http://kariera.mk

Një pako e vetme e internetit në telefon, për pushimet verore!

para 7 muajve - Telegrafi

Të gjithë përdoruesit e telefonisë mobile të IPKO-së, nuk kanë më kufij me vendet e rajonit apo vendet evropiane si Greqia dhe Kroaciakur përdorin internetin në telefon gjatë rrugëtimit për në bregdet....

IPKO lanson një pako e vetme e internetit në telefon, për pushimet verore

para 7 muajve - OraInfo

Të gjithë përdoruesit e telefonisë mobile të IPKO-së, nuk kanë më kufij me vendet e rajonit apo vendet evropiane si Greqia dhe Kroacia kur përdorin internetin në telefon gjatë rrugëtimit për në bregdet....

Një pako e vetme e internetit në telefon, për pushimet verore!

para 7 muajve - Gazeta Express

Të gjithë përdoruesit e telefonisë mobile të IPKO-së, nuk kanë më kufij me vendet e rajonit apo vendet evropiane si Greqia dhe Kroacia kur përdorin internetin në telefon gjatë rrugëtimit për në bregdet....

Një pako e vetme e internetit në telefon, për pushimet verore!

para 7 muajve - Insajderi

Të gjithë përdoruesit e telefonisë mobile të IPKO-s, nuk kanë më kufij me vendet e rajonit apo vendet evropiane si Greqia dhe Kroaciakur përdorin internetin në telefon gjatë rrugëtimit për në bregdet....

IPKO ofron një pako të vetme interneti në telefon, për pushimet verore

para 7 muajve - Ekonomia Online

Të gjithë përdoruesit e telefonisë mobile të IPKO-së, nuk kanë më kufij me vendet e rajonit apo vendet evropiane si Greqia dhe Kroacia kur përdorin internetin në telefon gjatë rrugëtimit për në bregdet....

Një pako e vetme e internetit në telefon, për pushimet verore!

para 7 muajve - Bota Press

Të gjithë përdoruesit e telefonisë mobile të IPKO-së, nuk kanë më kufij me vendet e rajonit apo vendet evropiane si Greqia dhe Kroacia kur përdorin internetin në telefon gjatë rrugëtimit për në bregdet....

Një pako e vetme e internetit në telefon, për pushimet verore!

para 7 muajve - Ekonomia Online

Të gjithë përdoruesit e telefonisë mobile të IPKO-së, nuk kanë më kufij me vendet e rajonit apo vendet evropiane si Greqia dhe Kroaciakur përdorin internetin në telefon gjatë rrugëtimit për në bregdet....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK