http://kariera.mk

“Trajektorja” dëgjohen bombat

para 7 muajve - Iliria News

Në seancën e sotme gjyqësore për rastin Trajektorja u dëgjuan mbi 20 biseda të përgjuara nga të ashtuquajturat bomba, pas çka seanca e radhës u caktua për 4 shtator. Në të gjitha incizimet dëgjohet zëri...

“Trajektorja” dëgjohen bombat

para 7 muajve - Alsat-M

Në seancën e sotme gjyqësore për rastin Trajektorja u dëgjuan mbi 20 biseda të përgjuara nga të ashtuquajturat bomba, pas çka seanca e radhës u caktua për 4 shtator. Në të gjitha incizimet dëgjohet zëri...

Gjykimi për rastin “Trajektorja” vazhdohet për me 4 shtator

para 7 muajve - Telegrafi

Me dëgjimin e 20 bisedave të përgjuara telefonike, si dëshmi në vazhdim për rastin e PSP-së “Trajektorja”, ka mbaruar dëgjimi i seancës së sotme, ndërsa mbajtja e seancës së re do të vazhdojë me 4 shtator...

Rasti “Trajektorja”, me 4 shtator do të dëgjohen “bombat”

para 7 muajve - Portalb

Me dëgjimin e rreth 20 bisedave nga bombat e ashtuquajtura, të propozuara si dëshmi, seanca për rastin e PSP-së “Trajektorja” do të vazhdojë më 4 shtator të vitit 2018. Deri më tani janë dëgjuar rreth...

Gruevski duhet të dalë sërish para gjykatësve në 4 shtator

para 7 muajve - Albeu

Me dëgjimin e rreth 20 bisedave nga të ashtuquajturat bomba, të propozuara si dëshmi, seanca për rastin e Prokurorisë Speciale Publike (PSP) "Trajektorja" do të vazhdojë më 4 shtator të këtij viti. Deri...

Gjykimi për "Trajektoren" vazhdon më 4 shtator

para 7 muajve - Gazeta Express

Me dëgjimin e rreth 20 bisedave nga të ashtuquajturat bomba, të propozuara si dëshmi, seanca për rastin e Prokurorisë Speciale Publike (PSP) "Trajektorja" do të vazhdojë më 4 shtator të këtij viti. Deri...

RASTI “TRAJEKTORJA”: GJYKIMI VAZHDON MË 4 SHTATOR

para 7 muajve - TV Art

Deri më tani janë dëgjuar 300 biseda të përgjuara Me dëgjimin e rreth 20 bisedave nga bombat e ashtuquajtura, të propozuara si dëshmi, seanca për rastin e PSP-së “Trajektorja” do të vazhdojë më 4 shtator...

GJYKIMI PËR RASTIN “TRAJEKTORJA” DO TË VAZHDOJË NË SHTATOR

para 7 muajve - TV21

Sot është mbajtur ceanca e gjykimit me lëndën  “Trajektorja”, ndërsa mbajtja e seancës së re do të vazhdojë me 4 shtator të vitit 2018-të. Për rastin “Trajektorja” të dyshuar janë ish-kryeministri Nikolla...

Gjykimi për “Trajektoren” vazhdon më 4 shtator

para 7 muajve - Medial

Me dëgjimin e rreth 20 bisedave nga bombat e ashtuquajtura, të propozuara si dëshmi, seanca për rastin e PSP-së “Trajektorja” do të vazhdojë më 4 shtator të vitit 2018. Deri më tani janë dëgjuar rreth...

“Total”, janë dëgjuar 16 bomba

para 7 muajve - Medial

Në seancën e sotme për lëndën e PSP-së “Total”, në të cilën i akuzuar është gazetari Dragan Pavloviq-Latas për evazion tatimor, u dëgjuan 16 nga gjithsej 39 biseda të përgjuara nga viti 2011. Avokatja...

Rasti “Trajektorja”, me 4 shtator do të dëgjohen “bombat”

para 7 muajve - Shenja

Me dëgjimin e rreth 20 bisedave nga bombat e ashtuquajtura, të propozuara si dëshmi, seanca për rastin e PSP-së “Trajektorja” do të vazhdojë më 4 shtator të vitit 2018. Deri më tani janë dëgjuar rreth...

Gjykimi për “Trajektoren” vazhdon më 4 shtator

para 7 muajve - Republika

Me dëgjimin e rreth 20 bisedave nga bombat e ashtuquajtura, të propozuara si dëshmi, seanca për rastin e PSP-së “Trajektorja” do të vazhdojë më 4 shtator të vitit 2018. Deri më tani janë dëgjuar rreth...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK