http://kariera.mk

“I dënuar për vjedhje”, Robert Budina thirrje mediave: Përgënjeshtroni lajmin, ndryshe do t’ju padis

më 7.2018 - Sot News

Prej dy ditësh në media është publikuar fakti se si dy drejtuesit e protestës kundër ndërtimit të Teatrit të ri Kombëtar, Kastriot Çipi dhe Robert Budina, janë shpallur fajtorë nga Gjykata e Rrethit Tiranë...

FAKSIMILE: Regjisorët e Teatrit refuzojnë të kthejnë paratë e vjedhura, kalojnë pronat në emër të familjarëve

më 7.2018 - Gazeta Tema

Prej dy ditësh në media është publikuar fakti se si dy drejtuesit e protestës kundër ndërtimit të Teatrit të ri Kombëtar, Kastriot Çipi dhe Robert Budina, janë shpallur fajtorë nga Gjykata e Rrethit Tiranë...

Dokumenti/ Regjisorët e Teatrit refuzojnë të kthejnë paratë e vjedhura, kalojnë pronat në emër të familjarëve

më 7.2018 - Lexo

Prej dy ditësh në media është publikuar fakti se si dy drejtuesit e protestës kundër ndërtimit të Teatrit të ri Kombëtar, Kastriot Çipi dhe Robert Budina, janë shpallur fajtorë nga Gjykata e Rrethit Tiranë...

Reagon Kastriot Çipi: Nuk jam dënuar unë, por kompania ime (pas dënimit nga gjykata për vjedhje, zbulohet se i kanë refuzuar edhe vizën kanadeze)

më 7.2018 - Gazeta Tema

Pas lajmit të publikuar dje se, Kastriot Çipi dhe Robert Budina, dy drejtuesit e protestës kundër teatrit, rezultojnë të dënuar nga Gjykata e Rrethit Tiranë për vjedhje të fondeve të filmave dhe janë kallëzuar...

Çipi: Nuk jam dënuar unë, por kompania ime (pas dënimit nga gjykata për vjedhje, zbulohet se i kanë refuzuar edhe vizën kanadeze)

më 7.2018 - Lexo

Pas lajmit të publikuar dje se, Kastriot Çipi dhe Robert Budina, dy drejtuesit e protestës kundër teatrit, rezultojnë të dënuar nga Gjykata e Rrethit Tiranë për vjedhje të fondeve të filmave dhe janë kallëzuar...

FAKSIMILE/ Çipi dhe Budina, dy drejtuesit e protestës për teatrin, të dënuar për vjedhje fondesh të filmave

më 7.2018 - BalkanWeb

Dy drejtuesit e protestës së Partisë Demokratike për teatrin, Kastriot Çipi dhe Robert Budina, rezultojnë të dënuar për vjedhje fondesh të filmave me vendim të formës së prerë. Gazeta ka zbuluar vendimin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK