfaqësues të Odës së Afarizmit të Kosovës (OAK), tha se biznesët...

OAK krijon kanale të komunikimit me ZRRE

para 7 muajve - KosovaPress

Ky takim kishte për qëllim informimin më të detajuar lidhur me rolin e zyrës së rregullatorit dhe më konkretisht me procedurat e aplikimit për licenca në fushën e energjisë së ripërtritshme, në mënyrë...

Ministria e Diasporës gati për të bashkëpunuar me projekte konkrete

para 7 muajve - Bota Press

Përfaqësues të Odës së Afarizmit të Kosovës (OAK), u pritën në takim nga Zëvendësministri i Diasporës dhe Investimeve Strategjike Faruk Nura. Z.Krasniqi theksoi që biznesët kanë nevojë për mbështetje nga...

Ministria e Diasporës e gatshme të bashkëpunojë me Odën e Afarizmit të Kosovës

para 7 muajve - KosovaPress

Kryetari i Bordit të OAK Skënder Krasniqi theksoi se bizneset kanë nevojë për mbështetje nga institucionet vendore. Kosova ka shumë mundësi për investime të huaja dhe duhet bashkëpunim i ngushtë në mënyrë...

OAK krijon vija të komunikimit me shefin e grupit parlamentar të NISMA

para 7 muajve - Bota Press

Qëllimi kryesor i këtij takimit, përveç njoftimit të të dy palëve, ishte ndërtimi i vijave të komunikimit në mes të Odës dhe grupit parlamentar të NISME-së, në mënyrë që të kontribuojmë së bashku në nxjerrjen...

Oda e Afarizmit merr përkrahje nga Nisma Socialdemokrate

para 7 muajve - KosovaPress

Kryetari  i Bordit të OAK  Skënder Krasniqi,  tha se kanë dentifikuar probleme të shumta të të bërit biznes dhe janë të interesuar maksimalisht që të përmirësohet klima e të bërit biznes në vend, në mënyrë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK