http://kariera.mk

Apelohet vendimi i KPK-së për gjyqtarin e Lartë, Edmond Islamaj

më 7.2018 - Klan Kosova

Komisioneri publik ka ankimuar në shkallën e dytë të vettingut, Komisionin e Posaçëm të Apelimit, vendimin e dhënë më 7 qershor nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit për gjyqtarin e Gjykatës së Lartë,...

Edmond Islamaj apelon vendimin e KPK-së, gjyqtari i Lartë nuk është dakord…

më 7.2018 - Mapo

Komisioneri publik ka ankimuar në shkallën e dytë të vettingut, Komisionin e Posaçëm të Apelimit, vendimin e dhënë më 7 qershor nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit për gjyqtarin e Gjykatës së Lartë,...

Doli i "pastër", në vetting Komisioneri Publik çon në Apel gjyqtarin Ismailaj

më 7.2018 - Gazeta Express

Edmond Ismailaj, u konfirmua në detyrë nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit. Por kundër këtij vendimi dhënë për gjyqtarin e Gjykatës së Lartë, ka dalë Komisionieri Publik, i cili ka bërë ankimim në Kolegjin...

Vettingu e konfirmoi në detyrë, Komisioneri Publik ankimon vendimin për gjyqtarin Islamaj

më 7.2018 - Java News

Komisioneri Publik ankimon në Kolegjin e Posaçëm të Apelimit vendimin për Edmond Islamaj, anëtar i Gjykatës së Lartë. Gjyqtari i Gjykatës së Lartë, Edmond Islamaj, u konfirmua në detyrë nga Komisioni i...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK